0

دانلود آلبوم اساره سو از احمد محسن پور

آلبوم اساره سو از احمد محسن پور

آلبوم اساره سو اثری است با آهنگسازی احمد محسن پور، خوانندگی ابوالحسن خوشرو، نورالله علیزاده و شعبان نیکخو و اجرای گروه شواش که به صورت رسمی در دی ۱۳۸۸ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی اِسّاره سو اثری از گروه شواش به سرپرستی احمد محسن پور است. این آلبوم شامل ۹ قطعه موسیقی در سبک فولکلور را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۷۶,۰۰۰ تومان است.

موسیقی مازندرانی به روایت گروه شِواش به سرپرستی احمد محسن‌پور و خوانندگی ابوالحسن خوشرو، نوراللَّه علیزاده و شعبان نیکخو. شعرهای این مجموعه سروده‌ جهانگیر نصری اشرفی است و اعضای گروه عبارتند از: نصیر شیردل (دوتار)، احمد محسن‌پور (کمانچه)، نورالله علیزاده (لَلَه‌وا)، بهمنیار شریفی (دِسَرکوتَن) و عارف هنری‌کار (دف). در این مجموعه برداشت‌های تازه‌ای بدون دورشدن از کیفیت‌های اصیل موسیقی مازندرانی، از قطعاتی همچون «کَتولی»، «گله ر بُردن»، «ترانه‌ (کیجاجان)»، «سوت‌خوانی» و «گُلی به گُلی» ارائه شده است.

آهنگ های آلبوم اساره سو

اساره سو نام موسیقی محلی مازندرانی است که توسط احمد محسن پور منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۹ عدد قطعه موسیقی است در سبک فولکلور منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱مقدمه‌ کتولی، کتولی، قطعه‌ ضربی کِل‌ِحال
۲گَله ر بردن، اسّاره سو، کتولی، قطعه‌ ضربی دنباله‌ کِل‌ِحال
۳چارویداری حال، اَوربیته هِوار
۴کتولی، رشید‌خان
۵های برو های نشو
۶همدم جان
۷گل من
۸بی‌قرار
۹کال‌کنس

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *