0

معرفی ارز دیجیتال و میم کوین بوم Book of Meme (BOME)

میم کوین و ارز دیجیتال بوم Bome

میم کوین بوم BOME یک پروژه آزمایشی می‌باشد که آماده است فرهنگ وب 3 را با میم‌ کوین‌ها ادغام کند. بوم راه حل‌های ذخیره سازی غیرمتمرکز، معامله شیت کوین‌ها را باز تعریف کند. بوم تلاش می‌کند فرهنگ میم در حال تکامل را در خلاصه، BOOK OF MEME یا کتاب میم‌ها معرفی کند و اطمینان حاصل کند که هر قطعه در بلاکچین جاودانه می‌شود. میم کوین بوم همانند بونک در شبکه سولانا Solana ساخته شده است.

Darkfarms، هنرمند مشهور، هدف اصلی این پروژه را ایجاد یک راه حل برای ذخیره سازی دائمی میم کوین‌ها معرفی کرده است. با این حال، این مفهوم در 10 مارس با رونمایی کامل در 12th، با رونمایی از “BOOK OF MEME” به نمایش گذاشته شد.

Darkfarms با توصیف بوم به عنوان یک پلتفرم همه کاره، BOOK OF MEME را با یک “shitcoin” مقایسه کرد و ویژگی‌هایی مانند مجله الکترونیکی، ابزاری برای ایجاد میم‌ها و کتابخانه‌ای از میم‌ها را تحت مجوز CC0 ارائه کرد. به عبارت ساده، هدف BOME تبدیل شدن به هاب میم‌ها، ارائه ابزارهایی برای ایجاد و دسترسی به یک کتابخانه در حالی که از فناوری بلاکچین برای مالکیت و توزیع استفاده می‌کند.

علاوه بر این، در 13 مارس، Darkfarms یک پیش فروش 24 ساعته برای BOME آغاز کرد. به جای تعیین یک قیمت ثابت، از شرکت کنندگان دعوت شد تا SOL (ارز رمزنگاری شده سولانا) را به یک آدرس تعیین شده ارسال کنند. تخصیص توکن‌ها براساس نسبت SOL که هر شرکت کننده ارسال می‌کند تعیین شد.

از کجا توکن BOME بخریم؟

از آنجایی که این توکن مبتنی بر Solana است، BOME نیز مانند BONK و WIF پتانسیل بالا رفتن شدید قیمت را دارد. به همین دلیل است که در حال حاضر، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال به این میم کوین مبتنی‌بر Solana نگاه می‌کنند. در حال حاضر، این توکن در هر دو صرافی متمرکز (CEX) و صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) مانند:

چگونه یک توکن BOME بخریم؟

برای خریدن توکن‌های Book of Meme (BOME)، می‌توانید از یک صرافی متمرکز (CEX) مانند Uniswap یا Gate.io استفاده کنید یا یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) مانند KuCoin را انتخاب کنید. بهترین روش برای خریدن توکن بوم برای کاربران ایرانی ثبت نام و احراز هویت در صرافی آبان تتر است.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *