0

دانلود آلبوم تنیده در صدا از هومن شیرعلی

آلبوم تنیده در صدا از هومن شیرعلی

آلبوم تنیده در صدا اثری است بی کلام با آهنگسازی و نوازندگی عود توسط هومن شیرعلی، نوازندگی تنبور توسط رضا علی آبادی و نوازندگی سازهای کوبه ای توسط زکریا یوسفی که به صورت رسمی در اسفند ۱۳۹۷ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی آوازهای تنیده در صدا اثری از هومن شیرعلی است. این آلبوم، شامل ۶ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۸,۰۰۰ تومان است.

هومن شیرعلی در خصوص این آلبوم گفت:

“در قطعات یک تا سه (به نام خطوط موازی) که تحت تأثیر موسیقی مینیمال ساخته شده‌اند تلاشم بر این بوده تا با ابزار و مصالح ساده یا به عبارتی ابزار و مصالحی که موسیقی مینیمال در اختیار ما می‌گذارد، مثل الگوهای ریتمیک تکرار شونده و فقدان ملودی، به یک تناسب، موازنه و نظم ثابت برسم که بتواند باعث ایجاد فرم شود. و در قطعه آخر به نام «روشن شرق خاموش» با ابزار و مصالحی که موسیقی معاصر در اختیار ما می‌گذارد روند به وجود آمدن فرم طی می‌شود.”

آهنگ های آلبوم تنیده در صدا

تنیده در صدا نام اثری است که توسط هومن شیرعلی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۶ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱خطوط موازی ۱
۲خطوط موازی ۲
۳خطوط موازی ۳
۴تکنوازی عود
۵سکوت
۶روشن شرق خاموش
آلبوم تنیده در صدا از هومن شیرعلی
آلبوم تنیده در صدا از هومن شیرعلی
آلبوم تنیده در صدا از هومن شیرعلی
آلبوم تنیده در صدا از هومن شیرعلی
بیوگرافی رضا علی آبادی
بیوگرافی زکریا یوسفی
بیوگرافی هومن شیرعلی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *