0

ونسی vency.ir؛ دریافت وام فوری با پشتوانه ارزهای دیجیتال

ونسی vency.ir، جایی است که همه در آن فرصت دارند بدون جریمه دیرکرد، بدون نیاز به ضمانت فردی دیگر و به پشتوانه دارایی‌های خود به خواسته‌هایشان دست پیدا کنند.

برای دریافت وام از ونسی نیاز به خرید مقداری ارز دیجیتال دارید که می‌توانید با ثبت نام و ایجاد حساب کاربری از صرافی آبان تتر تهیه کنید. همچنین صرافی آبان تتر با کمک سرویس ونسی امکان پرداخت وام را ایجاد کرده است.

ونسی خود را یکی از بازیگران صنعت مالی در حوزه قرض دهی می‌داند. ونسی به همراهی تیمی که تجربه سال‌ها حضور در حوزه فناوری‌های مالی و نیازهای مشتریان را دارد تشکیل شده است. این تیم با تمرکز در حوزه دارایی دیجیتال از جمله رمزارزها بنا شده است.

ونسی به عنوان یک پلتفرم مبتنی‌بر قرض دهی و با هدف تسهیل فرایندهای سنتی ضمانت خلق شده است. برای پوشش این هدف ونسی همکاری خود را با صرافی‌های حوزه بلاکچین و یک پرداخت‌یار آغاز نمود. شرکای کلیدی که سبب شده است ونسی با امنیت و سرعت بالا بتواند به ارزش پیشنهادی خود به مشتریانش دست پیدا کند.

ونسی به عنوان یک پلتفرم مبتنی بر قرض‌دهی و با هدف تسهیل فرایندهای سنتی ضمانت خلق شده است. برای دستیابی به این هدف ونسی همکاری خود را با صرافی‌های حوزه بلاکچین و یک پرداخت‌یار آغاز نمود. این همکاران کلیدی سبب شده‌اند ونسی با امنیت و سرعت بالا بتواند به ارزش پیشنهادی خود به مشتریانش دست پیدا کند. هدف ونسی تمرکز بر دارایی‌های غیر نقدی و ایجاد امکان استفاده از آن به عنوان تضمین می‌باشد. از این رو ما با یک تیم متخصص در حوزه مالی و همکاری با بازیگران بزرگ این عرصه تصمیم بر ارائه یک سرویس مطمئن و نوآورانه برای کاربران گرفته‌ایم.

شناسنامه سایت ونسی

نامونسی، Vency
لینک ثبت نامورود
آدرستهران، طرشت، تقاطع خیابان صالحی و اکبری، برج فناوری شریف، طبقه همکف
تماسروزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 5:30 عصر 02168461000
اینستاگرامvency.ir
تلگرامvency_ir
توییترvency_ir
لینکدینvency-ir

ماموریت، چشم‌انداز و ارزش پیشنهادی ونسی

ماموریت ما متعهد به حل موفقیت آمیز مشکل ناکارآمدی ها در بازارهای قرض دهی با ایجاد راه حل های نوآورانه، راحت و پایدار هستیم. ونسی با استفاده از پتانسیل متکی بر فناوری بلاک‌چین، پیشگام یک سیستم مالی دیجیتال جدید است.

ارزش پیشنهادی ارزش پیشنهادی ونسی ریشه گرفته از جامعیت، کارایی، سهولت و امنیت است. تلاش ما در جهت ایجاد فرایندهای شفاف و ارائه سرویس‌های یکپارچه به کاربران است.

چشم‌انداز ما آینده‌ای را برای دنیای مالی می‌بینیم که در آن همه‌ی دارایی‌ها به صورت زنجیره‌ای توکن می‌شوند و مردم راه‌های کارآمدی برای مدیریت وجوه خود دارند. در نگاه ما به آینده سادگی و کارایی حرف اول را می‌زند.

ارزش‌های پیشنهادی ونسی

 • دریافت مبلغ وام بدون محدودیت در محل مصرف
 • استفاده از رمز ارز به عنوان تضمین بدون نیاز به چک و سفته
 • معرفی ارزان‌ترین شبکه‌های انتقال رمز ارز
 • عدم دریافت جریمه دیرکرد
 • عدم دریافت پیش‌پرداخت برای دریافت وام
 • افزایش امتیاز خوش‌حسابی نزد ونسی با پرداخت به موقع اقساط

امنیت در ونسی

 • رعایت الزامات قانونی و حقوقی در ابزارهای فنی
 • استفاده از زیرساخت‌های امن در صرافی‌های معتبر کشور
 • استفاده از روش‌های به روز در ذخیره‌سازی اطلاعات
 • استفاده از رمزهای یک بار مصرف برای کلیه تراکنش‌ها
 • نگهداری اطلاعات مشتریان در سرورها به صورت رمزنگاری شده
 • ارزیابی سطح امنیتی ونسی توسط تیم‌ها و مراکز داخلی و خارجی

قوانین و مقررات

 1. ونسی ذیل قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و ثبت‌نام در ونسی و استفاده از آن به منزله مطالعه کامل و پذیرش مفاد این توافقنامه توسط کاربران است.
 2. حق تغییر مفاد این توافقنامه با فرض اطلاع‌رسانی قبلی به کاربران برای ونسی محفوظ است.
 3. در صورت استفاده غیر قانونی کاربران، حق مسدود کردن حساب کاربری برای ونسی محفوظ است و با درخواست کتبی مرجع قضایی، اطلاعات هویتی کاربران در اختیار مرجع ذیصلاح قرار خواهد گرفت.
 4. تمامی اطلاعات کاربران از سوی ونسی کاملا محرمانه تلقی می‌شود و ونسی این اطلاعات را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
 5. احراز هویت برای استفاده از خدمات ونسی ضروری بوده و کاربران موظفند اطلاعات صحیح خود را وارد نمایند. بدیهی است در صورت وجود هرگونه تخلف در احراز هویت، مسئولیت به عهده‌ی فرد متخلف بوده و ونسی حق توقف ارائه خدمات به کاربر مذبور و ارجاع موارد تخلف به مراجع ذی صلاح را خواهد داشت.
 6. ایجاد چند حساب کاربری در ونسی ممنوع بوده و در صورت مشاهده موارد تخلف سایر حساب‌های کاربری شخص خاطی مسدود خواهد شد.
 7. هرگونه سهل‌انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله کد ورود به پلتفرم و دسترسی به ایمیل، به عهده‌ی کاربر بوده و ونسی هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.
 8. مسئولیت ارائه‌ی آدرس صحیح کیف پول به عهده‌ی کاربر خواهد بود. در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از اشتباه در ورود آدرس صحیح، نقص آدرس، مشکلات کیف پول مقصد و بلوکه شدن دارایی‌های کاربران در کیف پول مقصد، هیچ گونه مسئولیتی به عهده ی ونسی نخواهد بود.
 9. تامین و اعطای وام در ونسی طبق عقد مرابحه انجام می‌شود. به نحوی که کاربر به وکالت و برای ونسی کالای مد نظر خود را نقدا خریداری کرده و ونسی همان کالا را با سود و به صورت اقساطی به او می‌فروشد.
 10. ونسی این اطمینان را می‌دهد که دارایی‌‌هایی که به عنوان تضمین دریافت شده را نزد خود به امانت و به بهترین شکل و با بالاترین استانداردهای امنیتی ممکن، حفظ نماید. در صورت بروز هرگونه مشکل امنیتی، ونسی متعهد به جبران خسارت خواهد بود.
 11. ارزش دارایی تضمین قرارداده شده به صورت برخط و لحظه‌ای بر اساس قیمت بازار محاسبه می‌شود و ونسی مسئولیتی در قبال افزایش و کاهش ارزش آن نخواهد داشت.
 12. با کاهش قیمت تضمین کاربر موظف است نسبت به افزایش مقدار آن تا مبلغ تعیین شده اقدام نماید. در غیراینصورت به محض رسیدن ارزش تضمین به مقدار بدهی، تضمین فروخته شده و اقساط وام طبق توافق از آن کم خواهد ‌شد.
 13. پرداخت کارمزد شبکه به هنگام برداشت رمزارز از ونسی بر عهده کاربر خواهد بود.
 14. پرداخت اقساط در ونسی صرفا از طریق درگاه پرداخت و با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه‌ی شتاب متعلق به خود کاربر انجام می‌شود.
 15. در صورت عدم پرداخت اقساط در موعد مقرر، به صورت روز شمار جریمه دیرکرد محاسبه می‌شود و در صورت عدم پرداخت کلیه اقساط، به اندازه مبلغ اقساط از تضمین کاربر فروخته شده و وام تسویه می‌شود. بدیهی است در این شرایط کاربر نمی‌تواند نسبت به برداشت تضمین فروخته شده اقدام نماید.
 16. اگر ونسی در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز و مختار است راساً و مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضائی و دریافت اجازه کتبی از کاربر در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص ونسی نسبت به وقوع اشتباه یا لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد ونسی از هر جهت از خود ساقط می‌نماید.

بیشتر بخوانید:

سوالات متداول

چگونه در ونسی وام دریافت می‌کنم؟

در صفحه اصلی وب سایت و از طریق ماشین حساب می‌توانید مبلغ وام مورد نظر خود را به تومان وارد نموده و مقدار تضمینی که برای دریافت وام به آن نیاز دارید را مشاهده نمایید. درصورتی که تمایل به دریافت این وام داشتید، می‌توانید از طریق دکمه ثبت نام و با یک شماره موبایل وارد داشبورد شده و مراحل دریافت وام را طی نمایید.

چه رمز ارزهایی به عنوان تضمین در ونسی پذیرفته می‌شوند؟

همیشه از طریق ماشین حساب موجود در وب‌سایت و پنل داشبورد می‌توانید رمز ارزهای پشتیبانی‌ شده توسط ونسی را مشاهده کنید که در صدد هستیم این تضمین‌ها را افزایش دهیم.

مراحل دریافت وام چیست؟

برای دریافت وام پس از ثبت نام در ونسی لازم است ابتدا مراحل احراز هویت را طی نمایید و هویت شما توسط ونسی تایید شود. در ادامه مبلغ وام و نوع تضمین را از طریق ماشین حساب انتخاب نموده و در گام بعد محل دریافت را انتخاب می‌کنید. در قدم بعد لازم است مبلغ تضمین مورد نظر را به کیف پول خود در ونسی منتقل نمایید. در انتها پس از امضای قرارداد، مبلغ مورد نظر را به روشی که انتخاب نموده‌اید دریافت خواهید کرد.

اگر پرداخت قسط خود را فراموش کنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

برای کمک به یادآوری اقساط، ونسی همواره یک روز قبل از موعد بازپرداخت به شما یک پیامک یادآوری حاوی لینک پرداخت ارسال می‌نماید، که شما می‌توانید از طریق آن اقدام به بازپرداخت قسط خود نمایید.

آیا برای دریافت وام پیش پرداخت لازم است؟

خیر، ونسی سیاستی مبنی بر دریافت پیش پرداخت نخواهد داشت؛ به این معنا که شما هر مبلغی که درخواست بدهید، عیناً همان مبلغ را دریافت می‌کنید.

برای احراز هویت چه مدارکی لازم است؟

ونسی برای احراز هویت کاربران خود تاریخ تولد، کد ملی، کد پستی، آدرس محل سکونت و تصویر پشت و روی کارت ملی را دریافت می‌نماید.

آیا می‌توانم مبلغ دریافتی را زودتر از موعد تسویه نمایم؟

بله، هرزمانی پس از دریافت مبلغ وام می‌توانید آن را تسویه کنید.

آیا می‌توانم ابتدا احراز هویت را تکمیل نمایم و سپس هر زمانی که خواستم اقدام به دریافت وام نمایم؟

بله، پیشنهاد می‌شود پس از ورود به داشبورد ونسی ابتدا فرایند احراز هویت را برای یک بار طی نمایید و سپس هر زمان که خواستید برای دریافت وام درخواست بدهید.

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *