0

دانلود آلبوم غبار بی سوار از پاشا هنجنی و زکریا یوسفی

آلبوم غبار بی سوار از پاشا هنجنی و زکریا یوسفی

آلبوم غبار بی سوار اثری است بی کلام حاصل همکاری و هم‌نوازی پاشا هنجنی نوازنده نی و زکریا یوسفی نوازنده سازهای کوبه‌ای که به صورت رسمی در تیر ۱۳۹۹ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی غبار بی سوار اثری از پاشا هنجنی و زکریا یوسفی است. این آلبوم شامل ۹ عدد قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۸۰,۰۰۰ تومان است.

آهنگسازی و نوازندگی نی را پاشا هنجنی بر عهده داشته و زکریا یوسفی با نوازندگی سازهای کوبه‌ای او را همراهی کرده است. پویا سرایی درباره این آلبوم می‌گوید:

“اثر پیش رو حاصل تجربه‌ای است در عرصه‌های جدیدالورود موسیقی ایرانی. چیزی که آن را متمایزتر از قبل جلوه می‌دهد، ابتنای آن بر ساز نی است. این اثر نخستین اثری است که علیرغم محدودیت‌های نی، به شکل چندصدایی عرضه و نواخته شده است.”

آهنگ های آلبوم غبار بی سوار

غبار بی سوار نام اثری است که توسط پاشا هنجنی (نی) و زکریا یوسفی (سازهای کوبه‌ای) منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۹ قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری رهگذر هفت اقلیم نشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱در سوگ (در سوگ پارسا احتشامی)
۲شوشتری نوع دیگر
۳همای
۴نی زار
۵مروا
۶جان جان
۷هنیا
۸ای یار من
۹غبار بی سوار
آلبوم غبار بی سوار از پاشا هنجنی و زکریا یوسفی
آلبوم غبار بی سوار از پاشا هنجنی و زکریا یوسفی
آلبوم غبار بی سوار از پاشا هنجنی و زکریا یوسفی
پاشا هنجنی
زکریا یوسفی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *