0

معرفی ارز دیجیتال سیویک CIVIC

ارز دیجیتال سیویک Civic crypto

ارز دیجیتال سیویک civic یک پروتکل تایید هویت شخصی است که از فناوری بلاکچین برای مدیریت بهتر هویت های دیجیتالی استفاده می کند. همانند پروژه های بلاکچین با تمرکز بر تأیید کیفیت محصولات مصرفی، ارز دیجیتال سیویک civic یک روش تأیید هویت ایمن تر، ارزان تر و کارآمد را برای افراد و صنایع در سراسر جهان در نظر گرفته است. تصور کنید برای هر بار ورود به سیستم و یا استفاده از سیستم های مختلف ، باید مدارک هویت خود را ارائه دهید و منتظر تأیید آن شوید. بسته به سرویس، این کار ممکن است روزها یا هفته ها طول بکشد، زیرا سازمان ها مجبورند وقت و منابع خود را برای تأیید اعتبار این اطلاعات با سیستم های قدیمی صرف کنند.

اکوسیستم Civic توسط یک توکن کاربردی منحصر به فرد شناخته می شود که به عنوان توکن Civic (CVC) شناخته می شود، که برای تسویه معاملات مربوط به هویت بین شرکت کنندگان Civic – بین مشتری و ارائه دهنده خدمات استفاده می شود.

کاربران می توانند برای انجام کارهای مختلف از جمله ثبت نام یا معرفی کاربران جدید، ارز دیجیتال سیویک CVC به دست آورند، در حالی که ماینرها می توانند CVC ها را برای تأیید اسناد برای ارائه دهندگان خدمات بدست آورند.

سیویک براساس یک عرضه اولیه ICO در سال 2018 ارائه گردید.

تیم مدیریت پروژه سیویک

سیویک در سال 2015 توسط وینی لینگهام و جاناتان اسمیت تاسیس شد. وینی لینگهام یک کارآفرین سریالی است که در سال 2016 در Shark Tank آفریقای جنوبی شروع به کار کرد و چندین شرکت برجسته از جمله یک صندوق سرمایه گذاری مستقر در آفریقای جنوبی معروف به Newtown Partners و Gyft – یک پلتفرم کارت دیجیتال مورد حمایت شرکت های گوگل – را تاسیس کرده است. Lingham مدیر عامل Civic است.

جاناتان اسمیت مدیر عامل کنونی سیویک است و بیش از 15 سال تجربه در صنعت بانکداری دارد. اسمیت پیش از نقش در Civic، نقش های مختلف مدیریتی را در شرکت های برجسته ای از جمله Deloitte MCS Limited و HSH Nordbank بر عهده داشت و رئیس جهانی Platforms در Genpact Headstrong Capital Markets بود.

تیم مدنی علاوه بر بنیانگذاران، افراد بسیار موفقی را نیز شامل می شود، از جمله COO Chris Hart، که دو دهه تجربه در امور مالی ارشد دارد و پیش از این نیز نقش مدیر مالی در Guidebook و Nextag را بر عهده داشت.

در صفحه رسمی Civic LinkedIn در حال حاضر 38 کارمند ذکر شده است که بسیاری از آنها در سانفرانسیسکو مستقر هستند.

امنیت سیوسک چگونه تامین میشود؟

ارز دیجیتال سیوسک CVC، از استاندارد ERC20 توسط پلتفرم اتریوم Ethereum پشتیبانی می شود، شبکه سیویک با استفاده از الگوریتم اثبات کار PoW که یکی از الگوریتم های اجماع است کار میکند.

با گذشت زمان، پلتفرم اتریوم Ethereum با راه اندازی اتریوم 2 به تدریج به اثبات سهام (POS) منتقل می شود. پس از تکمیل، ارز دیجیتال CVC و معاملات مربوطه توسط شبکه ای از گره های اعتبارسنج امن می شوند.

کیف پول سیویک

توکن سیویک براساس استاندارد ERC20 پلتفرم اتریوم است. تمامی کیف پولهایی که توانایی ذخیره اتریوم را داشته باشند، توانایی ذخیره سیویک را نیز دارند که در ادامه لیست آنها را میبینید:

قیمت سیویک

سیویک در زنجیره خود 1,000,000,000 که از این تعداد 670,000,000.00 CVC معادل 67 درصد از کل توکن ها استخراج شده است. حجم بازار سیویک در حدود 163 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 157 بازار ارزها قرار داده است. قیمت سیویک در یکسال گذشته از 0.02 تا 0.81 دلار نوسان داشته است. میتوانید اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید سیویک

میتوانید ارز دیجیتال سیویک را از بهترین صرافی های ارز دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *