0

معرفی ارز دیجیتال آکروپولیس Akropolis

ارز دیجیتال آکروپولیس akropolis

ارز دیجیتال آکروپولیس Akropolis شرکتی است که یک پروتکل مالی غیرمتمرکز مبتنی‌بر اتریوم را اجرا می‌کند که به دنبال ارائه یک اکوسیستم مالی مستقل برای پس انداز و رشد ثروت، از جمله از طریق وام است. برای انجام این کار، مجموعه‌ای از محصولات از جمله AkropolisOS، چارچوبی برای توسعه سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز انتفاعی، اسپارتا، بستری برای وام‌دهی بدون وثیقه، و دلفی، یک جمع‌آورنده کشاورزی بازده و ابزاری برای میانگین‌گیری هزینه‌های دلاری ارائه می‌کند. این پروژه از یک توکن ERC-20، AKRO، برای مدیریت پروتکل در مجموعه محصولات خود استفاده می‌کند. آکروپولی اولین بار در مارس 2018 معرفی شد و در ژوئن 2020 در شبکه اصلی اتریوم راه اندازی شد.

بنیانگذاران آکروپولیس چه کسانی هستند؟

آکروپولی در سال 2017 توسط آنا آندریانووا تاسیس شد و کیت کوربانووا بعداً به عنوان یکی از بنیانگذاران به آن ملحق شد. قبل از شروع آکروپولیس و خدمت به عنوان مدیر عامل آن، آندریانووا یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Apiro Capital، یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری مبتنی‌بر داده و فناوری، علاوه بر تأسیس شرکت مشاوره سهام خصوصی Sirin Capital بود. او تجربه سرمایه‌گذاری بیشتری از خدمت به عنوان مدیر صندوق برای Lehman Brothers و تحلیلگر صندوق پوشش ریسک بازارهای نوظهور برای مدیریت دارایی اضطراری دارد، جایی که او مسئول استراتژی صندوق سرمایه گذاری خصوصی بود.

علاوه بر این، کوربانوا به عنوان مشاور The Bee Token، Web3 Foundation، Tenzorum و OpenMaker خدمت کرده است. کوربانووا برای اولین بار در ژانویه 2018 با آکروپولیس به عنوان مشاور کار خود را آغاز کرد و در ژوئن 2018 رسماً به عنوان یک کارمند تمام وقت استخدام شد و به دلیل مشارکت در این پروژه با نامش به عنوان یکی از بنیانگذاران آن شناخته شد. قبل از آکروپولیس، کوربانووا رئیس بخش تجزیه و تحلیل در شرکت اطلاعاتی دارایی‌های رمزنگاری شده Cindicator بود، جایی که ابزارها و روش‌های تحقیقاتی را توسعه داد و همچنین مدل توکن CND و کاغذ سفید را در نویسندگی مشترکی بر عهده داشت. او همچنین به عنوان مشاور جامعه و محصول برای Svandis خدمت کرده است.

چه چیزی آکروپلیس را منحصر به فرد می کند؟

آکروپولیس به عنوان یک صندوق پس انداز و بازنشستگی توزیع شده در نظر گرفته شد – راه حلی برای آنچه که در اعلامیه اولیه خود به عنوان “یک آخرالزمان کسری بازنشستگی قریب الوقوع”” ناشی از فروپاشی اجتناب ناپذیر سیستم های بازنشستگی دولتی توصیف کرد. اما در آگوست 2020، این شرکت اعلام کرد که با ایجاد AkropolisOS برای راه‌اندازی سریع مجموعه‌های سرمایه انتفاعی، تمرکز خود را به ایجاد چارچوب اساسی برای چنین سیستمی تغییر داده است.

AkropolisOS یک چارچوب مدولار مبتنی بر Solidity برای ایجاد و مدیریت سرمایه‌های توزیع شده است و به عنوان پایگاهی برای پلتفرم‌های Sparta و Delphi شرکت عمل می‌کند، که اولی دسترسی به وام‌های بدون وثیقه را فراهم می‌کند. Akropolis ادعا کرده است که برخلاف سایر پروتکل‌های DeFi، محصولاتش با ارائه مشوق‌های اجتماعی در قالب AKRO برای کسانی که ارزیابی دقیق ریسک را ارائه می‌کنند، خطرات مرتبط با این وام‌ها را کاهش می‌دهند.

این شرکت در دسامبر 2018 بینشی از مدل کسب و کار خود ارائه کرد و گزارش داد که بر ایجاد خط لوله ای از شرکای سازمانی و مشتریان، توسعه فناوری و مشارکت های دانشگاهی و ایجاد اکوسیستم Akropolis تمرکز خواهد کرد. همچنین تعداد قابل توجهی از AKRO را برای عملیات داخلی مانند بازاریابی و ایجاد مشارکت در اختیار دارد.

شناسنامه توکن آکروپولیس

نامآکروپولیس، Akropolis
اختصارAKRO
آدرس سایتakropolis.io
تعداد کل توکن‌ها9,957,264,019
رتبه480
حجم بازار92 میلیون دلار
قراردادمشاهده
وایت پیپرمشاهده
استانداردERC20
توییترakropolisio
تلگرامakropolis_official

کیف پول‌های توکن آکروپولیس

توکن آکروپولیس را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن آکروپولیس

توکن آکروپولیس در زمان نگارش این مقاله حدود 92 میلیون دلار و در رتبه 480 ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن آکروپولیس

توکن آکروپولیس را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *