0

کیف پول بایننس Web3 چیست؟

  • کیف پول Binance Web3 یک کیف پول نوآورانه برای دارایی های دیجیتال است که راحتی، امنیت و ابزار را با هم ترکیب می کند.
  • این کیف پول از طریق فناوری محاسبات چند جانبه (MPC) و تجربه کاربری یکپارچه با دسترسی به بایننس بریج و سایر ارائه دهندگان خدمات، امنیت بالاتری را ارائه می‌کند و تبادل توکن را در شبکه‌های مختلف بلاک چین تسهیل می‌کند.
  • کاربران می‌توانند دنیای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) را کاوش کنند و در عین حال روی پشتیبانی مشتری 24/7 اختصاصی حساب کنند.

کیف پول بایننس Web3 چیست؟

کیف پول Binance Web3، بخشی جدایی ناپذیر از اپلیکیشن بایننس، یک کیف پول ارز دیجیتال متمرکز بر کاربر است که به کاربران در حوزه مالی غیرمتمرکز (DeFi) قدرت می دهد. 

با کیف پول Binance Web3، کاربران به راحتی می توانند به دنیای بلاک چین و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) دسترسی داشته باشند. این کیف پول راهی ایمن و کارآمد برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند دارایی های دیجیتال خود را مدیریت کنند، مبادله توکن ها را در شبکه های مختلف بلاک چین انجام دهند، بازدهی کسب کنند و موارد دیگر.

چگونه کار می کند؟

کیف پول Binance Web3 از فناوری محاسبات چند جانبه (MPC) استفاده می کند، که یک سیستم امنیتی رمزنگاری پیشرفته است که نیاز به ذخیره کلیدهای خصوصی شما را در یک مکان بی نیاز می کند. این کیف پول از MPC برای ایجاد سه “کلید اشتراک” استفاده می کند که به طور جداگانه در کیف پول Web3، فضای ذخیره سازی ابری و دستگاه شما ذخیره می شوند. اشتراک‌های کلیدی نیز با رمز بازیابی شما محافظت می‌شوند که فقط برای شما شناخته شده است.

ویژگی های کلیدی کیف پول Binance Web3

آسان برای استفاده

شما می توانید یک کیف پول Binance Web3 را تنها در چند ثانیه از طریق برنامه Binance ایجاد کنید. برخلاف سایر کیف پول‌های رمزنگاری، با راه‌اندازی کیف پول بایننس Web3 نیازی نیست نگران عبارات اولیه یا کلیدهای خصوصی باشید و استفاده از آن را بسیار آسان‌تر می‌کند.

راحتی

کیف پول بایننس Web3 که به طور یکپارچه به پل بایننس و سایر ارائه دهندگان خدمات متصل است، تبادل توکن های آسان را در شبکه های مختلف بلاک چین تسهیل می کند و در عین حال بهترین نرخ ها و قیمت ها را تضمین می کند. کاربران همچنین می توانند DApps را کاوش کنند و تنها با چند کلیک بازده تولید کنند.

امنیت

کیف پول Binance Web3 ویژگی های امنیتی مهمی از جمله محافظت از آدرس اشتباه و شناسایی قراردادهای هوشمند بالقوه مخرب را ارائه می دهد. هنگام انجام تراکنش‌ها، کیف پول به کاربران اطلاع می‌دهد که یک توکن یا بلاک چین خطر امنیتی احتمالی را به همراه دارد. علاوه بر این، هر تراکنش با فناوری محاسبات چند جانبه (MPC) کنترل می‌شود، که خطر شکست نقاط منفرد را کاهش می‌دهد و ایمنی دارایی‌های شما را تضمین می‌کند.

خود حضانت

کیف پول Web3 که توسط سه «شتراک کلید» و یک رمز عبور بازیابی منحصراً برای کاربر شناخته شده است، رمزگذاری شده است، امکان استقلال کامل بر دارایی های شما را فراهم می کند.

پشتیبانی مشتری

کاربران می توانند برای اطمینان از تجربه ای امن و روان روی خدمات پشتیبانی مشتری 24 ساعته حساب کنند.

نحوه استفاده از کیف پول Binance Web3

1. در برنامه Binance وارد حساب Binance خود شوید و به [Wallets] بروید.

2. سپس برای شروع، روی [Web3] و [Create Wallet] ضربه بزنید.

3. توجه داشته باشید که قبل از شروع استفاده از کیف پول Binance Web3، باید از آن نسخه پشتیبان تهیه کرده و رمز بازیابی تنظیم کنید.

نحوه پشتیبان گیری از کیف پول بایننس Web3

1. در صفحه اولیه Web3 Wallet، روی [Back Up Now] ضربه بزنید.

2. اپلیکیشن Binance را به حساب ذخیره سازی ابری خود (iCloud یا Google Drive) متصل کنید.

3. یک رمز عبور پشتیبان تنظیم کنید و آن را ایمن نگه دارید. بایننس نمی تواند به این رمز عبور دسترسی داشته باشد یا آن را بازنشانی کند، بنابراین مطمئن شوید که آن را از دست ندهید.

4. از کلید خود در فضای ذخیره سازی ابری خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

5. انجام شد. کیف پول شما آماده استفاده است. 

شما به راحتی می توانید وجوه را مستقیماً از بایننس اسپات و کیف پول سرمایه گذاری خود به کیف پول بایننس Web3 خود انتقال دهید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *