0

دانلود آلبوم به رنگ خواب از محسن جلیلی

آلبوم به رنگ خواب از محسن جلیلی

آلبوم به رنگ خواب اثری است بی کلام از محسن جلیلی که به صورت رسمی در آذر ۱۳۹۸ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی به رنگ خواب از آثار منتشره توسط محسن جلیلی است. این آلبوم شامل ۷ قطعه موسیقی در سبک تلفیقی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

محسن جلیلی در خصوص این اثر گفت:

موسیقی پدیده‌ای انسانی و تجربه‌ای حسی است که می‌تواند تمام بخش‌های مغز را همزمان فعال کند. بنابراین استفاده از موسیقی در فرآیند درمان بسیار مهم بوده و موجب تقویت عملکرد مغز می‌شود که این موضوع به طور مستقیم بر توانایی‌های شناختی، عاطفی و فیزیکی افراد تاثیر می‌گذارد. در عصری که انسان بیش از همیشه نیاز به ابزارهایی برای مقابله با استرس‌های متنوع و پیچیده دارد، استفاده از اصوات درمانگر، راهی برای پیوند دوباره موسیقی به نیازهای بنیادین و غنی‌تر کردن سبک زندگی است.

ضرب‌آهنگ این موسیقی ۶۰ تا ۸۰ ضربه در دقیقه (ضربان قلب در حالت خواب) و بسامد آن حداکثر ۴ هرتز است. مدت زمان شنیدن این موسیقی برای ایجاد حالت خواب و آرامش، متناسب با عادت بدن هر فرد بین ۱۵ تا ۴۵ دقیقه است. ضمن اینکه بررسی و پژوهش‌ها نشان می‌دهد بهره‌گیری از ریشه‌های کهن فرهنگی، قومی و ملی در «هنر درمانی» و به ویژه «موسیقی‌ درمانی» اثرگذاری دوچندانی در روند بهبود افراد دارد.

آهنگ های آلبوم به رنگ خواب

به رنگ خواب نام اثری است که توسط محسن جلیلی منتشر شده است. این آلبوم شامل ۷ عدد قطعه موسیقی است که در سبک تلفیقی منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱زمانی برای رویا
۲آبی تر از دریا
۳به دور از هیاهو
۴گذری بر آسمان
۵آرامش و دیگر هیچ
۶ترنم خواب
۷نت های رویایی
آلبوم به رنگ خواب از محسن جلیلی
آلبوم به رنگ خواب از محسن جلیلی
آلبوم به رنگ خواب از محسن جلیلی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *