4

صرافی بیت‌پین bitpin.ir؛ بازار حرفه‌ای خرید و فروش ارزهای دیجیتال

صرافی آنلاین بیت پین bitpin-ir

صرافی بیت‌پین bitpin.ir، از گروهی شرکت‌های مطرح در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری و حقوقی به همراه تیمی از خبرگان حوزه فناوری و مدیریت مالی تشکیل شده است. با توجه به اینکه بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال یک دارایی امن و مهم جهت سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود، و از سوی دیگر امنیت و سادگی این معاملات در کشور از اهمیت بالایی برخوردار است، این تیم تصمیم به ایجاد یک سیستم امن، ساده و حرفه‌ای با در نظر گرفتن الزامات قانونی و حقوقی برای سرمایه‌گذاران، بازرگانان و فعالین کسب‌وکار جهت سرمایه‌گذاری و استفاده از ارزهای دیجیتال گرفت.

چه معامله‌گر حرفه‌ای ارز دیجیتال یا سرمایه‌گذار مبتدی باشید و چه بازرگان و تاجری نیازمند ارزهای دیجیتال، بیت‌پین این قدرت را به شما می‌دهد تا به راحتی و به صورت کامل به ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشید. پلتفرم بیت‌پین، با انواع ارزهای دیجیتال و جفت‌ارزهای مختلف و مجموعه‌ای از ابزارهای حرفه‌ای مبادله‌گری، به شما اجازه می‌دهد تا سبد سرمایه‌گذاری رمز ارزی خود را ساخته و رمز ارز مورد نیاز کار خود را تامین کنید.

شناسنامه صرافی بیت پین

آدرس سایتbitpin.ir
ثبت نامورود
شماره تماس۰۲۱۹۱۰۷۱۴۰۵
آدرستهران، پاسداران، گلستان سوم
ایمیل[email protected]
اینستاگرامbitpinmarket
تلگرامbitpin
توییترbitpinmarket
دسته بندیارزهای دیجیتال
رتبه الکسا1637 در ایران
اپلیکیشن اندرویددانلود از کافه بازار
اپلیکیشن آی او اسندارد

ویژگی‌های بیت پین

چرا بیت‌پین؟

امنیت پلتفرم بیت‌پین، با استفاده از مجموعه ابزارهای فنی و تکنیک‌هایی مانند ذخیره‌سازی سرد (Cold Storage) و فرآیند شناسایی دو عاملی (Two Factor Authentication) به بهترین نحو از دارایی شما نگهداری خواهد کرد.

همه جا در دسترس

بیت‌پین دارای نسخه وب، اندروید و iOS بوده و کاربران در هر سطحی و هر نیازی در هر کجا که باشند با هر دستگاهی می‌توانند از خدمات بیت‌پین استفاده کنند.

پشتیبانی استثنائی

در هر زمان از شب و روز، به صورت تلفنی، چت، ایمیل و سیستم تیکتینگ به صورت آنی و فوری همراه کاربران خود هستیم و هیچ سوالی در بیت‌پین بدون جواب نخواهد ماند.

لیست ارزهای مختلف

بیت‌پین سعی می‌کند از بیشتر رمز ارزهای معروف و مطرح پشتیبانی کند و همچنین امکان معامله با جفت‌ارزهای مختلف را به کاربران خود بدهد.

سیستم سفارش‌گذاری حرفه‌ای

با استفاده از تنوع سیستم سفارش گذاری معمولی و شرطی، شما می‌توانید حد ضرر و سود خود را مشخص کنید و در مواقع مناسب بخرید و بفروشید. در این صورت بیشترین سود نصیب شما خواهد شد.

آکادمی بیت‌پین

آموزش یکی از رسالت‌های اصلی بیت‌پین است و کاربران می‌توانند هر نوع اطلاعاتی که درباره رمز ارزها، نحوه سرمایه‌گذاری در آن‌ها و تکنولوژی همراه آن‌ها لازم دارند در آکادمی بیت‌پین پیدا کنند.

نحوه ثبت نام

چرا در بیت پین باید احراز هویت کنیم؟

براساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا و همچنین قوانین مبارزه با پولشویی، احراز هویت به کمک مدارک شخصی مشتریان به سبب جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، الزامی است. بیت‌پین نیز به منظور تبعیت از این قوانین، مدارک موردنیاز را از شما کاربران محترم دریافت میکند. این مدارک صرفاً به جهت تضمین امنیت معاملات و جلوگیری از ورود پول با منشأ دارای مشکل به سیستم گرفته شده و تحت هیچ شرایطی بدون دستور قضایی در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهند گرفت. همچنین با اتخاذ برترین راهکارهای امنیتی (ذخیره‌ سازی سرد) از این مدارک در برابر هرگونه حمله و سرقت محافظت می‌شود.

سطح کاربری در بیت پین

سطح کاربری در بیت پین 6 مرحله دارد و یک مرحله مختص حساب شرکتی است. هریک از سطوح کاربری در بیت پین با استفاده از اطلاعات هویتی فعال میگردد و میتوانید از امکانات این سایت بیشتر استفاده کنید.

کارمزدها در بیت‌پین

صرافی آنلاین بیت پین با هدف تسهیل فرآیند انجام معاملات و ایجاد بستری امن برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده، کاربران عزیز بیت‌پین را بر مبنای میزان فعالیت، در سطوح مختلف کاربری تقسیم کرده‌ایم. این سطوح علاوه بر مدارک لازم برای احراز هویت، در میزان کارمزد دریافتی در معاملات مختلف و سقف برداشت روزانه دارایی نیز با یکدیگر متفاوت هستند.

 • منظور از حجم معاملات، معاملات ۳۰ روز گذشته است. این حجم برای هر کاربر و بر طبق آن سطح کاربری جدید او، رأس ساعت ۲۳:۵۹ دقیقه هر روز، بروز رسانی می‌شود.
 • کارمزد معاملات از هر دو طرف فروشنده و خریدار کسر می‌شود.
 • میزان ریالی کارمزد دریافتی در هر معامله، به طرفین معامله نمایش داده می‌شود. البته کارمزد برای هر طرف معامله از دارایی کسب شده در معامله کسر می‌شود.
 • کارمزد معاملات در بیت‌پین با افزایش میزان معاملات کاهش پیدا می‌کند. به این معنی که معامله بیشتر در بیت‌پین، برای کاربران محترم ارزان‌تر خواهد بود.
حجم معاملات (تومان)کارمزد سفارش‌گذارکارمزد سفارش‌پذیر
۰ تا ۳۰ میلیون۰٫۳ ٪۰٫۳۲ ٪
۳۰ تا ۷۰ میلیون۰٫۲۴ ٪۰٫۲۸ ٪
۷۰ تا ۱۵۰ میلیون۰٫۱۹ ٪۰٫۲۱ ٪
۱۵۰ تا ۴۰۰ میلیون۰٫۱۵ ٪۰٫۱۹ ٪
۴۰۰ میلیون تا ۱ میلیارد۰٫۱ ٪۰٫۱۴ ٪
بیش از ۱ میلیارد تومان۰٫۰۶ ٪۰٫۱ ٪

کارمزد معاملات با پایه تتر، مانند بیت‌کوین/تتر یا اتریوم/تتر و مشابه این بازارها، مستقل از حجم تراکنش، به صورت ثابت ۰٬۰۵ درصد برای سفارش‌گذار و ۰٬۱ درصد برای سفارش‌پذیر است.

کارمزد واریز و برداشت ریالی

 • با توجه به تعرفه‌های بانک مرکزی برای انتقال وجه پایا و ساتنا، کارمزد برداشت ریال از کیف پول به صورت ۰٬۰۲ درصد از مبلغ درخواستی (با سقف و کف ۶۰۰۰ تومان و ۲۰۰۰ تومان) به ازای هر ۵۰ میلیون تومان محاسبه می شود. برای مثال 
 • کارمزد واریز ریالی صفر است.
 • زمان تسویه‌حساب ریالی طبق زمان‌بندی جدول زیر و بر اساس سیکل‌های پایا اعلام شده توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.
 • وجه واریزی در هر روز تا ساعت ۰۰:۰۵  اولین روز کاری بعد قابل برداشت نیست.
 • توجه بفرمایید که زمان پردازش سیکل پایا از سوی بانک مرکزی با زمان واریز به حساب شما متفاوت خواهد بود و معمولا با تاخیر ۳۰ تا ۴۵ دقیقه به حساب مقصد واریز میشود.
 • تسویه حساب‌های نزد بانک آینده در روزهای تعطیل نیز پردازش می‌شوند.

کارمزد واریز و برداشت رمزارزی

 • کارمزد واریز انواع رمزارز به بیت‌پین صفر است.
 • کارمزد برداشت رمزارز، با توجه به شبکه رمزارز مورد نظر متغیر بوده و به شلوغی شبکه وابسته است. جدول زیر، حدود کارمزدهای شبکه در رمزارزهای مختلف را نشان می‌دهد.
رمزارزحداقل کارمزد برداشتحداقل قابل برداشت
بیت‌کوین0.00035 BTC0.001 BTC
اتریوممتغیر بنا به شرایط شبکهمتغیر بنا به شرایط شبکه
لایت‌کوین0.001 LTC0.002 LTC
تتر – شبکه اتریوممتغیر بنا به شرایط شبکهمتغیر بنا به شرایط شبکه
تتر – شبکه ترون0.1 USDT1 USDT
چین‌لینک0.12 LINK2 LINK
دات0.03 DOT2 DOT
کاردانو0.6 ADA2 ADA
ریپل0.02 XRP21 XRP
بیت‌کوین کش0.0005 BCH0.01 BCH
بایننس کوین0.001 BNB1 BNB
EOS0.1 EOS5 EOS
استلار0.01 XLM100 XLM
تزوس0.2 XTZ2 XTZ
ترون1 TRX100 TRX

قوانین و مقررات استفاده از خدمات پلتفرم بیت‌پین

وب‌سایت و پلتفرم بیت‌پین از هر حیث تابع قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران است.

این متن قوانین و قرارداد بین سایت اینترنتی بیت‌پین (با آدرس bitpin.ir) و هر کاربری است به نحوی از خدمات مختلف سایت استفاده می کند. در این قرارداد حقوق سایت بیت‌پین و شرایط استفاده از آن و حقوق کاربر قید شده است. کاربر سایت بیت‌پین باید این قوانین را به طور کامل بخواند و متوجه شود و بپذیرد. این مقررات تحت تاثیر مقررات یا ضوابط اجرایی صادره از سوی مراجع قانونی یا به منظور بالابردن امنیت و عملکرد بهتر سامانه ممکن است در آینده دچار تغییر شود. بیت‌پین خود را ملزم می داند هرگونه تغییر در این مستند را سریعا از طریق راه­های ارتباطی با کاربران به اطلاع آنها برساند. همچنین تاریخ به روزرسانی تغییرات در بالای همین صفحه درج می گردد و هرکاربر می تواند از این طریق متوجه بروز تغییرات یا بروزرسانی مقررات شود. بدیهی است هرگونه استفاده کاربر پس از بروز تغییرات به منزله آگاهی وی از تغییرات و تعهد به پایبندی به مقررات جدید است.

 استفاده از هرگونه امکانات سایت و پلتفرم بیت‌پین شامل خرید، فروش، واریز، برداشت و هر گونه امکانات دیگر به این معنی است که کاربر مفاد این قرارداد را کاملا خوانده و فهمیده و قبول کرده است. اگر با مفاد این قرارداد موافق نیستید حق استفاده از امکانات سایت بیت‌پین را ندارید.

طرفین قرارداد پلتفرم اینترنتی بیت‌پین به عنوان ارائه‌دهنده خدمات و کاربر سایت به عنوان گیرنده خدمات است.

شرایط عضویت و افتتاح حساب

 • کاربر موظف است از طریق کارت‌هایی بانکی که در سایت ثبت و تأیید شده‌اند خریداری کند؛ در صورت خرید با کارت تأیید و ثبت‌نشده، عدم موفقیت در پرداخت نتیجه‌ خواهد بود و پلتفرم بیت‌پین هیچ مسئولیتی در قبال این تراکنش‌ها به عهده ندارد.
 • احراز هویت برای استفاده از خدمات بیت‌پین ضروری بوده و کاربران موظف هستند اطلاعات صحیح خود را در سامانه بارگزاری کنند. بدیهی است در وجود بروز هرگونه تخلف در احراز هویت، مسئولیت به عهده فرد بوده و بیت‌پین حق توقف ارائه خدمات به کاربر مذبور را داشته و حق ارجاع موارد تخلف به مراجع ذی‌صلاح را خواهد داشت. 
 • بیت‌پین خود را ملزم به نگهداری کامل از اطلاعات شخصی کاربران می‌داند و متعهد می‌شود از این اطلاعات هیچ‌گونه استفاده‌ای نخواهد شد.

با استفاده از خدمات بیت‌پین، کاربر می‌پذیرد که:

۱- از خدمات پلتفرم بیت‌پین تنها برای خود استفاده نموده و مسئولیت استفاده از خدمات بیت‌پین برای فرد غیر که فرآیند احراز هویت را طی نکرده باشد به عهده کاربر خواهد بود. شماره حساب اعلام شده به پلتفرم و همچنین آدرس کیف پول‌ها جهت برداشت رمزارز نیز باید متعلق به کاربر بوده و کاربران مجاز به دادن آدرس کیف پول متعلق به اشخاص دیگر نیستند.

۲- عضویت و استفاده افراد زیر ۱۶ سال در سامانه و ایجاد حساب کاربری ممنوع است.

۳- حساب کاربری پس از ایجاد قابل نقل و انتقال نیست و هر شخص تنها می‌تواند یک حساب کاربری برای خود داشته باشد.

۴- ایجاد و استفاده از دو یا چند نام کاربری برای یک شخص در پلتفرم بیت‌پین ممنوع است. در صورت تخطی کاربر و ایجاد حساب­‌های متعدد، کلیه حساب‌­­های شخص مسدود خواهد شد.

۵- در صورت بی احتیاطی کاربر و افشای اطلاعات کاربری یا رمز عبور کلیه مسوولیت­‌های قانونی به عهده خود ایشان بوده و بیت‌پین مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی نخواهد داشت. در این صورت کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت رسانده و پیگیری لازم به عمل آورد.

۶- همه­­­ فعالیت‌ها و عملیاتی که از طریق حساب کاربری شخص در بیت‌پین انجام می‌شود به نام کاربر ثبت شده و کلیه مسئولیت‌­های آن بر عهده­ کاربر است. بر همین اساس کاربر متعهد می‌شود در صورت مشاهده هرگونه استفاده غیرمجاز یا مشکوک از حساب کاربری خود مراتب را سریعا به پشتیبانی سایت اعلام کند.

۷- کاربران بیت‌پین اذغان می‌دارند که از ریسک‌های مربوط به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مطلع بوده و با علم به این موضوع اقدام به سرمایه‌گذاری و تبادل می‌کنند.

۸- بیت‌‌پین به عنوان بازار آنلاین تبادل ارزهای دیجیتال، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه‌ی معاملات کاربران و سود و زیان حاصل از آن ندارد.

۹- در صورت تمایل برای برداشت ارزهای دیجیتال، مسئولیت ارائه‌ آدرس صحیح کیف پول به عهده‌ی کاربر خواهد بود. در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از اشتباه در ورود آدرس صحیح، نقص آدرس، مشکلات کیف پول مقصد و بلوکه شدن دارایی‌های کاربران در کیف پول مقصد، هیچ گونه مسئولیتی به عهده بیت‌پین نخواهد بود.

۱۰- درخواست برداشت ریال از حساب کاربری در سریع‌ترین زمان ممکن پس از ثبت، بررسی خواهد شد. زمان واریز پول به حساب کاربران بر اساس محدودیت‌های انتقال وجه بین‌بانکی، متفاوت خواهد بود. برای اطلاعات بیش‌تر، به قوانین انتقال وجه بین بانکی مراجعه فرمایید.

۱۱- اگر بیت‌پین تحت هر عنوان اشتباهاً یا من غیر حق، وجوه یا رمزارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی کند، هر زمان مجاز و مختار است راساً و مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضائی و دریافت اجازه کتبی از کاربر (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص بیت‌پین نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد بیت‌پین از هر جهت از خود ساقط می‌کند.

۱۲- در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام در هر یک از معاملات، بیت‌پین حق دارد مستقلاً آن معامله را ابطال و دارایی‌های هر یک از طرفین را به حساب خودشان عودت دهد. بدیهی است که در صورتی که اشکال از سمت بیت‌پین باشد، موظف خواهد بود که جبران خسارت کند و در غیر این صورت کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد بیت‌پین از هر جهت از خود ساقط می‌کند.

۱۳- انجام هرگونه معامله و خرید و فروش موارد غیرقانونی و غیراخلاقی با استفاده از سامانه بیت‌پین مطلقا ممنوع بوده و کاربر به بیت‌پین این مجوز و اختیار را می‌دهد تا در صورت کشف و تشخیص خلاف قوانین بودن استفاده کاربر بلافاصله نسبت به مسدود کردن حساب کاربری اقدام کند.

۱۴- کاربر با عضویت در سامانه و ایجاد حساب کاربری متعهد می‌شود با نهایت حسن نیت از خدمات سامانه استفاده نموده و هیچ اقدامی جهت نفوذ یا دسترسی غیر مجاز به حساب سایر کاربران، تغییر و یا تخریب یا  افشا یا انتقال اطلاعات بیت‌پین نکند. بدیهی است در صورت بروز اینگونه رفتارهای مجرمانه بیت‌پین حق هرگونه اقدام قانونی و قضایی در مراجع ذی‌صلاح را طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران به استناد قانون مبارزه با جرایم رایانه‌ای، قانون تجارت الکترونیک و قانون مجازات اسلامی برای خود محفوظ می‌داند.

۱۵- کاربر موافقت می‌کند تا در مواردی که بیت‌پین نیازمند بروزرسانی، ارتقای سامانه و ایجاد برخی تغییرات است بتواند با اعلام قبلی (حداقل ۱۰ روز قبل) بصورت موقت از دسترس خارج شده یا همزمان با خدمات رسانی عملیات بروزرسانی و ارتقا را انجام دهد.  همچنین بیت‌پین می تواند با اعلام قبلی و و اطلاع رسانی از حداقل ۳۰ روز قبل برای همیشه از دسترس خارج شود. در این مدت کاربر ملزم است اعتبار موجود در حساب خود را تعیین تکلیف کند.. در غیر اینصورت موجودی حساب نزد بیت‌پین باقی می‌ماند و  شرکت هیچ مسوولیتی نخواهد داشت.

۱۶- تمامی حقوق مادی و معنوی بیت‌پین و خدمات وابسته و مبتنی بر آن ، متعلق به بیت‌پین است و هرگونه استفاده بدون مجوز از آن قابل پیگرد قانونی است.

تغییر در قوانین

هرگونه تغییر در قوانین، شروط ارائه خدمات، کارمزدها و مقررات مشابه، از طریق سایت بیت‌پین به کاربران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

قوانین حریم خصوصی در بیت‌پین

(به‌روزرسانی شده در ۱۴ اسفند ۱۳۹۹)

قوانین حریم خصوصی بخشی از قوانین و مقررات استفاده از بیت‌پین است. این قوانین نشان می‌دهد که بیت‌پین چه مسئولیتی در قبال اطلاعات شخصی کاربران که از مسیرهای مختلف جمع‌آوری و پردازش می‌کند دارد. لطفا در صورتی که از قوانین بیت‌پین استفاده نمی‌کنید و صرفاً به سایت بیت‌پین سرزده‌اید، این قوانین و مقررات را مطالعه و بررسی بفرمایید.

این قوانین و مقررات منطبق با قانون عمومی حفاظت از اطلاعات (GDPR) اتحادیه اروپا و متن لایحه صیانت از اطلاعات شخصی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت جمهوری اسلامی است. بیت‌پین از این دو قانون مبتنی بر نیاز خود و کاربران خود جهت تدوین مقررات حفظ حریم خصوصی استفاده کرده است.

۱- بیت‌پین چه اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کند؟

زمانی که کاربران در بیت‌پین ثبت‌نام می‌کنند، به تبع اطلاعاتی را در اختیار این پلتفرم قرار می‌دهند. این اطلاعات در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرد.

الف) اطلاعات عمومی ثبت‌نام

این اطلاعات شامل یوزرنیم، پسوورد، تاریخ تولد، جنسیت، شماره همراه و تاریخ تولد شما است.

ب)‌ اطلاعات شخصی جهت احراز هویت

شامل اطلاعات نام، نام خانوادی، کد ملی، کارت بانکی، آدرس محل سکونت و مدارکی مثل کد ملی و عکس سلفی با تعهدنامه، اجاره نامه یا سند خانه، قبض تلفن و در شرایط خاص قرارداد حضوری است. بر اساس قوانین بانک مرکزی و قوانین ضد پولشویی کشور جهوری اسلامی ایران، تمامی اطلاعات کاربرانی که هرگونه تراکنش مالی دارند باید دریافت و مورد بررسی و احراز قرار بگیرد. 

پ) اطلاعاتی که جهت سرویس‌دهی جمع‌آوری می‌شود

یک سری اطلاعات برای سرویس‌دهی بهتر بیت‌پین جمع‌آوری می‌شود. برخی از این اطلاعات شامل مدل دستگاه تلفن همراه، آی‌پی، اطلاعات GPS و جغرافیایی کاربر، اطلاعات سرویس اینترنت کاربر، کوکی‌ها، اپراتور سیم‌کارت و زمان ورود و خروج از حساب کاربری می‌شود.

ت) اطلاعات پیامی و ارتباطی

این اطلاعات شامل تمامی پیام‌ها، تیکت‌های پشتیبانی، ایمیل‌ها و فایل‌های رد و بدل شده میان اپراتورها و پشتیبان‌های بیت‌پین و کاربر می‌شود.

ث) اطلاعات مالی

تمامی اطلاعات پرداخت‌ها و واریزهای ریالی و رمزارزی کاربران در پلتفرم بیت‌پین ذخیره‌سازی می‌شود.

۲- بیت‌پین چگونه اطلاعات را جمع‌آوری می‌کند؟

الف) اطلاعات کلی

 • یک سری داده‌ها زمانی که کاربر ثبت‌نام می‌کند به صورت اتوماتیک جمع‌آوری می‌شود.
 • یک سری داده‌ها از سرویس‌دهندگان دیگری جمع‌آوری می‌شود. به عنوان مثال بیت‌پین برای ارتباط با کاربران خود از سرویس Crisp، برای احراز هویت از سرویس‌های استعلام‌گیری بانکی داخلی و برای اطلاعات مالی از سرویس‌های پرداخت‌یاری داخلی مورد تایید بانک مرکزی استفاده می‌کند.
 • یک سری اطلاعات زمانی که کاربر از کوکوی‌ها در مرورگرهای وب و یا اپلیکیشن استفاده می‌کند جمع‌آوری می‌شود.

ب) اطلاعات از سرویس‌های خارجی

 • اطلاعات مخاطبان و چت‌ها و تیکت‌ها
 • شریک‌های بازاریابی و فروش
 • آژانس‌های تبلیغات و تحلیل داده

۳-  بیت‌پین به چه منظور اطلاعات جمع‌آوری می‌کند؟

بیت‌پین به منظورهای زیر از کاربران اطلاعات جمع‌آوری می‌کند:

 • جهت استفاده برای ارتقاء سرویس‌ها و کیفیت پلتفرم برای کاربران
 • برای محافظت از کاربران در مقابل اسپم، فیشینگ، حرکات مشکوک و حملات هکرها
 • جهت تطابق و پیروی از قوانین پولی بانکی، بانک مرکزی، قوانین ضد پولشویی و نهادهای اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران
 • جهت استفاده در فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی بیت‌پین
 • برای ارتباط گرفتن با مشتریان و رفع فوری نیازهای آن‌ها

۴- بیت‌پین چگونه اطلاعات را ذخیره و محافظت می‌کند؟

بیت‌پین تمامی مدارک کاربران خود را با روش‌های مختلف با استفاده از تکنیک‌های امن نگهداری می‌کند. این تکنیک‌ها شامل موارد زیر است:

 • تمامی مدارک دیجیتال به صورت آفلاین ذخیره‌سازی و در صندوق‌های امن و صندوق‌های امانات بانکی نگهداری می‌شود.
 • اطلاعاتی که به صورت آنلاین ذخیره می‌شود با تمامی استانداردهای امنیتی سایبری و قواعد سخت‌گیرانه لاگ نگهداری می‌شود.
 • در مجموعه بیت‌پین صرفا چند نفر از اعضای اصلی دسترسی کامل به اطلاعات دارند و این افراد به صورت حقوقی مسئولیت شرکت را عهده‌دار هستند.
 • موسسه حقوقی فرصت از سهامداران بیت‌پین و فعالین حوزه حقوقی است. این شرکت تمامی مسائل حقوقی مرتبط با کاربران را عهده‌دار است و در صورت بروز مشکل کاربران متعهد به حل آن است.

۵- حقوق کاربران

 • کاربران بیت‌پین حق دسترسی به تمامی اطلاعاتی که در اختیار بیت‌پین قرار می‌دهند دارند.
 • کاربران بیت‌پین حق تصحیح تمامی اطلاعاتی که در اختیار بیت‌پین قرار می‌دهند دارند.
 • کاربران بیت‌پین حق دارند درخواست بدهند تا تمامی اطلاعاتی که در بیت‌پین وجود دارد (بعد از بررسی فعالیت‌ها) پاک شود.
 • کاربران بیت‌پین حق دارند در صورتی که مغایرت با این قوانین مشاهده شد، از بیت‌پین توضیح خواسته و جهت احقای حق خود اقدام کنند.

۶- تغییر در قوانین

هرگونه تغییر در قوانین از طریق ایمیل، پیامک و کانال‌های ارتباطی بیت‌پین به اطلاع کاربران می‌رسد.

نحوه درآمدزایی

سیستم دعوت از دوستان بیت پین یک روش درآمدزایی برای کاربران است، کافی‌ است بیت پین را به دوستانتان معرفی کنید تا 30 درصد از کارمزد معاملات آنها را به حساب شما واریز گردد.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال و درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری در آن، یک روش درآمدزایی در بیت‌پین است. روش دیگری هم وجود دارد که در آن شما مستقیما خرید و فروش نمی‌کنید؛ بلکه از خرید و فروش دیگران کسب درآمد می‌کنید. یعنی هر کدام از دوستان و یا آشنایان شما خرید و فروش کنند، بیت‌پین، قسمتی از کارمزد دریافتی از آن‌ها را به شما هدیه می‌دهد.

وام فوری

صرافی بیت پین bitpin.ir با همکاری شرکت ونسی vency.ir با پشتوانه ارزهای دیجیتال به کاربران خود وام می‌دهد، برای کسی اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه مربوطه در صرافی بیت پین مراجعه کنید.

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. وححیئ گفت:

  چرا برای احراز هویت باید به سند خانه احتیاج داشته باشه؟

  1. سلام هیچ صرافی ای برای احراز هویت نیاز به سند ندارد. برای تلفن ثابت خانه فقط تماس می‌گیرند که باید پاسخگو باشید.

   1. وححیئ گفت:

    در این مطلب ذکر شده که :
    ب)‌ اطلاعات شخصی جهت احراز هویت
    شامل اطلاعات نام، نام خانوادی، کد ملی، کارت بانکی، آدرس محل سکونت و مدارکی مثل کد ملی و عکس سلفی با تعهدنامه، اجاره نامه یا سند خانه، قبض تلفن و در شرایط خاص قرارداد حضوری است.
    توی وبسایت بیت پین هم اومده که سند خانه برای نوعی احراز هویت لازم است.

 2. سید حسن نوروزی گفت:

  سلام سایت خوبیه