0

معرفی ارز دیجیتال و میم کوین MEW؛ میم کوین جدید سولانا

میم کوین میو mew

میو cat in a dogs world MEW یا به اختصار MEW گربه‌ای در دنیای سگ‌هاست تا فضای رمزارزها را از شر میم کوین‌های دیگر نجات دهد. میو MEW در شبکه سولانا ساخته شده است. بعد از موفقیت بونک BONK که اولین میم کوین در شبکه سولانا است، میم کوین های بیشماری در شبکه سولانا در حال راه اندازی است.

میم کوین میو مورد توجه نهنگ‌های سولانا است و همین امر باعث افزایش محبوبیت MEW و همچنین افزایش قابل توجه قیمت آن در حدود ۹۵٪ شده است. این افزایش قیمت نشان‌دهنده تغییر قابل توجهی در احساسات بازار نسبت به میم کوین‌ها است. میم کوین میو را می‌توانید در صرافی کوینکس معامله کنید.

شناسنامه میم کوین میو MEW

ناممیو
اختصارMEW
تعداد88.89B MEW
رتبه۲۴۱۶
دسته بندیمیم کوین
حجم بازار۱۵۵ میلیون دلار
سایتmew.xyz
توییترmewsworld

با توجه به داده‌های آنچین لوک آنچین (Lookonchain)، یک معامله‌گر سرمایه‌گذاری قابل توجهی به مبلغ ۵٬۴۹۰ SOL معادل حدود ۱.۰۷ میلیون دلار انجام داد تا ۱۰.۸٪ از کل عرضه MEW را به دست آورد.

در همین حال، داده‌ها نشان می‌دهد این نهنگ سولانا حدود ۹.۶ میلیارد میم کوین MEV خرید کرده است. این معامله‌گر در حال حاضر به عنوان بزرگترین هولدر این میم کوین جدید است که سود تحقق نیافته آن به بیش از ۲۰ میلیون دلار رسیده است.

معامله دیگری نیز توسط Lookonchain مورد توجه قرار گرفته که در آن یک معامله‌گر سرمایه‌ ۳۵٬۰۰۰ دلاری خود را در مدت دو ساعت به ۸.۹ میلیون دلار تبدیل کرده است. این معامله‌گر سولانا با استفاده از ۱۷۸.۲ توکن SOL حدود ۴.۴۱ میلیارد میم کوین MEV خریداری کرد که سود تحقق نیافته آن حدود ۸.۸۹ میلیون دلار شد که سود ۲۵۵ برابری را نشان می‌دهد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *