0

معرفی خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان

yjc

معرفی خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان | باشگاه خبرنگاران جوان یکی از بهترین و معتبرترین وبسایت های خبری در ایران است.

به گزارش خوبو، باشگاه خبرنگاران جوان مرکزی ملی است که به منظور آموزش مهارت‌های حرفه‌ای خبرنگاری و رشد و شکوفایی استعدادهای بالقوه جوانان علاقه‌مند به این حرفه و پوشش جامع خبری (ملی و فرا ملی) توسط معاونت خبر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در سال 1378 تاسیس گردید.

معرفی خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان

این رسانه به ‌همراه خبرگزاری صدا و سیما و همچنین شبکه خبر وظیفه تأمین قسمت‌های خبری تمامی شبکه‌‌های رادیویی و تلویزیونی این سازمان را بر عهده دارد.

این خبرگزاری در تمام استان ‌های ایران مراکز فعال داشته و اعضای آن از طریق مراجعه جوانان علاقه‌ مندان به این عرصه و برگزاری دوره‌ های آموزشی انتخاب می شوند. این سایت دارای زبان‌های افغانی، عربی و انگلیسی است.

یکی از نکات مثبت این سایت ارسال ایمیل خبری است که می‌تواند بازدید ثابت خوبی را برای سایتش به همراه داشته باشد.

معرفی خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان

نحوه همکاری با باشگاه خبرنگاران جوان

در راستای اهداف باشگاه خبرنگاران جوان طبق برنامه ریزی به عمل آمده از سوی واحد آموزش دوره‌های آموزشی خبر در سطوح مختلف آموزشی (مقدماتی و تکمیلی) برگزار می گردد که داوطلبین می بایست فرم عضویت را تکمیل همراه با مدارک لازم جهت ثبت نام به باشگاه تحویل دهند.

پس از بررسی‌های لازم، طبق ضوابط باشگاه از داوطلبان برای شرکت در دوره‌های آموزشی دعوت به عمل می‌آید.

کسانی که آموزشهای سطوح چند گانه باشگاه را با موفقیت به پایان برسانند به دریافت کارت خبرنگاری نائل خواهند شد.خبرنگاران پس از ادای سوگند و انتخاب سرویس خبری که بر اساس علاقه مندی شان صورت می گیرد می توانند به عنوان خبرنگار آزاد با باشگاه همکاری نمایند.

بدیهی است این امر به معنی تعهد استخدامی باشگاه نسبت به اعضاء نیست، ضمن اینکه حقوق مادی و معنوی اعضاء برای اخبار ارسالی محفوظ خواهد بود.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *