0

معرفی توکن یامی YUMMY

معرفی توکن یامی yummy

هر بار که یک سکه یامی yummi معامله می‌شود، کمک مالی به یک موسسه خیریه تأیید شده می‌شود که به پایان گرسنگی در جهان کمک می‌کند. با سپرده‌های تأیید شده توسط بلاکچین که به صورت هفتگی به حساب‌های خیریه شریک یامی منتقل می‌شود، Yummy Coin تصمیم گرفته است صنعت رمزنگاری را با بازگرداندن همزمان سکه‌ای که به نفع خیریه و دارندگان آن است، متحول کند. برد برد برای همه! به اندازه کافی جالب است؟

توکن یامی به تازگی ارائه شده است و گزینه پر ریسکی برای سرمایه گذاری می‌باشد. قبل از سرمایه گذاری بر روی آن کاملا تحقیق و بررسی کنید چراکه بسیاری از توکن‌های جدید احتمال کلاهبرداری دارد.

می‌توانید با ورود به صرافی ایرانی آبان تتر از لیست توکن های این صرافی خریداری کنید.

هرسکه یامی و معاملات آن در راستای این هدف است و با نگهداشتن سکه های یامی یا معاملات آن میتوانید در این هدف به تیم یامی کمک کنید.

توکن یامی Yummy Coin رسما در اول ماه مه 2021، با صدها هزار دلار کمک مالی به موسسات خیریه و کمک میلیون ها وعده غذایی راه اندازی شد. ما متعهد هستیم هر هفته 700000 دلار به موسسات خیریه از طریق جمع آوری 3٪ از مالیات حاصل از معاملات توکن یامی کمک کنیم.

برای کمک به ایجاد یک موقعیت برنده/برنده هم برای موسسات خیریه و هم برای دارندگان توکن یامی Yummy Coin، همه آنچه در طول هفته 700000 دلار کمک مالی جمع آوری می شود، برای خرید مجدد سکه های Yummy و سوزاندن آنها برای کاهش عرضه و افزایش ارزش استفاده می شود. میتوانید در این لینک کمک های مالی توسط یامی را مشاهده کنید.

تیم یامی درست به همان اندازه که به تاثیر مثبت خیرخواهانه یامی توجه دارند، همچنان اشتیاق زیادی به رشد طولانی مدت ارزش توکن یامی Yummy Coin نشان می دهند، همچنان که به دنبال ایجاد ظرفیت های نامحدود هستند.

ما بر شفافیت کامل، تصمیمات استراتژیک برای رشد و کمپین های بازاریابی نوآورانه تأکید می کنیم که اطمینان حاصل خواهد کرد دنیا عاشق توکن یامی Yummy می شود.

علاوه بر به روزرسانی های روزانه در تمام کانال های اجتماعی، تیم یامی از جمله مدیر عامل شرکت یامی به طور مکرر در Yummy Coin Telegram در دسترس شما هستند تا بتوانید به سوالات کاربران پاسخ دهند، بازخورد لازم را از کاربران بگیرند و در مأموریت خود برای پایان دادن به جهان بدون گرسنگی کمک کنند.

کیف پول یامی

یامی بر بستر بایننس اسمارت چین BSC است. میتوانید این توکن را در کیف پول های زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن یامی

کل توکن های در زنجیره یامی 1,000,000,000,000 می باشد. حجم معاملات روزانه توکن یامی زیر 1 میلیون دلار است. قیمت یامی در مدت زمان ارائه آن به 0.0002175 دلار رسیده است. اطلاعات کامل این توکن را میتوانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن یامی

در حال حاضر تنها صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ این توکن را ارائه میدهد.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *