0

معرفی خبرگزاری عصر ایران

asriran

معرفی خبرگزاری عصر ایران | عصر ایران یکی از معتبرترین خبرگزاری های ایران است که در سال 1385 و توسط چند روزنامه نگار راه‌اندازی شد.

به گزارش خوبو، تفکر اصلی این سایت برای راه‌اندازی این مجموعه این بود که زمانیکه اکثر جناح‌ها و گروه‌ها و خیلی از چهره‌های سیاسی، تریبونی برای رساندن صدای خود به مردم دارند، عصر ایران هم بتواند صدای مردم را به بهترین نحو انعکاس دهد. این سایت علاوه بر اطلاع رسانی و خبر، اخبار فرهنگی، سلامت، خودرو و حتی ورزشی را پوشش می‌دهد.

این سایت خبری زبان عربی را پوشش داده است. از این رو این سایت مرجعی برای سایت‌ها، روزنامه‌ها و جراید معتبر عربی مانند، جریده الرای، الشرق الاوسط، بی‌ بی‌ سی عربی، 14 آذار، العراق للجمیع، محیط، العربیه، النهار الکویتیه، القبس، الحیاه، الیوم‌السابع، الاتحاد، مباشر و … شده است.

سایت خبری عصر ایران با انتشار روزانه مطالب و آخرین اخبار مرتبط با تحولات ایران و جهان عرب توانسته جایگاه خوبی در بین کاربران عرب داشته باشد.

معرفی خبرگزاری عصر ایران

معرفی خبرگزاری عصر ایران

این سایت در طراحی جدید خود قسمت‌هایی نظیر سرویس عکس و نمایش عکس‌‌های مختلف و زیبا و بخش طنز و کاریکاتور را قرار داده است. بدین گونه به نوعی موجبات سرگرمی کاربران خود را فراهم کرده است.

هدف از اضافه شدن این بخش در سایت ایجاد تعادل نسبی بین اخبار خشک سیاسی و مطالب خواندنی و متنوع غیر سیاسی بود. عصر ایران اعتقاد دارد که تمام مردم اعم از سیاسی و غیرسیاسی، علاقه‌ مند به موضوعات جذاب اعم از علمی، روانشناسی، داستان، فیلم، عکس و مطالب سرگرم‌ کننده و خنده دار و … هستند.

سایت عصر ایران دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید است و به زودی نسخه آیفون خود را منتشر می‌کند.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *