0

معرفی ارز دیجیتال کارتسی Cartesi

ارز دیجیتال کارتسی cartesi crypto

کارتسی (Cartesi) یک زیرساخت دو لایه است و هدف آن استفاده از محاسبات پیچیده در فضای لینوکس برای کمک به یک بلاکچین بدون ایجاد اختلال در تمرکززدایی (Decentralization) می‌باشد. Cartesi با اجازه دادن به توسعه دهندگان برای توسعه نرم افزار، در برنامه نویسی قرارداد هوشمند انقلابی ایجاد کرده است. Noether زنجیره جانبی Cartesi است که برای داده های زودگذر بهینه شده است.

هدف کارتسی ایجاد یک بستر و سیستم عامل برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApps) است. این پروژه از یک ساید چین در قالب لینوکس برای محاسبات پیچیده استفاده می‌نماید. البته این پروژه متعهد شده که در این بین اختلالی در مسئله تمرکززدایی ایجاد نشود. هدف نهایی کارتسی، ایجاد بستر به منظور توسعه اپلیکیشن‌های قدرتمند، مقرون به صرفه، راحت و قابل حمل است.

کارتسی در پلتفرم اتریوم و با استفاده از استاندارد ERC20 طراحی شده است.

ویژگی های توکن کارتسی

  • با استیک کردن توکن های کارتسی میتوانید از سود سهام بهره مند شوید.
  • شرکت کنندگان در سهام گذاری اجازه دسترسی به بلوک بعدی را پیدا میکنند.
  • کاربران شبکه هزینه های کارتسی CTSI را برای درج داده ها در زنجیره جانبی پرداخت می کنند.
  • کارتسی توانسته است از طریق سرمایه‌گذاری خصوصی، 800 هزار دلار را از سال 2017 تا 2019 برای پروژه خود جذب کند.

نقاط قوت پروژه ارز CTSI

  • مقیاس‌پذیری: محاسبات سنگین و پیچیده در فضایی خارج از زنجیره اصلی با همان امنیت اولیه بلاکچین انجام می‌شود.
  • حریم خصوصی: برنامه‌های غیرمتمرکز dApps در کارتسی می‌توانند به صورت خصوصی و ناشناس باقی بمانند.
  • تمرکززدایی: الگوریتم اجماع این پروژه بگونه ای است که تمرکززدایی را تضمین می‌کند.
  • قابلیت حمل: کارتسی مدعی است که dAppsهای این شبکه قابلیت استفاده شدن در فضای دیگر محیط‌های قرارداد هوشمند را به راحتی دارند.
  • قابلیت برنامه نویسی: استفاده از لینوکس باعث می‌شود که توسعه‌دهندگان به راحتی بتوانند با استفاده از هزاران ابزار متن باز، برنامه غیرمتمرکز خود را در این محیط توسعه دهند.

معرفی تیم مدیریت کارتسی

مهمترین دارایی Cartesi تیمی متشکل از متخصصان، محققان و مهندسان بسیار قدرتمند است که از ایجاد و اجرای تازگی در فضای بلاکچین بسیار هیجان زده هستند.

Cartesi از یک تیم تشکیل شده است که از سوابق بسیار برجسته، تجربه دنیای واقعی در شرکت های برتر مانند Microsoft Research و PhD از دانشگاه های برتر مانند ETH زوریخ و پرینستون ناشی می شود.

کیف پول کارتسی

تمامی کیف پول هایی که امکان نگهداری از اتریوم را دارند، میتوانند کارتسی را ذخیره کنند که در ادامه لیست بهترین کیف پول ها را میبینید:

قیمت کارتسی

کارتسی در زنجیره خود 1,000,000,000 توکن دارد که از این تعداد 337,457,353.85 CTSI معادل 34 درصد از توکن ها استخراج شده و در حال گردش است. حجم بازار کارتسی در زمان نگارش این مقاله حدود 246 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 138 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را میتوانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید کارتسی

کارتسی را میتوانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *