0

معرفی ارز دیجیتال و بلاکچین گیمینگ زای Xai

ارز دیجیتال زای Xai برای فعال کردن اقتصاد واقعی و تجارت آزاد در نسل بعدی بازی‌های ویدیویی توسعه یافته است. با Xai، به طور بالقوه میلیاردها گیمر سنتی می‌توانند برای اولین بار، بدون نیاز به استفاده از کیف پول‌های دیجیتال، اقلام ارزشمند درون بازی را در بازی‌های مورد علاقه خود داشته باشند و معامله کنند. هرکسی می‌تواند با راه‌اندازی یک گره از شبکه Xai پشتیبانی کند که به آنها امکان دریافت پاداش‌های شبکه و مشارکت در حاکمیت را می‌دهد. Xai توسط Offchain Labs با استفاده از فناوری آربیتروم Arbitrum توسعه داده شده است.

بلاکچین Xai چگونه کار می‌کند؟

بلاکچین زای Xai به حل چالش‌های رایج در صنعت بازی‌های بلاک‌چینی می‌پردازد. این پلتفرم به گیمرهای سنتی یک کیف پول انتزاعی ارائه می‌دهد که نسبت به کیف پول‌های عادی امنیت و انعطاف پذیری بیشتری برخوردار است.

پروتکل انی تراست AnyTrust

پروتکل انی تراست AnyTrust مبنای پلتفرم زای Xai است. AnyTrust با کمک چند عضو دارای مجوز، داده‌ها را مدیریت می‌کند و با ارائه یک سیستم قابل‌اعتماد، دسترسی به داده‌ها و امنیت آن‌ها را تضمین می‌کند. این رویکرد به مسائلی مانند کارمزد، بلاکچین‌های ناپایدار و طراحی پیچیده بازی در بلاکچین می‌پردازد.

نود نگهبان زای Xai

زای Xai از یک رویکرد منحصر به فرد برای بهبود امنیت و تمرکززدایی خود استفاده می‌کند. این پلتفرم برای دستیابی به این اهداف، از نودهای نگهبان یا ناظر (Sentry Nodes) استفاده می‌کند. نود نگهبان بر پروتکل رول آپ Xai نظارت می‌کند و اگر بلوک اشتباهی مشاهده شود، زنگ هشدار را به صدا در می‌آورد. هدف گره‌های Sentry حل معضل تایید کننده است.

هر کاربر شبکه می‌تواند یک نود نگهبان را روی لپ تاپ یا دسکتاپ خود یا حتی در محیط ابری خود نصب و اجرا کند. اپراتورهای نود نگهبان در عوض ایمن نگه داشتن پلتفرم، پاداش دریافت می‌کنند. این پاداش‌ها با توکن esXAI، یکی از توکن‌های بومی Xai، پرداخت می‌شود، که می‌تواند برای افزایش بازده پاداش اپراتور نیز به اشتراک گذاشته شود.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *