0

گلکسی آرنا Galaxy Arena (ESNC)؛ متاورسی برای کسب درآمد

گلکسی آرنا Galaxy Arena

مفهوم حرکت برای کسب درآمد move-to-earn (M2E) از زمانی که برای اولین بار ارائه شد، توجه زیادی را به خود جلب کرده است، زیرا پیشنهاد منحصر به فرد آن برای تشویق افراد به حفظ تناسب اندام است. با این حال، بسیاری از پروژه‌های M2E تاکنون تنها شامل استفاده از ردیاب‌های تناسب اندام برای اندازه‌گیری گام‌های فرد در روز است. سپس مقدار مشخصی از توکن‌های رمزنگاری شده به فرد تعلق می‌گیرد.

گلکسی آرنا Galaxy Arena با گنجاندن عناصر متاورس در برنامه خود، یک قدم جلوتر بر می‌دارد و به کاربران در حین حرکت برای کسب درآمد، تجربه VR فراگیرتری را ارائه می‌دهد. با این حال، Galaxy Arena به همین جا ختم نمی‌شود. آنها همچنین سایر مفاهیم X-to-Earn (X2E) را در برنامه خود برجسته می‌کنند و به کاربران در حالی که در متاورس هستند فعالیت‌های متنوعی را ارائه می‌دهند.

گلکسی آرنا Galaxy Arena چیست؟

گلکسی آرنا Galaxy Arena یک متاورس غیرمتمرکز decentralized metaverse است که دارای یک مرکز تعاملی برای کاربران برای بازی، حرکت، یادگیری، رقص، آواز خواندن و مشارکت است. با بیش از 100 شریک و همکار، Galaxy Arena به سرعت در حال رشد است. این برنامه از واقعیت مجازی (VR) و گرافیک‌های پیشرفته استفاده می‌کند تا تجربه‌ای همه جانبه را برخلاف سایر موارد به کاربران ارائه دهد، زیرا آنها فعالیت‌های مختلفی را آغاز می‌کنند و پاداش دریافت می‌کنند.

ارائه راه حل‌های دنیای واقعی در متاورس

گلکسی آرنا برای حل مشکلات متعددی که معمولاً مردم در دنیای واقعی با آن روبرو هستند ایجاد شده است. بسیاری از افرادی که دوست دارند تناسب اندام خود را در باشگاه حفظ کنند، معمولاً با مشکلاتی مانند انتظار برای تجهیزات تمرینی، کلاس‌های کامل، ساعات کاری که با برنامه کاری آنها سازگار نیست و چالش‌های بهداشتی مواجه می‌شوند. برخی از افراد همچنین از این ایده که دیگران در حین تمرین تحت نظر قرار گیرند، خوششان نمی‌آید.

با ایجاد Galaxy Arena، علاقه‌مندان به تناسب اندام دیگر مجبور نیستند منتظر در دسترس قرار گرفتن تجهیزات باشند، زیرا می‌توانند هر زمان که بخواهند در آسایش خانه خود ورزش کنند – و در کلاس‌های بدون محدودیت اندازه شرکت کنند. اقدامات آنها توسط فناوری پیشگامانه ضبط حرکت حجمی Galaxy Arena ثبت می‌شود و در ازای آن، کاربران جوایزی را در قالب توکن‌های ESNC دریافت می‌کنند.

کاربران می‌توانند برای کسب جوایز بیشتر، NFT‌های پاس همه‌دسترسی را خریداری کنند. نیازی به نگرانی در مورد بهداشت نیست زیرا شرکت کنندگان از تجهیزات تمرینی خود استفاده می‌کنند. و برای اینکه تجربه لذت‌بخش‌تر و همه‌جانبه‌تر شود، Galaxy Arena به کاربران این فرصت را می‌دهد تا با فناوری VR و AR (واقعیت افزوده) کار کنند. به غیر از ورزش، کاربران همچنین می‌توانند مشتاق دیدار با افراد همفکر دیگر و شرکت در رویدادها بدون نیاز به سفر باشند.

مکان تفریحی

سالن سرگرمی گلکسی آرنا دارای 30000 متر مربع فضای دیجیتال است که در هفت طبقه قرار دارد. هر سطح مملو از امکانات، جاذبه‌ها، قابلیت‌ها و تجربیات منحصر به فرد است تا کاربران را سرگرم کند. طبقه اصلی جایی است که کاربران می‌توانند پخش‌های پرداخت به ازای نمایش کنسرت‌های دنیای واقعی، رویدادهای رزمی MMA، استندآپ کمدی، نمایشگاه‌ها، گفتگوها، نمایش‌های مد و موارد دیگر را تماشا کنند.

این اجراها با فناوری تصویربرداری حرکتی ثبت می‌شوند و حتی زمانی که از خانه تماشا می‌کنید، تجربه‌ای شبیه به زندگی را به شما می‌دهند.

طبقه دوم فرعی جایی است که شرکت‌ها و شرکت‌کنندگان سطح بالا می‌توانند غرفه‌های خصوصی اجاره کنند و اجراها را در محیطی مجلل تماشا کنند. غرفه‌های خصوصی شرکت‌ها را قادر می‌سازند تا تبلیغات برند خود را انجام دهند، در حالی که حریم خصوصی و کیفیت عالی خدمات را بدون اختلال تضمین می‌کنند. توجه داشته باشید که عرضه این غرفه‌ها محدود است و فقط به صورت فصلی در دسترس هستند، بنابراین اگر علاقه‌مند به رزرو آن هستید، حتما این کار را در اسرع وقت انجام دهید.

طبقه سوم جایی است که کاربران می‌توانند سالن‌ها، مغازه‌ها و بوتیک‌هایی را پیدا کنند تا بتوانند در آن بنشینند و خرید کنند. حتی می‌توانید یک قطعه زمین در این طبقه خریداری کنید و فروشگاه اینترنتی خود را باز کنید. طبقه سوم یکی از پربازدیدترین مکان‌های گلکسی آرنا است، بنابراین مطمئناً از ترافیک بالایی در فروشگاه خود لذت خواهید برد.

گلکسی جیم

به جای پرداخت هزینه عضویت گران قیمت برای بازدید از یک باشگاه معمولی در دنیای واقعی، به جای آن از Galaxy Gym دیدن کنید – و برای ورزش کردن پول دریافت کنید! در حالی که هنوز باید برای عضویت در سالن بدنسازی در Galaxy Gym پرداخت کنید، هزینه‌ها بسیار کمتر است و به مزایای فراوانی دسترسی خواهید داشت، مانند اینکه می‌توانید هر زمان که بخواهید در خلوت خانه خود از باشگاه استفاده کنید.

سیستم پاداش‌های پولی Galaxy Arena و فراوانی بازی‌های کوتاه سلامت و تناسب اندام تعاملی شما را برای کسب اطلاعات بیشتر باز می‌گرداند. برخی از فعالیت ها شامل بوکس، دویدن، تمرین با وزنه و رقص است. همانطور که ورزش می‌کنید و برنامه‌های تناسب اندام را کامل می‌کنید، پیشرفت شما ردیابی می‌شود و به ازای هر نقطه عطفی که به دست می‌آیید، با توکن‌های ESNC (“Essence”) پاداش دریافت می‌کنید.

توجه داشته باشید که شخصیت‌های Galaxy Arena NFT شما سلامت و استقامت خود را از دست می‌دهند، و تنها راه‌های جبران آن‌ها تمرین در زندگی واقعی یا خرید ارتقاء است. تجهیزات شما همچنین قبل از خراب شدن مدت زمان محدودی برای استفاده دارند، بنابراین برای ادامه استفاده باید مرتباً به‌روزرسانی‌هایی خریداری کنید. به غیر از ورزش کردن به تنهایی، می‌توانید با یک مربی خصوصی برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود همکاری کنید یا در جلسات گروهی برای حرکات کششی، یوگا، رفلکسولوژی و موارد دیگر شرکت کنید.

ESNC Tokenomics

اکنون که پایه‌های Galaxy Arena را مرور کردیم، بیایید نگاهی به توکنومیک آن بیندازیم. مجموعاً 1 میلیارد توکن ESNC وجود دارد که 35 درصد آن برای جوایز و اکوسیستم، 15 درصد به توسعه پروژه، 15 درصد به تیم، 15 درصد به بازاریابی، 10 درصد به فروش خصوصی، 5 درصد اختصاص داده شده است. برای حفظ نقدینگی، 2.5 درصد به فروش IDO، 1.5 درصد به KOL و 1 درصد به فروش IEO.

اگر نگران فشار تورمی روی ارزش توکن‌های ESNC هستید، خوشحال خواهید شد که بدانید تیم Galaxy Arena با معرفی دوره‌هایی که توکن‌ها برای مقدار مشخصی قفل می‌شوند، مکانیزم ضد دامپینگ را اعمال کرده است. این به تیم اجازه می‌دهد تا اطمینان حاصل کند که دارندگان توکن نمی‌توانند حجم زیادی از توکن‌های ESNC را به یکباره بفروشند و باعث کاهش ارزش ESNC شوند. علاوه بر این، ابزارهای توکن ESNC به اطمینان از حفظ و حتی افزایش ارزش آن در طول زمان کمک خواهند کرد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *