0

معرفی ارز دیجیتال وی پاور (WePower)

ارز دیجیتال وی پاور

وی پاور (WePower) یک پلتفرم تجارت انرژی سبز مبتنی بر بلاکچین است که خریداران انرژی را مستقیماً به تولیدکنندگان انرژی سبز متصل می‌کند. وی پاور به تولیدکنندگان انرژی‌های تجدیدپذیر کمک می‌کند تا با انتشار توکن‌های انرژی خود، سرمایه جمع کنند. همچنین فرصتی را برای خرید انرژی با نرخ‌های کمتر در بازار ایجاد می‌کند.

توکن WPR، یک توکن ERC-20 است که به عنوان یک روش پرداخت در شبکه WePower عمل می‌کند. هدف آن استاندارد سازی و افزایش نقدینگی اکوسیستم سرمایه گذاری انرژی موجود است و از این طریق به کاهش قیمت برای شرکت کنندگان در شبکه منجر می‌شود.

در ژانویه 2018، الرینگ (Elering) توافق نامه‌ای را برای پیوستن به سیستم عامل شبکه هوشمند Estfeed با وی پاور امضا کرد.

بنیانگذاران ارز دیجیتال وی پاور (WePower)

تیم وی پاور از گروهی از افراد با تجربه در بخش‌های انرژی، امور مالی و تحول دیجیتال تشکیل شده است.

Nikolaj Martyniuk مدیر ارشد اجرایی و یکی از بنیانگذاران وی پاور است. نیک تجربه توسعه پروژه‌های انرژی تجدیدپذیر در اروپا و محصولات جدید برای مصرف کنندگان انرژی در کشورهای مختلف دارد. Kaspar Kaarlep نیز مدیر ارشد فناوری و یکی دیگر از بنیانگذاران وی پاور است. نقش او اساساً تبدیل کردن چشم انداز فن آورانه وی پاور به واقعیت است و بیش از 10 سال سابقه کار در شرکت‌های تاسیسات اروپایی دارد.

دفتر مرکزی وی پاور در ویلنیوس، لیتوانی قرار دارد. وی پاور همچنین دفترهایی در ملبورن، مادرید و تالین دارد.

نحوه عملکرد ارز دیجیتال وی پاور (WePower)

وی پاور بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده‌است که آن را قادر می‌سازد تا از قراردادهای انرژی هوشمند برای تجارت انرژی استفاده کنند. این قراردادهای هوشمند به عنوان یک توافقنامه تجارت انرژی بین تولیدکنندگان انرژی و خریداران انرژی عمل می‌کنند. اگر تولید کننده انرژی به سرمایه نیاز داشته باشد، ممکن است بخشی از انرژی سبز (معادل با مقدار سرمایه مورد نیاز) را که در آینده تولید خواهد شد، با استفاده از مزایده به شکل توکن انرژی به فروش برساند. ​دارندگان توکن انرژی می‌توانند توکن‌های خود را به دیگران در بازار بفروشند یا زمانی که انرژی سبز تولید می‌شود، از آن‌ها استفاده می‌کنند. هر توکن انرژی به خودی خود به عنوان یک قرارداد هوشمند شامل اطلاعات ضروری نظیر نوع انرژی، نشانگر زمان وقتی که انرژی تولید و تحویل داده می‌شود و البته، برچسب قیمت عمل می‌کند. ​

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال وی پاور (WePower)

از آنجایی که توکن WPR یک توکن ERC-20 است،​ هر کیف پول نوع ECR-20 می‌تواند برای ذخیره توکن‌های WPR مورد استفاده قرار گیرد. یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها کیف پول مای اتر والت MyEtherwallet است. ​سایر کیف پول‌ها عبارتند از:

قیمت ارز دیجیتال وی پاور (WePower)

قیمت وی پاور در زمان نگارش این مقاله 0.017131 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 293173 دلار است. WePower در 24 ساعت گذشته 4.86٪ کاهش یافته است و در حال حاضر در رتبه 829 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. عرضه آن 688،788،616 سکه WPR است و حداکثر منبع در دسترس نمی‌باشد.

صرافی‌های مناسب برای خرید ارز دیجیتال وی پاور (WePower)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن وی پاور معامله می‌شود، صرافی بایننس Binance با سهم %84.67 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *