2

برترین مراکز خرید لباس مجلسی در تهران کجاست؟

برترین مراکز خرید لباس مجلسی در تهران کجاست؟
بازدید 5159

خرید لباس مجلسی جز لذت‌بخش‌ترین و درعین‌حال چالش‌برانگیزترین خریدها برای خانم‌ها است. زیرا یافتن مدل، رنگ و استایل لباس که متناسب با مجلس باشد کار بسیار سختی است. مخصوصاً که در این خرید رقابت شیک و تک بودن لباس برای خانم‌های خوش‌پوش مطرح است.

با عضویت در کانال تلگرامی بالا به راحتی می‌توانید سفارش‌های خرید خود را از برندهای ترکیه‌ای ثبت کرده و کالای مورد نظر خود را در ایران تحویل بگیرید.

این نیاز حس می‌شود که باید به مراکزی برای خرید لباس مجلسی رفت که این فرایند و دغدغه‌ها را یکجا به پایان رساند. لازم به ذکر است که در سطح شهر تهران مراکز بسیاری برای این منظور وجود دارد ولی ما بهترین و معروف‌ترین آن‌ها را برای شما در این مقاله گرد هم آوردیم.

در این مقاله تلاش شده تا محبوب‌ترین مراکز بورس خرید لباس مجلسی را با هم بررسی نماید. در این میان به این نکته نیز توجه شده که مراکز معرفی شده متناسب با سطح اقتصادی همه باشد. شما به‌راحتی می‌توانید مطالب را با هم مقایسه و متناسب با نیاز و خواسته خودتان یکی از این مراکز را برای خرید انتخاب نمایید.

بهترین مراکز خرید لباس مجلسی تهران کجاست؟

باتوجه‌به پرسود بودن فروش لباس مجلسی و نیز پرمخاطب بودن در بین تمام سنین خانم‌ها، مراکز زیادی اقدام به عرضه لباس مجلسی می‌کنند. همان‌طور که از قدیم هم این توجه و تمرکز بر روی لباس مجلسی به میان بوده است، از آن زمان مراکز اصلی خرید لباس مجلسی وجود داشتند. البته مراکز جدید نیز به این بازار اضافه شدند که بسیار خوب توانستند نیاز مخاطبین خانم را پاسخ دهند.

برخی از مراکز خرید لباس مجلسی در سطح شهر تهران:

 • بازار بزرگ تهران
 • کوچه برلن
 • خیابان مفتح
 • خیابان جمهوری
 • میدان ولیعصر
 • خیابان ونک
 • خیابان ظفر
 • پاساژ پالادیوم
 • پاساژ قایم تجریش
بهترین مراکز خرید لباس مجلسی تهران کجاست؟

بهترین مراکز خرید لباس مجلسی در تهران

بازار بزرگ تهران

بازار بزرگ تهران به‌عنوان قدیمی و بزرگ‌ترین بازار محصولات و کالاهای متنوع در تهران شناخته شده است. راسته فروش لباس مجلسی بازار بزرگ مقصد بسیار خوبی برای خانم‌ها است، زیرا میان تنوع طراحی و دوخت بسیار زیاد لباس مجلسی می‌توانید با قیمت پایین خرید خود را انجام دهند. یادتان باشد در محدوده بازار بزرگ تهران حتماً به پاساژ کویتی‌ها برای خرید لباس مجلسی سر بزنید. زیرا قیمت‌هایی که در این بازار خواهید یافت در هیچ جای تهران یافت شدنی نیست.

مسیرهای دسترسی

خیابان 15 خرداد به سمت بازار بزرگ، ابتدا پاساژ کویتی و سپس در داخل بازار راسته لباس پوشال و لباس مجلسی.

کوچه برلن

کوچه برلن از قدیم جزو معروف‌ترین مراکز فروش لباس و مخصوصاً لباس مجلسی است. همچنین از نظر قیمت لباس‌های مجلسی نیز دارای قیمت‌های متنوع ولی مناسب در میان مراکز اصلی است. در کوچه برلن شما به‌راحتی به انواع طرح و سبک‌های متفاوت متناسب باسلیقه‌تان لباس مجلسی خاصتان را خواهید یافت. در ضمن در میان فروشگاه‌های برخی لباس‌های سنتی و مجلسی مناطق مختلف کشور را نیز عرضه می‌کنند که دیدن آنها نیز خالی‌ازلطف نیست.

مسیر دسترسی  

حدفاصل خیابان لاله‌زار و خیابان فردوسی و پشت سفارت آلمان کوچه برلن قرار دارد.

خیابان مفتح بورس خرید لباس مجلس

در قدیم خیابان مفتح به نام روزولت و بورس لباس مجلسی معروف بوده است. نکته متمایزکننده این منطقه قیمت کمی بالاتر آن است. علت قیمت بالا داشتن کیفیت و مرغوبیت پارچه و دوخت بکار رفته در لباس‌های مجلسی این منطقه است. همچنین با برندهای مطرح لباس‌هایی برای خانم‌های جوان ارائه می‌شود. باتوجه‌به برند و کیفیت خوب لباس‌های مجلسی قیمت بالای آن قابل‌قبول‌تر است. فروشگاه‌های خیابان مفتح ارزش آن را دارد که جزو گزینه‌هایتان باشد.

مسیر دسترسی 

خیابان مفتح شمالی حدفاصل خیابان مطهری تا میدان هفت‌تیر

خیابان جمهوری

در خیابان جمهوری فروشگاه‌های لباس مجلسی و عروسی چشمتان را خیره خواهند کرد. در میان این فروشگاه‌ها می‌توانید بهترین و به‌روزترین مدل و سبک‌های روز را بیابید. البته پاساژ شانزلیزه در این خیابان هم به‌عنوان خوش‌قیمت‌ترین پاساژ با تنوع بسیار در سبک و طراحی لباس مجلسی زبان زد بسیاری از خانم‌های خوش پسند است.

مسیر دسترسی 

تقاطع خیابان جمهوری با خیابان ولیعصر

میدان ولیعصر بورس خرید لباس مجلسی

بعد از خیابان جمهوری نزدیک‌ترین و بهترین بورس لباس مجلسی میدان ولیعصر تهران است. شما در این منطقه حتماً یک لباس مجلسی خاص و خوش دوخت خواهید یافت. در میان پاساژ و مغازه‌ها، پیشنهاد ما پاساژ اهداست که در ضلع شمال غربی میدان قرار دارد. در این پاساژ شما بروز ترین رنگ‌های ترند شده فصل با طراحی‌های مختلف بلند یا کوتاه که متناسب شما باشد را خواهید یافت.

مسیر دسترسی 

میدان ولیعصر تهران در تقاطع خیابان ولیعصر و بلوار کشاورز

خیابان ونک

بعضی‌ها تمایل دارند که در یکی از مناطق شمالی شهر خرید خود را انجام دهند. پس گزینه مناسب برای شما مغازه‌های لوکس و شیک خیابان ونک است. در کنار قیمت بالای لباس‌های مجلسی شما به طرح و مدل‌های خاص و منحصربه‌فردی دست خواهید یافت که هرکسی قدرت خرید آن را نداشته باشد. اما با کمی جستجو در مغازه‌ها شاید بتوانید یک لباس مناسب با بودجه خود را بیابید ولی به‌هرحال ارزان نخواهد بود.

مسیر دسترسی 

در امتداد خیابان ولیعصر از جنوب به شمال در میدان ونک، خیابان ونک در ضلع شمال غربی میدان قرار دارد.

بهترین مراکز خرید لباس مجلسی تهران

خیابان ظفر

یکی دیگر از مراکز پر طرف‌دار شمال شهر برای خرید لباس مجلسی قطعاً خیابان ظفر است. البته در حال حاضر نام جدید خیابان شهید دستگردی است ولی همچنان به خیابان ظفر معروف است. شما به‌راحتی در این منطقه شو و مزون‌هایی را خواهید یافت که آخرین طراحی‌های روز جهان را به نمایش می‌گذارند. اینجا جایی است که هر خانمی با هر سلیقه و نظری می‌تواند خرید خوبی داشته باشد.

مسیر دسترسی 

خیابان ظفر حدفاصل خیابان نفت و خیابان میرداماد

خوب تا به اینجا از خیابان و منطقه‌هایی صحبت شد که تعدادی از فروشگاه یا پاساژها کنار هم مراکز بورس را تشکیل می‌دانند. اما طی کمتر از ده سال گذشته پاساژهایی فعالیت خود را برای ارائه لباس‌های مجلسی شروع کردند که به یکی از مراکز مطرح برای انتخاب خانم‌ها قرار دارند. البته باید به این نکته هم توجه کرد این پاساژها از نظر قیمت و محصولات عرضه شده بسیار با مناطق دیگر متفاوت هستند. دو پاساژ مطرح در این حوزه را معرفی می‌کنیم.

پاساژ پالادیوم

پالادیوم یکی از پاساژهای شیک شمال شهر تهران است. تعداد زیادی از شعب برندهای معتبر و مطرح داخلی و خارجی در این پاساژ فروشگاه دارند. علت معروفیت این پاساژ فروشگاه‌های برندهای معتبر با معماری‌های جذاب و خاص است. در بخشی از این پاساژ فروشگاه‌های لباس مجلسی است. ویترین‌های جذاب با طراحی و رنگ‌های خاص لباس‌های مجلسی که ممکن نیست بتوانید مشابه آنها در بازار ببینید.

مسیر دسترسی 

زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بعد از میدان الف

پاساژ قایم تجریش

قدیمی‌ترین پاساژ طبقاتی در میدان تجریش، پاساژ قایم است. در طبقه چهارم این پاساژ بورس لباس‌های مجلسی است. شما زیباترین طراحی‌های لباس‌ها مطابق با آخرین طراحی‌های مزون‌های برتر را یکجا در این پاساژ خواهید یافت. اما نکته بسیار مهم و متفاوت کننده این پاساژ با دیگر پاساژهای شمال شهر این است که قیمت‌ها بسیار مقرون‌به‌صرفه است و شما کنار کارهای گران می‌توانید لباس‌های مجلسی باقیمت مناسب‌تر نیز بیابید.

مسیر دسترسی 

میدان تجریش تهران

در این مقاله با کنار هم قراردادن مراکز مطرح و معروف خرید لباس مجلسی تلاش شده اطلاعات مفید از مراکز به همراه تناسب قیمتی ارائه شده خدمات در اختیار مخاطبین قرار گیرد تا به‌راحتی بتوانید مقایسه یا از مراکز اصلی بازدید نمایید. زیرا انتخاب تا خرید لباس مجلسی به‌قدر کافی پرچالش است. با این مقاله شما بخشی از این دردسرهای را پشت سر گذاشتید و کافی است بر روی مدل و طراحی موردنظر خود تمرکز کنید و از خرید خود لذت ببرید.

 تا به دغدغه‌های فکری خانواده پاسخ داده شود. اگر شما هم تجربه خرید از این مراکز را داشتید خوشحال خواهیم شد با ما در مجله خوبو به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید:

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سارا گفت:

  من که وب سایت های انلاینی مثل تک دوخت برای خرید تاپ شلوارک زنانه و … نباشه کارام میمونه چون اصلا حوصله موندن تو شلوغی و ترافیک ندارم

 2. شبنم بهاری گفت:

  باسلام امروز با مترو همراه همسرم رفتیم بازار 15 خرداد وبازار کویتی ها خیلی پرس وجو کردیم وخیلی گشتیم اصلا تو اون محدوده بازا لباس مجلسی نبود خدا بگم چکاره تون کنه با این راهنمایی کردن تون
  راننده ماشین های مخصوص بازار هم اشتباه پیاده مون کرد کلی پیاده هم رفتیم تا کوچه برلن خلاصه پادرد گرفتیم وهمسرم هم خسته شد میدان توپخونه ولم کرد ورفت خونه
  بی انصاف ها !!!!!!