0

معرفی توکن هواداری آرسنال Arsenal Fan Token

توکن هواداری آرسنال arsenal-football

باشگاه آرسنال با همکاری Socios.com، توکن هواداری آرسنال را برای مشارکت بیشتر هواداران در تصمیمات باشگاه ایجاد کرده است. توکن هواداری آرسنال $AFC با استفاده از پلتفرم چیلیز ارائه شده است.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

برای خرید توکن هواداری باشگاه آرسنال $AFC باید یک حساب Socios ایجاد کنید و سپس با استفاده از کارت نقدی یا اعتباری خود، ارز دیجیتال چیلیز ($CHZ) را در برنامه خریداری کنید. سپس می‌توانید $CHZ خود را با توکن هواداری باشگاه آرسنال خود مبادله کنید. هزینه توکن هواداری آرسنال بسته به عرضه و تقاضا متفاوت است، اما کل هزینه (شامل هرگونه هزینه خدمات قابل اعمال) همیشه قبل از خرید در برنامه به شما اطلاع داده می‌شود.

از ویژگی‌های این توکن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

رای دادن به تصمیمات مهم نظرسنجی

فقط با یک دلار AFC Fan Token، می‌توانید بر انتخاب‌های باشگاه تأثیر بگذارید. البته مقدار Fan Tokenهایی که نگه می‌دارید وزن رای شما را تعیین می‌کند. اگر ده فن توکن داشته باشید، رای شما ده حساب می‌شود. برای اینکه همه چیز منصفانه باشد، باشگاه هر نظرسنجی را با تعداد خاصی از نشانه‌های هوادار محدود می‌کند. تنها با یک فن توکن، می‌توانید شروع به تأثیرگذاری بر تیم و کسب جوایز هواداران کنید. با این حال، مشوق‌های اضافی ممکن است نیاز به استفاده از بیش از یک توکن AFC داشته باشند.

متحد کردن هواداران

در سطح جهانی عضو پایگاه هواداران در سراسر جهان شوید. پلتفرم Socios نه تنها به کاربران اجازه می‌دهد در نظرسنجی‌ها رای دهند، در مسابقات شرکت کنند و در آزمون‌ها شرکت کنند، بلکه آنها را با دیگرانی که علایق مشابهی دارند پیوند می‌دهد. توکن $AFC حامیان خود را قادر می‌سازد تا با هم متحد شوند و جامعه را به سطح بعدی سوق دهند.

از مزایای VIP بهره ببرید

عضویت نمادین شما در این باشگاه جوایز شگفت انگیزی مانند دسترسی مهمان نواز VIP به ورزشگاه امارات، ملاقات با قهرمانان مورد علاقه خود، دریافت کالای امضا شده و موارد دیگر را برای شما به ارمغان می‌آورد.

شناسنامه توکن AFC

نامتوکن هواداری آرسنال، Arsenal Fan Token
اختصارAFC
آدرس سایتarsenal.com
تعداد کل توکن‌ها40,000,000
رتبه1200
حجم بازار7 میلیون دلار
توییترArsenal
استانداردچیلیز

کیف پول‌های توکن AFC

توکن AFC را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن AFC

توکن AFC در زمان نگارش این مقاله حدود 28 میلیون دلار و در رتبه 761 ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن AFC

توکن AFC را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *