0

معرفی ارز دیجیتال WhiteBIT Token (WBT)

WhiteBIT Token

WBT یک توکن ابزاری از بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال اروپایی، WhiteBIT است. این پلتفرم در سال 2018 تاسیس شد و در حال حاضر با بیش از 3 میلیون کاربر در سراسر جهان به یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

هدف WhiteBIT کمک به پذیرش انبوه و محبوبیت فناوری‌های بلاکچین با پیاده‌سازی مؤثرترین ابزارهای معاملاتی و سهام‌داری با راحت‌ترین شرایط است. محبوب ترین و کارآمدترین سفارشات معاملاتی برای معاملات نقطه ای و مارجین، اهرم تا 20 برابر برای معاملات آتی بیت کوین مارجین و دائمی، ابزارهای منحصر به فرد درآمد غیرفعال، برنامه ارجاع و کمترین کارمزد معاملات در بازار تنها بخشی از عملکرد موجود در WhiteBIT است.

WBT یک محصول کامل از کل اکوسیستم WhiteBIT است که در تمام خدمات WhiteBIT ادغام شده است و تعامل کاربران را در پلتفرم آسان تر می کند. WBT پایگاه محکمی برای ده ها استارت آپ بلاک چین، پروژه های جدید و تجارت پربار است. علاوه بر این، WhiteBIT Token یک دارایی قابل اعتماد است که می تواند برای سهام در پلت فرم اصلی خود استفاده شود، که امتیازات زیادی را برای دارندگان و صاحبان آن فراهم می کند.

مزایای کلیدی:

افزایش نرخ بهره ارجاع (تا 50٪)؛ کاهش کارمزد معاملات؛ برداشت رایگان روزانه ERC-20/ETH؛ چک روزانه رایگان AML؛ ادغام با محصولات فعلی و آینده WhiteBIT و موارد دیگر.

توکنومیک WBT

عرضه توکن به 400،000،000 WBT محدود شده است، بدون اینکه توکن جدیدی در آینده ایجاد شود. 200 میلیون از این مبلغ، توکن های خزانه داری است که پشتوانه کل مبلغ هستند و ظرف سه سال آینده پس از راه اندازی باز خواهند شد.

رقابت‌های معاملاتی، ایردراپ ها، جوایز، برنامه های برگزاری سودمند و دسترسی به توکن از دیگر پلتفرم‌های صرافی بخشی از فعالیت های مرتبط با ارز دیجیتال WBT موجود در WhiteBIT است.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *