0

ارز دیجیتال وینک Wink چیست؟ بررسی ویژگی های وینک

ارز دیجیتال وینک چیست؟ بررسی ویژگی های وینک

در سال 2019 ارز دیجیتال وینک Wink در لانچ پد صرافی بایننس به صورت عرضه اولیه ICO لیست شد که توانست 6 میلیون دلار جذب سرمایه داشته باشد و بعد از آن به عنوان ارز دیجیتال در صرافی بایننس در اختیار معامله گران قرار گرفت. این توکن به اختصار WIN شناخته می شود.

وینک جدا از قابلیت های ارز دیجیتال پلتفرمی برای گیمینگ می باشد. این ارز دیجیتال بر اساس استاندارد TRC20 پلتفرم ترون ایجاد گردیده است و براساس پلتفرم ترون کار میکند. طبق اعلام پلتفرم اپلیکیشن های غیرمتمرکز و به دلیل ارائه در بلاکچین، این ارز دیجیتال به صورت کاملا شفاف است. از مهمترین کاربردهای ارز دیجیتال وینک، بازی های شرط_بندی است، در حالیکه همگان میدانند نهایتا شرکت در بازی های شرط_بندی منجر به باخت می باشد، اما همچنان ارز دیجیتال وینک جایگاه ویژه ای در میان کاربران دارد. برخی از بازیهای معروف در این حوزه از این ارز دیجیتال به عنوان روش پرداخت پشتیبانی میکنند.

کیف پول های مناسب ارز وینک

برای نگهداری بلندمدت از این ارز دیجیتال که درحال حاضر قیمت بسیار پایین دارد اما میتوان آینده درخشانی داشته باشد میتوان به کیف پولهای زیر اشاره کرد:

به طورکلی تمامی کیف پول هایی که قابلیت ذخیره ترون را دارند، قابلیت ذخیره وینک را نیز دارند.

قیمت ارز دیجیتال وینک Wink

این ارز دیجیتال اکنون با حجم بازاری معادل 470 میلیون دلار در رتبه 134 ارزهای دیجیتال است و میتواند آینده روشنی را برای خود رقم بزند چراکه این ارز براساس الگوریتم TRC20 پلتفرم ترون Tron ایجاد شده است و در حوزه جذاب شرط_بندی فعالیت دارد. کل شبکه این ارز تعداد 994,855,928,116 توکن دارد که از این تعداد 313,607,571,387 WIN ارائه شده است و از آنجایی که این توکن توانسته است حمایت صرافی بایننس به عنوان بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال را جذب کند، میتوان آینده بسیار روشنی را برای آن متصور بود. اطلاعات قیمت و جزئیات دیگر این ارز را میتوان در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

خرید ارز دیجیتال وینک Wink

ارز دیجیتال وینک را میتوانید از صرافی های ایرانی و سایت های خارجی خریداری کنید. در ادامه لیست صرافی های خارجی برای خرید وینک را مشاهده میکنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *