0

دانلود آلبوم سلوک از امیر اثنی عشری و نفیسه غلامپور

آلبوم سلوک از امیر اثنی عشری و نفیسه غلامپور

آلبوم سلوک اثری است با آهنگسازی نفیسه غلامپور و خوانندگی امیر اثنی عشری که به صورت رسمی در مرداد ۱۳۹۶ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی سلوک از جمله آثار منتشره توسط جهانشاه صارمی و امیر اثنی عشری است. این آلبوم شامل ۱۳ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی با الهام از برخی آهنگسازی موسیقی قدیم ایران را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۷۶,۰۰۰ تومان است.

 درباره‌ این اثر، به قلم نفیسه غلامپور می‌خوانیم:

“ایده‌ اولیه‌ این کار مربوط به پایان نامه‌ کارشناسی ارشد نگارنده است، به راهنمایی اساتید ارجمندم آقای دکتر ساسان فاطمی و آقای امیر اسلامی. پیش از آن، چند سالی بود که موسیقی قدیم ایران و کشورهای اطراف را مطالعه می‌کردم و ایده های استاد بزرگوار، آقای دکتر ساسان فاطمی در مورد بازیافت مصالح و روش های آهنگسازی در موسیقی قدیم برایم بسیار جالب و الهام بخش بود و بسیار علاقمند بودم که بتوانم به طور عملی آنها را در آهنگسازی به کار ببندم. مبحث ریتم و فرم برایم جذاب تر بود؛ از همین روی، با الهام از روند سوئیت مانند یک نوبت مرتب، شروع به طراحی یک پروژه شامل مجموعه ای از قطعات کردم که ساختار و روندی مشخص داشته باشند و از اصولی که تعریف می کردم، پیروی کنند.”

آهنگ های آلبوم سلوک

سلوک نام اثری است که توسط امیر اثنی عشری و نفیسه غلامپور منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۳ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱طلایه، دونوازی سنتور و عود
۲شوق
۳تک‌نوازی کمانچه
۴وصال
۵سلوک، قسمت اول
۶سلوک، قسمت دوم
۷سلوک، قسمت سوم
۸پرواز
۹تک‌نوازی عود
۱۰جوانی
۱۱تک‌نوازی سنتور
۱۲همیشه در میان
۱۳رنگ

نوازندگان و دست اندرکاران آلبوم

علاوه بر نفیسه غلامپور و امیر اثنی عشری، اشخاص دیگری نیز در پدید آمدن این آلبوم نقش داشته‌اند. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

  • خواننده: امیر اثنی‌عشری
  • آهنگساز، سرپرست گروه و سنتور: نفیسه غلامپور
  • کارگردان اجرا، کمانچه: متین آهنگری
  • عود: یاسمین شاه حسینی
  • تمبک، دایره و بندیر: شایان میرزایی
  • همخوان: مهسا دامرودی، فرشاد خزایی و وصال صالحیان

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *