0

معرفی ارز دیجیتال ایترنیتی (Aeternity)

ارز دیجیتال ایترنیتی

ایترنیتی (Aeternity) یک بستر بلاکچین است که بر معاملات با پهنای باند بالا، قراردادهای هوشمند کاملاً کاربردی و اوراکل غیرمتمرکز تمرکز دارد. این پلتفرم در سال 2017 تاسیس شد و می‌کوشد با افزایش مقیاس پذیری قراردادهای هوشمند و dApps، شاردینگ (sharding) و اجرای قرارداد خارج از زنجیره، ناکارآمدی در بازار رمزنگاری را از بین ببرد. قراردادهای هوشمند تورینگ کامل در زنجیره Aeternity امکان اجرای معامله را بدون اشخاص ثالث یا واسطه‌ها فراهم می‌کند.

Aeternity دارای کانال‌های دولتی برای امکان تسویه حساب‌های قراردادی هوشمند خارج از زنجیره است که فقط در صورت بروز اختلاف در قرارداد، بلاکچین را لمس می‌کند و به عنوان دادگاه خود داور رمزنگاری عمل می‌کند. بلاکچین Aeternity همچنین بر اساس پیشرفته ترین ساختارهای داده‌های رمزنگاری ساخته شده است که باعث ایجاد کارآیی قوی، امنیت قوی و از بین بردن مسائل “single point of failure” (SPOF) می‌شود.

بنیانگذاران ارز دیجیتال ایترنیتی (Aeternity) چه کسانی هستند؟

یانیسلاو مالاهوو (Yanislav Malahov)، بنیانگذار ایترنیتی، مدتهاست که در عرصه رمزنگاری کار می‌کند و از قبل از اتریوم با ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) همکار بوده است. او ادعا می‌کند مکالمه‌ای که با ویتالیک انجام داده، باعث ایجاد ایده اتریوم شده است و از این رو به عنوان “پدرخوانده اتریوم” شناخته می‌شود. مالاهوو در توسعه اتریوم نقشی نداشته، اما قبل و بعد از آن در بسیاری از پروژه‌های رمزنگاری کار کرده است.

در حال حاضر، ایترنیتی از یک تیم کوچک به یک پروژه بزرگ تبدیل شده است که اطلاعات مربوط به اعضای آن را می‌توانید در وب سایت Aeternity بخوانید.

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال ایترنیتی (Aeternity)

قیمت ارز دیجیتال ایترنیتی (Aeternity)

قیمت ایترنیتی در زمان نگارش این مقاله 0.141703 دلار و حجم معاملات 24 ساعته آن 9،245،768 دلار است. Aeternity در 24 ساعت گذشته 1.79٪ کاهش یافته است و در حال حاضر در رتبه 447 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. عرضه آن 338،729،789 سکه AE و حداکثر عرضه 536،306،702 سکه AE است.

صرافی‌های مناسب برای خرید ارز دیجیتال ایترنیتی (Aeternity)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن ایترنیتی معامله می‌شود، صرافی EXX با سهم %19.24 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *