0

معرفی ارز دیجیتال بارن بریج barnbridge (BOND)

بازدید 275

ارز دیجیتال بارن بریج BarnBridge که در سال 2019 تأسیس شد، پروتکلی برای توکن کردن ریسک‌ها است. پروتکل بارن در سپتامبر 2020 راه اندازی شد. BarnBridge نوعی لگو مالی غیرمتمرکز (DeFi) برای ایجاد توکن‌های قابل معامله است که مصرف کننده را در معرض نوسانات بازار قرار می‌دهد. از مارس 2021، این پلتفرم هنوز در مراحل اولیه راه اندازی است.

BarnBridge پروژه‌ای است که عملکرد DeFi را گسترش می‌دهد تا آن را انعطاف پذیرتر و کارآمدتر کند. با توکن کردن نوسانات بازار و قرار گرفتن در معرض خطرات، می‌تواند نوسانات را برای سرمایه گذاران محافظه کار کاهش دهد یا برای معامله‌گران روزانه افزایش دهد. BarnBridge ابزارهای سنتی مدیریت ریسک و ابزارهای درآمد ثابت را در بازار DeFi فعال می‌کند. تمرکز اصلی بر تقسیم ریسک‌های ارزهای دیجیتال به بخش‌هایی است تا فعالان بازار، بسته به مشخصات ریسک خود، بتوانند در محصولات یا دارایی‌های مختلف سرمایه‌گذاری کنند.

بنیانگذاران BarnBridge چه کسانی هستند؟

BarnBridge توسط Troy Murray و Tyler Ward تأسیس شد.

قبل از کار بر روی BarnBridge، موری یک شرکت تحقیق و توسعه رمزنگاری RUDE_labs را تأسیس کرد و مزایایی را که بلاک چین می‌تواند از سال 2012 برای رسانه‌ها به ارمغان آورد را بررسی کرد. او همچنین به عنوان مدیر استراتژی در Breaker و به عنوان سرپرست/معمار فنی در بنیاد snglsDAO کار کرده است.

وارد قبل از اینکه بارنبریج را تأسیس کند، Proof Systems را تأسیس کرده است، یک شرکت بازاریابی دیجیتال که بر صنعت فین تک متمرکز است. وارد همچنین با ConsenSys، Earn.com، FOAM، Dether، Grid +، Centrality، Sylo، NEAR Protocol، DARMA Capital، SingularDTV و snglsDAO کار کرده است.

چه چیزی BarnBridge را منحصر به فرد می کند؟

پلتفرم‌های DeFi پایدار مانند Compound (COMP) و Aave (AAVE) بیش از 5% درصد سود سالانه (APY) را در برخی دارایی‌ها ارائه می‌کنند. با بهینه سازهای سودآوری مانند yEarn، APY می‌تواند تا بیش از 10 درصد رشد کند. اشکال این پلتفرم‌های DeFi این است که درآمد ثابتی ارائه نمی‌دهند. علاوه بر این، افزودن ارزهای دیجیتال به یک سبد به معنای پذیرفتن خطرات قابل توجهی است زیرا دارایی‌های ارزهای دیجیتال بسیار نوسان هستند.

مزیت BarnBridge این است که می تواند بازدهی را با درآمد ثابت جمع کند و آنها را برای بهبود کارایی سیستم یکسان کند. این کمک می‌کند تا ورود به صنعت کریپتو برای مشتریان شخصی‌تر و قابل پیش‌بینی‌تر شود و آن را برای مخاطبان گسترده‌تری باز کند. از دیدگاه مالی سنتی، BarnBridge می تواند برای بهبود اثربخشی معاملات سهام استفاده شود.

BarnBridge بر اساس نوسانات بازار مشتقات توکن شده ایجاد می کند. نمونه هایی از بازارهای اساسی عبارتند از نرخ بازده، قیمت ها، شانس پیش بینی بازار، نرخ های نکول در وام مسکن و موارد دیگر. این توکن‌های مشتق به دسته‌های ریسک/پاداش بالا، متوسط ​​و کم تقسیم می‌شوند. BarnBridge یک پروتکل توکن سازی ریسک بین پلتفرمی با بخش هایی از درآمد ثابت و نوسانات است.

BarnBridge همچنین از اوراق قرضه SMART Alpha پشتیبانی می کند که می توان از آنها برای توکن کردن ریسک های قیمت استفاده کرد. آنها می توانند کاربران را در معرض نوسانات قیمت بزرگ، متوسط ​​یا پایین قرار دهند. اوراق قرضه آلفای هوشمند در اتریوم را می توان به عنوان مشتقات برای محافظت در برابر هر گونه نوسانات قیمت توکن ERC-20 استفاده کرد.

رقبای اصلی BarnBridge دیگر پلتفرم‌های پوشش ریسک DeFi هستند، مانند پلتفرم‌های معاملات اختیاری Hegic (HEGIC) و Opyn.

چند سکه BarnBridge (BOND) در گردش است؟

توکن بومی BarnBridge BOND روی بلاکچین اتریوم (ETH) اجرا می‌شود. دارای حداکثر عرضه 10,000,000 است که از مارس 2021 1,581,000 اوراق قرضه در گردش است.

شبکه BarnBridge چگونه ایمن است؟

BOND براساس استاندارد سازگاری ERC-20 اتریوم است . برای شرط بندی، حاکمیت و مشوق‌ها در شبکه BarnBridge استفاده می‌شود. BOND را می‌توان در هر کیف پولی که از اتریوم پشتیبانی می‌کند، ذخیره کرد و امکان دسترسی آسان به توکن را فراهم می‌کند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *