0

معرفی ۸ بهترین پروژه میم کوین در اکوسیستم سولانا

پروژه های میم کوین در اکوسیستم سولانا

اکوسیستم سولانا که با تراکنش‌های سریع و با قابلیت مقیاس پذیری بالا توانسته است محبوبیت بالایی را در میان فعالان رمزارزها بدست بیاورد و سولانا رشد بالایی را در سال ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ تجربه کرده است به طوریکه از حدود ۹ دلار در زمان نگارش این مطلب در قیمت ۱۹۰ دلار در حال معامله است. همین امر باعث شد پروژه‌های مطرحی در اکوسیستم سولانا فعالیت خود را آغاز کنند. از جمله این پروژه‌ها می‌توان به میم کوین‌های فعال در اکوسیستم سولانا اشاره کرد.

افزایش فعالیت‌های ایردراپ توکن‌ها که به‌عنوان یک استراتژی بازاریابی محبوب در دنیای کریپتو مطرح شده است. سولانا شاهد ایردراپ‌های متعدد میم کوین بوده که هیجان را در میان کاربران برانگیخته و پیش‌گامان اولیه را جذب کرده است. به‌عنوان مثال، ایردراپ میم کوین BONK که اولین مورد در سولانا بود، مشارکت گسترده‌ای را به همراه داشت و به موفقیت اولیه این میم کوین کمک کرد.

موفقیت درخشان میم کوین BONK که با هدف قراردادن کاربران فعال سولانا انجام شد، شور و هیجان زیادی ایجاد کرد و به افزایش استقبال از این توکن منجر شد. گوشی‌های سولانا ساگا که پیش از این با مشکلات فروش دست‌وپنجه نرم می‌کرد، شاهد تحول چشمگیری در میزان تقاضا پس از اقدام سولانا به ایردراپ میم کوین BONK برای کاربران فعال این گوشی شد؛ به‌طوری که تمامی موجودی آن تا قبل از پایان سال ۲۰۲۳ به فروش رسید.

همچنین توکن‌های Popcat و DUKO در کمتر از یک ماه شاهد افزایش چشمگیر قیمت به‌ترتیب بیش از ۲,۰۰۰ درصد و ۱,۰۰۰ درصد بوده‌اند. بنابراین، با توجه به هیاهوی ایجاد‌شده، در این گزارش تلاش می‌کنیم ۸ میم کوین محبوب شبکه سولانا را به شما معرفی کنیم.

ناماختصارلینک خرید
داگ ویف هت (Dogwifhat)WIFخرید
بونک (BONK)BONKخرید
بوک آف میم (BOME)BOMEخرید
پاپ کت (Popcat)POPCAT
SlerfSLERFخرید
Joe BidenBODEN
مایرو MyroMYROخرید
Cat in a dogs worldsMEWخرید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *