0

معرفی ارز دیجیتال بِرِد Bread

ارز دیجیتال برد bread coin
بازدید 535

ارز دیجیتال بِرِد BRD یک شرکت جهانی است که قصد دارد خدمات مالی مبتنی‌بر بلاکچین را به نسل موبایل ارائه دهد – ساده‌ترین و مطمئن‌ترین راه را برای خرید و محافظت از بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال به مصرف‌کنندگان ارائه می‌کند. BRD همچنین سازنده Blockset، یک پلتفرم جدید زیرساخت بلاکچین میزبانی شده برای شرکت‌های بزرگ است.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

BRD که در سال 2015 راه اندازی شد و دفتر مرکزی آن در زوریخ، سوئیس قرار دارد، یک شرکت سرمایه‌گذاری است که 56 میلیون دلار از SBI Holdings، Ripple و سایر سرمایه‌گذاران متمرکز بر بانکداری، فین‌تک و بلاکچین جمع‌آوری کرده است.

برنامه‌های رمزنگاری BRD برای iOS و Android در 170 کشور در دسترس هستند. BRD با بیش از 5 میلیون مشتری در سراسر جهان، حدود 6 میلیارد دلار از دارایی‌های رمزنگاری شده را تحت حفاظت انباشته کرده است و گزارش شده است که یکی از سریع‌ترین برنامه‌های مالی فعال با بلاکچین برای مصرف‌کنندگان روزمره است. توکن BRD یک نشانه وفاداری و پاداش است که معاملات با تخفیف و سایر وفاداری‌ها و پاداش‌ها را در برنامه BRD امکان‌پذیر می‌کند.

شناسنامه توکن Bread

نامبِرِد، Bread
اختصارBRD
آدرس سایتbrd.com
رتبه472
حجم بازار106 میلیون دلار
وایت پیپرمشاهده
قراردادمشاهده
توییترbrdhq
اینستاگرامbrd_wallet
استانداردERC20

کیف پول‌های Bread

ارز دیجیتال Bread را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت Bread

ارز دیجیتال Bread در زمان نگارش این مقاله حدود 106 میلیون دلار و در رتبه 472 ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید Bread

ارز دیجیتال Bread را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *