0

صرافی ارز پایا arzpaya.com، امکان انجام معاملات غیرریالی بدون احراز هویت و کارمزدهای پایین

ارز پایا، صرافی ارزهای دیجیتال

صرافی ارزپایا arzpaya.com یکی از صرافی های ایرانی است که میتوانید در دو بخش حرفه ای و خرید آسان ارزهای دیجیتال را در آن معامله کنید. صرافی ارزپایا دارای دو بازار حرفه ای براساس تتر و بازار آسان براساس ریال برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. در صرافی ارزپایا میتوانید ارزهای بیت کوین، تتر، لایت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، ترون و دوج کوین را خریداری کنید.

ارز پایا محلی برای خرید و فروش آنلاین بیت کوین و دیگر رمز ارزهای معتبر در شبکه بلاک چین است. در این صرافی آنلاین می توانید قیمت کوین های دیجیتالی مختلف را هم به تومان و هم به تتر (بر پایه قیمت دلار) مشاهده کنید. آن ها کارمزد مناسبی (0.002) برای معاملات خود دریافت می کنند که باعث جذب کاربران جدید قابل توجی شده است. می توانید برداشت های ریالی خود را در تمام روزها اعم از ایام تعطیل هم انجام دهید.

شناسنامه صرافی ارزپایا

آدرس سایتarzpaya.com
تلگرام@arzpaya
کاربریخرید و فروش ارز دیجیتال
رتبه الکسا
3796 در ایران
صفحه پشتیبانی سایتکلیک کنید
لینک ثبت نامکلیک کنید
اپلیکیشنندارد

ویژگی های سایت

کیف پول سخت افزاریندارد
کیف پول نرم افزاریدارد
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتالدارد
ابزار تحلیل قیمت ارزهای مختلفدارد
تنوع مناسب ارزهای دیجیتالدارد
اخبارندارد
بلاگدارد

امکانات کاربری

پروسه احراز هویتدارد
چت آنلایندارد
اپلیکیشن اندرویدندارد
اپلیکیشن آی او اِسندارد
نسخه دسکتاپندارد
پشتیبانی از زبان های مختلفدارد
واریز و برداشت ریالیدارد
درآمدزایی از سایتدارد
درصد مشارکت کاربر از درآمدزایی30 درصد

نحوه ثبت نام

با کلیک بر دکمه ثبت نام، عضویت شما به صورت موقت در سیستم ذخیره میگردد. در این مرحله ایمیلی به آدرسی که وارد کرده اید ارسال میشود. برای ثبت نهایی ثبت نام به ایمیل خود رفته و با کلیک بر لینک فعاسازی ثبت نام نهایی انجام می پذیرد.

احراز هویت

بعد از ثبت نام و تایید ایمیل ارسال شده و ورود به سایت از منوی سمت راست، قسمت اطلاعات فردی کلیک نمایید.
در صورتیکه هنوزلینک فعالسازی ارسال شده به آدرس ایمیل خود را تایید نکرده باشید ، با پیغام زیر مواجه خواهید شد. “حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. ارسال دوباره ایمیل”

مطابق آنچه در تصویر فوق مشاهده می نمایید اطلاعات را به صورت دقیق مشابه اطلاعات کارت ملی خود وارد نمایید.

نام و کد ملی

برای تایید نام و شماره ملی می بایست کاربر محترم عکسی با کیفیت از چهره خود، درحالی که کارت ملی را در یک دست دارد و در دست دیگر برگه ای که با خودکار روی آن نام سایت “arzpaya.com” و تاریخ روز ارسال نوشته شده را گرفته باشد، تهیه نماید و در قسمت ارسال مدارک بارگذاری نماید. این تصویر صرفاً به منظور تطبیق اطلاعات وارد شده توسط کاربر مورد نیاز است و هیچ استفاده دیگری ندارد.

کیف پول

برای مشاهده موجودی و واریز و برداشت ارزهای دیجیتال و مبالغ ریالی می توانید از این قسمت اقدام نمایید. در کنار هر ارز یک دکمه واریز وجود دارد که برای واریز ریال و ارزهای دیجیتال استفاده می شود.

واریز تومان

با زدن کمه واریز برای تومان از شما یک مبلغ خواسته می شود که باید با واحد تومان وارد نمایید. سپس دکمه انتقال به درگاه شما را به سمت درگاه خرید اینترنتی بانک هدایت می نماید. البته ابتدا به صفحه پرداخت اینترنتی زرین پال هدایت می شوید و سپس به صفحه درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک هدایت می شوید. توجه: حتماً قبل از ورود اطلاعات کارت توجه نمایید که لینک صفحه shaparak.ir باشد مانند زیر:

واریز ارزهای دیجیتال

با زدن دکمه واریز برای سایر ارزهای مجازی برای شما یک صفحه نمایش داده می شود که آدرس کیف پول شما در شبکه می باشد. با ارسال ارز دیجیتال مورد نظر به آدرس اعلام شده، بعد از تایید شبکه موجودی شما افزایش خواهد یافت. تعداد تایید لازم برای هر ارز متفاوت می باشد که با قرار دادن موس بر روی نوار وضعیت می توانید تعداد تایید لازم هر ارز مجازی را مشاهده نمایید.

برداشت تومان

با زدن دکمه برداشت در جلوی ردیف تومان از شما مبلغ و شماره شبا درخواست می شود و سپس مبلغ اعلام شده شما به حساب اعلام شده واریز می گردد. می بایستی برای برداشت حتماً شماره شبای اعلام شده هم نام با کاربر صاحب حساب باشد.

برداشت ارزهای دیجیتال

با زدن دکمه برداشت مقدار برداشتی و آدرس و مقدار فی انتخابی شبکه را وارد می نمایید تا ارز مجازی موجودی شما به آدرس اعلام شده واریز شود.

خرید و فروش حرفه ای

دسترسی به سرویس خرید و فروش حرفه ای، از منوی سمت راست صفحه مقدور میباشد. البته این صفحه پیش فرض ورود به سایت نیز می باشد. بازار ها در ارزپایا به دو گونه هستند
1. مبنای خرید و فروش بر اساس ریال می باشد، که در این حالت شما برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال از ریال استفاده می نمایید.
2. مبنای خرید و فروش بر اساس بیت کوین می باشند، که در این حالت برایخرید و فروش ارزهای دیجیتال غیر بیتکوین از بیت کوین استفاده می نمایید.
کاربر با آگاهی از قیمت های روز به منظور کسب سود بیشتر یا تسریع زمان خرید و فروش می تواند از امکان خرید و فروش حرفه ای استفاده نماید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید دو بخش یکی خرید به رنگ آبی و یکی فروش به رنگ قرمز وجود دارد.
در قسمت خرید در بالاترین باکس”دریافت می کنید” مقدار ارز مجازی مورد نیاز خود را وارد می نمایید
در باکس وسط “قیمت واحد” قیمت یک واحد از ارز مورد نظر خود به (ریال/بیتکوین) را وارد نمایید.
( قیمت پیش فرض موجود مربوط به کمترین قیمت فروش موجود در بازار می باشد.)
در باکس پایین “پرداخت می کنید” سیتم مبلغی که بابت خرید ارز مجازی باید پرداخت کنید را محاسبه می کند و قرار می دهد. مبلغ قابل پرداخت مجموع ارزش خرید و هزینه انجام تراکنش می باشد.

بعد از پر کردن دو باکس “دریافت می کنید” با تعداد درخواستی ارز مجازی و باکس “قیمت واحد” با قیمت درخواستی، در قسمت پایین دکمه خرید را بزنید، در این صورت اگر قیمت شما از پایین ترین قیمت درخواستهای فروش بیشتر یا مساوی باشد خرید شما به صورت اتوماتیک از کمترین قیمت فروش تا قیمت تعیین شده شروع به خرید می نماید تا درخواست خرید شما به صورت کامل انجام شود. اگر حجم درخواستهای فروش با قیمت کوچکتر مساوی قیمت مورد نظر شما نتوانند درخواست شما را تکمیل نمایند، مابقی درخواست شما که تکمیل نشده است به صورت درخواست خرید در قسمت خرید ها در بالاترین نقطه قرار می گیرد.
اگر قیمت وارد شده خرید شما از پایین ترین قیمت فروش هم کمتر باشد درخواست خرید شما در قسمت خرید ها در جایگاه خود ثیت می شود. توجه نمایید که در قسمت خرید قیمت های بیشتر در صدر قرار می گیرند و قیمت های کمتر در جایگاه پایینتر قرار می گیرند.

بعد از پر کردن دو باکس “دریافت می کنید” با تعداد درخواستی ارز مجازی و باکس “قیمت واحد” با قیمت درخواستی، در قسمت پایین دکمه خرید را بزنید، در این صورت اگر قیمت شما از پایین ترین قیمت درخواستهای فروش بیشتر یا مساوی باشد خرید شما به صورت اتوماتیک از کمترین قیمت فروش تا قیمت تعیین شده شروع به خرید می نماید تا درخواست خرید شما به صورت کامل انجام شود. اگر حجم درخواستهای فروش با قیمت کوچکتر مساوی قیمت مورد نظر شما نتوانند درخواست شما را تکمیل نمایند، مابقی درخواست شما که تکمیل نشده است به صورت درخواست خرید در قسمت خرید ها در بالاترین نقطه قرار می گیرد.
اگر قیمت وارد شده خرید شما از پایین ترین قیمت فروش هم کمتر باشد درخواست خرید شما در قسمت خرید ها در جایگاه خود ثیت می شود. توجه نمایید که در قسمت خرید قیمت های بیشتر در صدر قرار می گیرند و قیمت های کمتر در جایگاه پایینتر قرار می گیرند.

در قسمت فروش در بالاترین باکس”پرداخت می کنید” مقدار ارز مجازی که قصد فروش آن را دارید، وارد می نمایید در باکس وسط “قیمت واحد” قیمت یک واحد از ارز مورد نظر خود را وارد نمایید. ( قیمت پیش فرض موجود مربوط به بالاترین قیمت خرید موجود در بازار می باشد.) در باکس پایین “دریافت می کنید” سیتم مبلغی که بابت فروش ارز مجازی باید دریافتمی کنید را محاسبه می کند و قرار می دهد. مبلغ قابل دریافتی ارزش خرید با کسر هزینه انجام تراکنش می باشد.

بعد از پر کردن دو باکس “پرداخت می کنید” با تعداد ارز مجازی فروشی و باکس “قیمت واحد” با قیمت درخواستی، در قسمت پایین دکمه فروش را بزنید، در این صورت اگر قیمت شما از بالاترین قیمت درخواستهای خرید کمتر یا مساوی باشد فروش شما به صورت اتوماتیک از بیشترین قیمت خرید تا قیمت تعیین شده توسط شما شروع به فروش می نماید تا درخواست فروش شما به صورت کامل انجام شود. اگر حجم درخواستهای خرید با قیمت بزرگتر مساوی قیمت مورد نظر شما نتوانند درخواست شما را تکمیل نمایند، مابقی درخواست شما که تکمیل نشده است به صورت درخواست فروش در قسمت فروش ها در بالاترین نقطه قرار می گیرد.
اگر قیمت وارد شده فروش شما از بیشترین قیمت خرید هم بیشتر باشد درخواست فروش شما در قسمت فروش ها در جایگاه خود ثیت می شود. توجه نمایید که در قسمت فروش قیمت های کمتر در صدر قرار می گیرند و قیمت های بیشتر در جایگاه پایینتر قرار می گیرند.

خرید و فروش آسان

با استفاده از خرید و فروش آسان می توانید به راحتی، با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان به خواسته خود برسید. در این فرم با ورود مقدار درخواستی شما برای داد و ستد، سایت بهترین قیمت پیشنهادی موجود در بازار را به کاربر پیشنهاد می شود. و با تایید کاربر بلافاصله درخواست انجام می شود. با توجه به راهکارهای سایت مبنی بر داد و ستد بدون واسطه، درواقع شما خرید/فروش خود را در بازار انجام می دهید و سایت به عنوان واسطه انتقال به شما کمک می کند و در تعیین قیمت دخالتی ندارد.
مثلاً وقتی شما می خواهید یک بیت کوین خریداری نمایید، به اندازه یک بیت کوین از ردیفهای بالای درخواست های فروش بیت کوین برداشته می شود و متوسط قیمت محاسبه شده و به عنوان قیمت پیشنهادی برای خرید به شما اعلام می شود.

سوابق خرید ـ فروش

خرید و فروش های فعال و انجام شده و حذف شده خود را می توانید در این صفحه مشاهده نمایید.

سوابق واریز ـ برداشت

شما واریز و برداشت های کریپتوکارنسی و ریالی خود را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید. پس از ارسال یک واریز به حساب یک ردیف در این صفحه مشاهده می نمایید و بعد از تایید در شبکه ارز مجازی مورد نظر ، موجودی شما افزوده خواهد شد. توجه نمایید که تعداد تایید های انجام شده شبکه و تعداد تایید های مورد نیاز را در همین صفحه با نگه داشتن موس بر روی نوار وضعیت ردیف، می توانید مشاهده نمایید. با زدن لینک مشاهده در قسمت توضیحات می توانید تراکنش ورودی و خروجی را در شبکه مورد نظر مشاهده نمایید.

داشبورد

با بررسی داشبورد سیستم که از طریق منوی سمت راست فراهم شده است، کاربر قادر خواهد بود در نگاهی گذرا فعالیتهای مالی خود را در سایت ارزیابی نماید.
داشبورد حاوی نمودار های سه گانه از فعالیت های و وضعیت سفارشات کاربر در سیستم است.
نمودار سفارشات خرید و فروش، درصد خریدها و فروش های ارز الکترونیکی را نمایش می دهد.
نمودار دارایی ارز دیجیتالی، نسبت دارایی های الکترونیکی کاربر و مقادیر آن را نمایش می دهد. (نسبت دارایی ها از قیمت های جهانی ارزها می باشد)
نمودار وضعیت سفارشات نیز درصد سفارشات فعال، انجام شده و کنسل شده را نمایش می دهد.

نحوه درآمدزایی

بعد از ثبت نام در ارزپایا به راحتی می توانید با دعودت دوستان خود در کارمزد دریافتی از آنها شریک شوید. با استفاده از کد های دعوت میتوانید حداکثر 30 درصد از کارمزد دریافتی از تراکنش انها را به خود یا دوستان اختصاص دهید. میزان درآمد شما هر شب ساعت 24 بروز می شود و بصورت بصورت تومان قابل برداشت می باشد. حداکثر میتوان 20 کد دعوت ساخت.

قوانین و مقررات

موضوع موافقنامه‌ی حاضر، تدوین اصول اولیه از قبیل حقوق، تکالیف و مسئولیت‌ها و نیز دستورالعمل‌های لازم جهت استفاده کاربر، از خدمات واحد پولی مجازی، مانند بیتکوین جهت خرید و فروش با نرخهای پیشنهادی خود کاربران میباشد.

این شرایط برای استفاده از سایت ARZPAYA.COM که از این پس سایت نامیده می شود ،تنظیم گردیده و افراد در انجام تعهدات خود، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از کلیه ی مقررات حاکم بر آن تبعیت می کنند.

1- کاربربا ثبت نام در سایت قوانین و مقررات را تایید کرده است. ـ مفاد این موافقنامه در صورت تباین با قوانین و مقررات مربوطه قابل اصلاح از سوی سایت خواهد بود. در صورت اعمال هر گونه تغییر در این موافقنامه، مراتب ظرف مدت ۷ روز قبل از تاریخ اجرای تغییرات، به اطلاع کاربر رسانده خواهد شد.

2- استفاده از هرگونه امکانات سایت ( ثبت نام ـ خرید ـ فروش و هر گونه امکانات دیگر) به این معنی است که کاربر شرایط را کاملاً خوانده ، فهمیده و قبول کرده و در غیر اینصورت، حق استفاده از امکانات سایت را ندارد.

3- این حق برای سایت محفوظ است که در هر زمان که بخواهد، با اعلام مراتب قبلی به کاربر، مفاد این موافقتنامه را تغییر دهد.

4- تمامی معاملات انجام گرفته توسط کاربر صحیح تلقی می‌گردد. از این رو صیانت از حساب کاربری، رمز عبور یا سایر اطلاعات برعهده وی بوده و لازم است به صدمات ناشی از انجام تخلفات یا جرایم مالی توجه داشته باشد.

5- در صورت تلاش برای ایجاد حساب از طریق ارائه‌ی اطلاعات شخصی دیگران توسط شما از قبیل نام و مدارک هویتی ، حساب شما بلوکه خواهد شد.

6- شما می توانید بدون احراز هویت در سایت ثبت نام،واریز،برداشت،خرید فروش داشته باشید. فقط با توجه به قوانین بانکی برای واریز ریالی و برداشت ریالی نیاز می باشد که حتماً اهراز هویت شوید.

7- اطلاعات ارائه شده توسط کاربران محرمانه بوده و مورد استفاده دیگر قرار نخواهد گرفت.

8- در صورت بروز تناقض مالی در حساب کاربر به مدت محدود کاربر قفل خواهد شد تا مشکل بررسی و برطرف گردد. این پروسه می تواند از 1 ساعت تا 48 ساعت متغییر باشد.

9- درصورت محرز شدن فوت کاربر و ارائه انحصار ورثه امکان انتقال موجودی به وراث وجود دارد.

10- فرآیند احراز هویت شامل گردآوری اطلاعاتی از کاربر من جمله شماره موبایل و شماره تماس ثابت – آی پی – آدرس – کارت شناسایی با تصویر – کد ملی و اطلاعات بانکی وی می باشد.

11- به منظور واریز فوری مبالغ، فقط از کارتهای شتابی تایید شده خود استفاده نمایید. در صورت واریز از کارت بانکی تایید نشده پروسه شارژ بعد از چک تراکنش انجام می شود همچنین در صورت استفاده از حساب بانکی دیگران امکان بلوکه کردن مبلغ مورد نظر تا تعیین تکلیف واریزی وجود دارد.

12-روال سطح بندی کاربران ارزپایا به شرح زیر می باشد

سطـحبرداشت روزانه ریالبرداشت روزانه تترواریز روزانه میلیون تومانواریز روزانه تترشرایط
یک2005000نامحدود(بر طبق قوانین بانک)نامحدودکاربر بعد از ثبت نام در این سطح فعالیت میکند. کاربرهایی که فقط فروشنده هستند بدون فعالیت قبلی در این سطح هستند و بدون واریز ریالی در این سطح از محدودیت های کمتری نسبت به دو سطح بالاتر برخوردار هستند.
دو200650نامحدود(بر طبق قوانین بانک)نامحدودکاربر پس از واریز اولین مبلغ ریالی در این سطح قرار می گیرد برداشت های رمز ارزی کاربر تا 48 ساعت کاری غیر فعال خواهد شد.
سه2003,500نامحدود(بر طبق قوانین بانک)نامحدودکاربر فعال در سطح 1 و 2 درصورتی که مجموع تراکنش های کاربر در یکماه گذشته از 100 میلیون بالاتر باشد به این سطح منتقل می شود.
چهار30010,500نامحدود(بر طبق قوانین بانک)نامحدودکاربر فعال در سطح 1 و 2 و 3 درصورتی که مجموع تراکنش های کاربر در یکماه گذشته از 300 میلیون بالاتر باشد به این سطح منتقل می شود همچنین کاربر با داشتن دانش خرید و فروش در بازارهای ارزدیجیتال و موارد پولشویی برای شروع بدون محدودیت در این سطح قرار میگیرد.
پنج60015,500نامحدود(بر طبق قوانین بانک)نامحدودکاربران فعال در سطح چهار در صورت نیازشان میتوانند با درخواست به پشتیبانی به این سطح بروند
شش1,00060,000نامحدود(بر طبق قوانین بانک)نامحدودکاربران فعال در سطح چهار و پنج که نیاز دارند از ارزپایا به عنوان کیف پول با قدرت برداشت بالا استفاده کنند با درخواست به پشتیبانی میتوانند به این سطح بروند.

13- مسئولیت پول واریزی بر عهده کاربر واریز کننده است. و اگر کاربری با پولی که مبدا آن نامشخص است(پول سرقتی) اقدام به خرید نماید مسئولیت جبران پول سرقت شده بر عهده کاربر می باشد.

14- مسئولیت خرید رمزارز برای افراد ناشناس بر عهده کاربر می باشد. با توجه به اینکه شخص ثبت نام کننده در سایت احراز هویت شده است،اگر از شخص ناشناس مبلغی دریافت و اقدام به خرید رمز ارز نمایید و برای آن انتقال دهید، شما به عنوان مالک و خریدار اصلی تلقی خواهید شد.

15-تلاش ما ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. البته این امر را تضمین نمی‌کنیم. لیکن در صورت وقوع حادثه‌ای از قبیل تعلیق خدمات به علت اقدام غیر قانونی کاربران یا اشخاص ثالث، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع و ارائه‌ی خدمات را از سر می‌گیریم. در این زمان می‌توانید درخواست بازیابی سوابق معاملاتی ارائه کنید. اما نمی‌توانیم سود زیان ناشی از بازیابی سوابق معاملاتی را جهت جبران خسارت برای رمز ارزها و یا ریال را برای شما پوشش دهیم.

16-کاربر باید بپذیرد که منبع و مقصد کلیه رمزارزها و وجوه نقد ارائه شده توسط وی در تراکنش های سایت کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند.

17-حقوق هر کاربر برای استفاده از سایت مخصوص به خود اوست و مسئولیت استفاده هر کاربر از نام کاربری و رمز عبور وی فقط و فقط به عهده کاربر خواهد بود. کاربر می پذیرد که مسئولیت کلیه تراکنش های انجام شده از حساب کاربری وی به عهده خود وی می باشد.

18-هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربران به عهده خود آنان خواهد بود و ارزپایا هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *