0

معرفی توکن کوالنت Covalent

معرفی توکن کوالنت covalent-crypto

کوالنت Covalent و توکن بومی آن CQT پروژه‌ای است که می‌خواهد یک پایگاه داده غیرمتمرکز جهانی مبتنی بر بلاکچین ایجاد کند. کووالانسی از فناوری های کلان داده برای ایجاد معنا از صدها میلیارد داده استفاده می کند، بینش عملی را به سرمایه گذاران ارائه می دهد و به توسعه دهندگان اجازه می دهد منابع را به اهداف مطلوب تر در سازمان خود اختصاص دهند.

کوالنت Covalent اطلاعات را از ده ها منبع شامل نودها (گره ها)، زنجیره ها (بلاکچین ها) و منابع داده جمع آوری می کند. API کووالانسی کاربران نهایی را با داده های شخصی از طریق کیف پول، از جمله عملکرد سرمایه گذاری فعلی و تاریخی در انواع دارایی های دیجیتال، تامین می کند. مهمتر از همه، کوالنت Covalent این داده ها را به شیوه ای سریع و سازگار باز می گرداند و تمام داده های مربوطه را در یک API ارائه می دهد.

با دستیابی به تناسب محصول-بازار، تیم کوالنت در حال برنامه ریزی برای اجرای مرحله بعدی پروژه است که تمرکززدایی پیشرونده ای است که باعث می شود شبکه کووالانسی تحت مالکیت و اداره کاربران آن باشد. البته، توکن CQT نقش اساسی در این زمینه بازی میکند.

توکن CQT به سه دلیل زیر ایجاد شده است:

  • CQT یک توکن حاکمیتی است که به موجب آن دارندگان این ارز دیجیتال به پیشنهاداتی برای تغییر پارامترهای سیستم رای می دهند و حق رای دارند.
  • CQT توکنی است که میتوانید آن را استیک کرده و از سود استیک (ذخیره کردن) بهره مند شوید.
  • CQT یک رمز دسترسی به شبکه است که درخواست های داده را برای کاربران API برآورده می کند.

سرمایه گذاری در کوالنت

هشد ونچرز (Hashed Ventures) در کنار بایننس لبز، کوین بیس ونچرز، دلفی ونچرز و … در این سرمایه‌گذاری مشارکت کرده‌اند. همچنین پروژه‌های بلاکچینی مون بیم، اولنچ، نیر (NEAR) و اِلروند Elrond نیز در این مرحله از تأمین‌مالی پروژه کوالنت شرکت داشته‌اند.

معرفی تیم مدیریت کوالنت

Covalent توسط یک تیم مجرب از دانشمندان داده و مهندسان بلاکچین و پایگاه داده ساخته شده است که علاقمند به بهبود و مقیاس‌پذیری فناوری‌های بلاکچین هستند. گانش سوامی، مدیرعامل و بنیانگذار، یک فیزیکدان است و کار خود را با طراحی الگوریتم‌های داروهای سرطان در فضای پزشکی آغاز کرد. اولین شرکت او در NYSE فهرست شده است. مدیر ارشد فنی یا CTO کوالانت Levi Aul است که بنیانگذار این پروژه به شمار می‌رود. وی یکی از اولین صرافی‌های بیت کوین در کانادا را ایجاد کرد و بخشی از تیمی بود که CouchDB را در IBM ساخت.

قیمت توکن کوالنت

ارز دیجیتال کوالنت در زنجیره خود 1,000,000,000 توکن دارد که از این تعداد 49,665,076.00 CQT در حال گردش می‌باشد. حجم بازار کوالنت در زمان نگارش این مقاله حدود 67 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 431 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن کوالنت

توکن کوالنت را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *