0

دانلود آلبوم ردیف آوازی به روایت عبدالله دوامی از رهام شیرمحمد و محمدرضا شیرمحمد

آلبوم ردیف آوازی به روایت عبدالله دوامی از رهام شیرمحمد و محمدرضا شیرمحمد

آلبوم ردیف آوازی به روایت عبدالله دوامی اثری است از رهام شیرمحمد و محمدرضا شیرمحمد که به صورت رسمی در اسفند ۱۴۰۱ منتشر شده است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی ردیف آوازی به روایـت عبدالله دوامی اثری از رهام شیرمحمد و محمدرضا شیرمحمد است. این آلبوم شامل ۱۳۰ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۲۵۶,۰۰۰ تومان است.

توضیحات آلبوم ردیف آوازی به روایت عبدالله دوامی

آلبوم ردیف آوازی به روایت عبدالله دوامی با گردآوری استاد فرامرز پایور، آواز رهام شیر محمد و سه تار محمدرضا شیر محمد منتشر شد. این آلبوم که شامل ۱۳۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر شد.

اثر پیش رو اجرایی از ردیف آوازی استاد عبدالله دوامی بر مبنای آوانگاری استاد فرامرز پایور است که سعی شده وفاداری به مکتب و شیوه‌ دوامی مبنای اجرا باشد. این اثر در قیاس با اجرایی که از خود استاد در دست است از حیث تعداد گوشه‌ها، مفصل‌تر‌بودن برخی جملات و تحریرها و نیز استفاده از اشعار متفاوت حاوی مطالب تکمیلی است. برای آن که کار، علاوه بر جنبه‌ آموزشی، جنبه‌ شنیداری‌ – هنری نیز داشته باشد، این اثر به صورت ساز و آواز اجرا شده است.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *