0

معرفی ارز دیجیتال آلیس Alice

ارز دیجیتال آلیس alice
بازدید 972

آلیس My Neighbor Alice یک بازی چند نفره است، جایی که هرکسی می تواند جزایر مجازی بخرد و مالک آن شود، موارد هیجان انگیز را جمع آوری و بسازد و با دوستان جدید ملاقات کند. این بازی با الهام از بازی های موفقی مانند Animal Crossing، دو جهان را ترکیب می کند – روایتی سرگرم کننده برای بازیکنان عادی که می خواهند از تجربه بازی لذت ببرند و همچنین یک اکوسیستم برای بازیکنانی که می خواهند توکن های غیرقابل تعویض NFT را جمع آوری و معامله کنند.

آلیس براساس استاندارد ERC20 پلتفرم اتریوم ایجاد شده است. امنیت این توکن با استفاده از شبکه اتریوم تضمین شده است. همچنین این بازی از الگوریتم PoG یا Proof of Game بهره می برد، بدین معنی که استخراج این توکن با بازی است، میتوانید با بازی کردن در آلیس این توکن ها را بدست آورید. راه دیگر بدست آوردن توکن های آلیس خرید این توکن از صرافی است. این بازی را میتوان با بازی اکسی اینفینیتی مقایسه کرد.

آلیس ALICE توکن بومی این بازی است و در موارد زیر استفاده می شود:

ارزی برای بازی:

توکن آلیس برای خرید دارایی ها و مجموعه مهارت های ویژه در بازی و بازار آلیس استفاده می شود.

حاکمیت:

مشارکت در فرایند حکمرانی از طریق یک سازمان مستقل غیر متمرکز (DAO)، با پیشنهادات و ساختارهای رای گیری (به عنوان مثال عملیات و توسعه پلتفرم) انجام میپذیرد. مشوق های رای دهندگان برای تشویق مشارکت رای دهندگان معرفی می شود.

شرط_بندی:

برای دستیابی به درصدی از درآمد پلتفرم (به عنوان مثال فروش قطعات، فروش دارایی ها و کارمزد معاملات)، میتوانید از توکن های ALICE استفاده کنید.

انگیزه های بازیکن:

با تکمیل ماموریت های بازی، بازیکنان می توانند توکن های ALICE را به دست آورند. این طراحی برای تشویق مشارکت کاربران در بازی و حفظ کشش است.

شناسنامه توکن آلیس

نامآلیس، MyNeighborAlice
اختصارALICE
آدرس سایتmyneighboralice.com
استانداردERC20
رتبه146
تعداد توکن ها100,000,000
حجم بازار$389,385,426
توییترMyNeighborAlice
تلگرامMyNeighborAlice
قراردادمشاهده
وایت پیپرمشاهده

برخی از تصاویر بازی آلیس

کیف پول های آلیس

ارز دیجیتال آلیس را میتوانید در کیف پول های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت آلیس

ارز دیجیتال آلیس در زنجیره خود 100,000,000 توکن دارد که از این تعداد 23,000,000.00 ALICE در حال گردش می باشد. حجم بازار آلیس در زمان نگارش این مقاله حدود 389 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 146 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید آلیس

توکن آلیس را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *