0

معرفی ارز دیجیتال کوینکس‌پد (CoinxPad)

ارز دیجیتال CoinxPad

کوینکس‌پد (CoinxPad) اولین Cex / Dex چند زنجیره‌ای IDO Launchpad است. CoinxPad جایی است که شما می‌توانید در آن به بهترین توکن‌های جدید قبل از اینکه در سایر صرافی‌های متمرکز یا غیر متمرکز لیست شوند، دسترسی پیدا کنید.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

کوینکس‌پد (CoinxPad) پروژه‌های رمزنگاری با قابلیت توزیع توکن‌ها و افزایش نقدینگی را تقویت می‌کند. پروژه‌ها از مشارکت با Coinxpad سود می‌برند و از ممیزی‌های رایگان توسط تیم متخصصان و توسعه دهندگان بلاکچین و جامعه‌ای اختصاصی آماده حمایت از آن‌ها بهره‌مند می‌شوند.

تنها بهترین پروژه‌ها و تیم‌هایی که ارزیابی دقیق CoinxPad را داشته باشند، مجاز به دریافت کمک از این پلتفرم خواهند بود. در نتیجه سرمایه‌گذاران با دسترسی به پروژه‌های مطمئن و قابل اعتماد که بیشترین شانس موفقیت را دارند، از این رویکرد سود می‌برند.

شناسنامه ارز دیجیتال کوینکس‌پد (CoinxPad)

نامکوینکس‌پد، CoinxPad
اختصارCXPAD
وب سایتcoinxpad.io
قراردادمشاهده
وایت پیپرمشاهده
توییتر@coinxpad
تعداد کل توکن‌ها100,000,000,000

ویژگی‌های ارز دیجیتال کوینکس‌پد (CoinxPad)

  • 5 درصد از هر تراکنش بین همه دارندگان توزیع می‌شود. با نگهداری توکن‌های CXPAD، می‌توانید USDT کسب کنید. برای دریافت پاداش حداقل 200000 توکن لازم است.
  • 3 درصد از هر تراکنش به ایجاد نقدینگی کمک می‌کند که به طور خودکار وارد پنکیک سواپ می‌شود.
  • 2 درصد از هر تراکنش در بودجه بازاریابی اختصاص داده می‌شود و به توسعه پلتفرم و تبلیغات در سراسر فضای بلاکچین کمک می‌کند.
  • نیازی به مطالبه USDT ندارید، زیرا به طور خودکار به کیف پول شما ارسال می‌شوند.
  • CoinxPad بستری برای یافتن بهترین پروژه‌ها و سرمایه گذاری‌های نوآورانه در تمام شبکه‌های بلاکچین است.
  • بیشتر نقدینگی اولیه ارائه شده در Unicrypt قفل می‌شود. قرارداد هوشمند این پلتفرم به طور کامل توسط شرکت آلمانی “Solidproof” ممیزی می‌شود.
  • سیستم دو مرحله‌ای CoinxPad و تخصیص حداکثر سقف برای هر IDO به همه دارندگان اجازه می‌دهد تا به پروژه‌های با کیفیت بالا دسترسی داشته باشند.
  • تمام پروژه‌های راه اندازی شده برای اطمینان بیشتر سرمایه گذاران Coinxpad، مورد بررسی و ممیزی قرار می‌گیرند.

کیف پول‌های ارز دیجیتال کوینکس‌پد (CoinxPad)

قیمت ارز دیجیتال کوینکس‌پد (CoinxPad)

قیمت کوینکس‌پد (CoinxPad) در زمان نگارش این مقاله 0.000045 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 991.999 دلار آمریکا است. CoinxPad در 24 ساعت گذشته 14.17 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در رتبه 3001 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار منبع در گردش و حداکثر عرضه در دسترس نیست.

صرافی‌های ارز دیجیتال کوینکس‌پد (CoinxPad)

در حال حاضر تنها صرافی که در آن کوینکس‌پد (CoinxPad) معامله می‌شود، صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap (V2) با سهم %100.00 از حجم معاملات روزانه است.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *