0

باریپتو barypto.com؛ اولین سامانه وام دهی ارز دیجیتال

تصویر پیدا نشد !

با ثبت نام و استفاده از کیف پول مخصوص خود در باریپتو barypto.com می‌توانید از مزایای کیف پول امن و وام نقدی باریپتو بهره‌مند شوید. به‌راحتی و تنها با وثیقه قرار دادن ارزهای دیجیتال، بدون نیاز به ضامن و احراز هویت، ظرف 24 ساعت وام نقدی تتر دریافت کنید. تسهیلات بی‌نظیر وام باریپتو با سود سالیانه اعطا می‌شود.

باریپتو به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های شرکت امیر تجارت همراه فرجام با هدف ارائه خدمات بانکداری ارز دیجیتال توسط جمعی از نخبگان و دانش آموختگان دانشگاه‌های صنعتی شریف و امیرکبیر طراحی و اجرا شده است. این سامانه یک پلتفرم هوشمند و امن برای سرمایه گذاری با ارزهای دیجیتال، دریافت وام با رمزارزها و سامانه هوشمند صرافی برای خرید یا فروش ارزهای دیجیتال است. باریپتو با فراهم آوردن زیرساخت‌های امنیتی قوی، به عنوان یک بانک مطمئن در خدمت فعالان و علاقه‌مندان ارزهای دیجیتال قرار دارد.

شرکت امیر تجارت، عضو نظام صنفی رایانه‌ای کشور، از سال 1395 فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات آغاز کرده و هم‌اکنون صاحب کسب و کارهای ایده محور در زمینه‌های مختلف به ویژه ارز دیجیتال است.

شناسنامه سایت باریپتو

نامباریپتو، barypto.com
ثبت نامورود
ایمیل[email protected]
تلفن28421408-021
آدرستهران، جنب جهاد دانشگاهی شریف، ناحیه نوآوری دانشگاه شریف، مجموعه باکس شریف
اینستاگرامbarypto

مراحل دریافت وام از باریپتو

حساب کاربری خود را ایجاد نمایید

ابتدا در باریپتو ثبت‌نام کنید. با افتتاح حساب، یک کیف پول اختصاصی خواهید داشت. با انتقال ارزهای دیجیتال به این کیف پول، می‌توانید ضمن نگهداری ارزهای دیجیتال خود در محیطی امن، این ارزها را به عنوان وثیقه برای دریافت وام قرار دهید.

درخواست وام خود را ثبت کنید.

پس از انتقال رمزارزها، با ثبت درخواست وام، سامانه به صورت خودکار اعتبار ارزهای دیجیتال شما را محاسبه می‌کند. مبلغ نهایی وام نقدی (تتر) شما، براساس میزان اعتبار ارزهای دیجیتال شما در کیف پولتان، مشخص و اعلام می‌شود.

وام خود را دریافت کنید.

وام شما ظرف 24 ساعت به حساب شما واریز می‌شود. کد قرارداد هوشمند ( Smart Contract ) دریافت وام شما در شبکه BSC ثبت شده و برای شما ارسال می‌گردد. این کد در سایت شبکه هوشمند بایننس قابل ردیابی است. شما می‌توانید، این وام را از کیف پول خود خارج کرده و هرجایی که بخواهید معامله و خرج نمایید. همچنین این امکان وجود دارد که در هرزمان که بخواهید وام را لغو نموده و ارزهای دیجیتال خود را از کیف پول برداشت کنید.

چرا سامانه باریپتو امن است؟

اگر با امنیت ارزهای دیجیتال به ویژه یایننس کوین آشنا هستید و به آن اعتماد دارید، به همان میزان می‌توانید به سامانه باریپتو اعتماد کنید؛ زیرا تمام قراردادهای دریافت وام در سامانه باریپتو با استفاده از قراردادهای هوشمند شبکه بایننس (smart contract) انجام می‌شود. این قراردادها با استفاده از کد قرارداد در شبکه BSC قابل ردیابی و صحت سنجی هستند. در سامانه باریپتو ،کاربران کیف پول امن و مخصوص به خود را دارند و هر زمان که تمایل به دریافت وام داشته باشند، مبلغ وثیقه در کیف پول آنها با استفاده از یک قرارداد هوشمند در شبکه BSC به عنوان وثیقه در گرو سامانه باریپتو قرار می‌گیرد. باریپتو هیچ گاه امکان استفاده از ارزهای وثیقه شده را نخواهد داشت. پس با اطمینان کامل اقدام به دریافت وام در باریپتو نمایید.

مزایای استفاده از تسهیلات وام ارز دیجیتال باریپتو چیست؟

باریپتو اولین سامانه هوشمند بانکداری نوین ارز دیجیتال در ایران است. این پلتفرم وام دهی ارز دیجیتال با زیرساخت‌های امنیتی و باکیفیت بالا طراحی‌شده است تا شما سرمایه‌گذاران و معامله‌گران با بهرمندی از خدمات پیشرو بانکی ارز دیجیتال به‌راحتی و با اطمینان خاطر در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت نمایید.

برخی از مزایای استفاده از تسهیلات وام ارز دیجیتال باریپتو

  • امکان دریافت وام نقدی با ارزهای دیجیتال شما: در باریپتو می‌توانید بدون نیاز به ضامن تنها با ارزهای دیجیتال خود، وام نقدی دریافت کنید.
  • دریافت وام نقدی تتر با سود کم تا سالیانه: می‎‌توانید بدون نیاز به ضامن و با سود بسیار کم روی سپرده‌های ارزدیجیتال خود وام نقدی بگیرید.

باریپتو چگونه کار می‌کند؟

باریپتو اولین سامانه بانکداری ارز دیجیتال است که بر اساس ارزهای دیجیتال شما، وام نقدی بدون نیاز به ضامن می‌دهد.

در باریپتو می‌توانید تنها با وثیقه قرار دادن ارزهای دیجیتال و بدون نیاز به فروش، وام نقدی با ارز تتر دریافت کنید. در باریپتو می‌توانید هم ارزهای دیجیتالتان را حفظ کنید و در هر لحظه که بخواهید وام نقدی دریافت کنید.

فقط کافیست در باریپتو ثبت کنید و ارزهای دیجیتال قابل پذیرش در سامانه را به کیف پول اختصاصی خود منتقل کنید. اعتبار ارزهای دیجیتال شما براساس قیمت روز بازار محاسبه و مبلغ نهایی وام شما اعلام می‌شود. این وام تنها با وثیقه قراردادن ارزهای دیجیتال شما و بدون نیاز به احراز هویت و ضامن پرداخت می‌شود. سود تسهیلات وام باریپتو درحال حاضر صفر است.

سود وام باریپتو چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟

سود وام باریپتو به صورت سالیانه . است. این سود به صورت روزشمار و تنها تا زمانی که وام در دست شماست محاسبه و دریافت می‌شود و هرزمان که بخواهید قابل لغو شدن است. باریپتو تمام تلاش خود را ساخته تا جهت رفاه حال شما میزان سود را براساس شرایط بازار به حداقل برساند. این میزان سود در مقایسه با سیستم های بانکی و مالی دیگر، بسیار کم و بی‌نظیر است.
تمامی مسائل مالی و مقدار سود خود را می‌توانید در پنل کاربری خود نظارت و مشاهده نمایید.

آیا باریپتو امن است؟

حتما درباره امنیت بالای شبکه بلاکچین؛ به ویژه شبکه اتریوم شنیده‌اید. تمامی قرادادهای وام باریپتو در شبکه هوشمند اتریم منعقد شده و قابل ردیابی است. شما می‌توانید کد دریافت وام را طبق قراردادهای smart contract در شبکه اتریوم اعتبارسنجی نمایید. بنابراین باتوجه به امنیت بالای شبکه بلاکچین و به ویژه شبکه اتریوم، می‌توانید از امنیت سامانه باریپتو اطمینان خاطر حاصل نمایید. وثیقه شما در این شبکه هوشمند حفظ و نگهداری می‌شود و باریپتو نیز امکان برداشت از وثیقه‌ شما را نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *