0

معرفی ارز دیجیتال بلاک وی (BLOCKv)

ارز دیجیتال بلاک وی

بلاک وی BLOCKv (VEE) یک ارز دیجیتال است که بر روی پلتفرم اتریوم کار می‌کند و امکان ایجاد Vatom ها (اشیاء مجازی) را فراهم می‌کند. Vatom ها یک نوع دارایی دیجیتال جدید هستند که شکاف بین دنیای فیزیکی و دیجیتال پر می‌کنند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

شناسنامه ارز دیجیتال بلاک وی (BLOCKv)

نامبلاک وی، BLOCKv
اختصارVEE
وب سایتblockv.io
قراردادمشاهده
وایت پیپرمشاهده
توییتر@blockv_io
ردیت@blockv
تعداد کل توکن‌ها3,646,271,241
حجم بازار$75,065,633

VATOM چیست؟

Vatom ها اشیاء دیجیتالی پویا و متقاعد کننده‌ای هستند که برندها و مشتریان، هنرمندان و طرفداران، شهروندان و دولت‌ها، دوستان، خانواده‌ها و گیمرهای جهانی را به هم متصل می‌کنند. آن‌ها کالاهای دیجیتال تعاملی هستند که می‌توانند به طور یکپارچه و فوری بین کاربران و در هر دستگاه هوشمند حرکت کنند. Vatom ها استاندارد جدیدی برای اشیاء دیجیتالی هستند و این توانایی را دارند که صنایع را متحول کنند و به پایه و اساس اقتصاد کالاهای مجازی در حال ظهور تبدیل شوند.

ویژگی‌های VATOM

  • محدود: هر Vatom ساخته شده بر روی پروتکل BLOCKv ثبت شده و منحصر به فرد است و ممکن است محدود باشد. Vatom ها ایجاد می‌شوند، اما کپی نمی‌شوند.
  • قابل بازخرید: با حفظ ارزش دیجیتالی، یک Vatom می‌تواند بازخرید شود.
  • هوشمند: Vatoms از شبکه آگاه است و می‌تواند به رویدادهای دنیای واقعی گوش دهد و واکنش نشان دهد.
  • قابل برنامه ریزی: Vatoms که یک شکل زندگی دیجیتال مستقل است، به راحتی می‌تواند برنامه ریزی شود، به روز شود، تغییر یابد، بدون افراد اجرا شود، آزادانه حرکت کند، عمل کند و به تنهایی زندگی کند.
  • معتبر: نحوه ایجاد، وجود و اصالت Vatom را می‌توان در هر زمان و از طریق بلاکچین تأیید کرد.

کاربرد VATOM

ساختن اشیاء دیجیتال هوشمند که دنیای دیجیتال را زنده می‌کند، هرگز آسان نبوده است. پلتفرم BLOCKv یک لایه تجربی در بالای بلاکچین ارائه می‌کند که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا به راحتی Vatom‌هایی بسازند و منتشر کنند که به روش‌های منحصربه‌فردی – قابل سفارشی‌سازی و سازگاری با اهداف مختلف هستند. از موارد استفاده Vatom ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انتقال کالاهای مجازی بر روی بلاکچین و خارج از آن تنها با استفاده از یک شماره تلفن یا آدرس ایمیل
  • Vatom ها می‌توانند با Vatom‌های دیگر ملاقات، ترکیب و ادغام شوند – برای ایجاد مجموعه‌ای بی‌پایان از آیتم‌های دیجیتال و فیزیکی – باعث تعامل شدید می‌شوند.
  • ویژگی‌های تعاملی Vatoms می‌تواند هر تجربه‌ای را – اعم از تبلیغ محصول، سرگرمی، یک رویداد ورزشی، یک برنامه پاداش یا حتی یک پیام تشکر ساده برای مخاطبان، بصورت بازی درآورد.
  • Vatom ها به آسانی اشتراک گذاری می‌شوند و کاربران تنها با یک تماس شخصی می‌توانند وارد سیستم شوند.

کیف پول‌های ارز دیجیتال بلاک وی (BLOCKv)

قیمت ارز دیجیتال بلاک وی (BLOCKv)

قیمت BLOCKv در زمان نگارش این کقاله 0.022085 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 124494 دلار است. BLOCKv در 24 ساعت گذشته 6.88 درصد افزایش داشته است و درحال حاضر در رتبه 521 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش آن 3,410,782,890 سکه VEE و حداکثر عرضه 3,646,271,241 سکه VEE است.

صرافی‌های ارز دیجیتال بلاک وی (BLOCKv)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن BLOCKv معامله می‌شود، صرافی یونی سواپ Uniswap (V3) با حجم 56.48% از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *