0

معرفی ارز دیجیتال کریم فایننس Cream finance

معرفی ارز دیجیتال کریم فایننس

کریم فایننس C.R.E.A.M Finance یک پروتکل وام‌دهی غیرمتمرکز DeFi برای افراد، موسسات و پروتکل‌ها برای دسترسی به خدمات مالی است. بخشی از اکوسیستم yearn.finance ، C.R.E.A.M. Finance یک پروتکل آگنوستیک بدون مجوز، منبع باز و بلاکچین است که به کاربران اتریوم، پالیگان و زنجیره هوشمند بایننس و Fantom خدمات ارائه می‌دهد. کاربرانی که به صورت غیرفعال اتر یا wBTC دارند می‌توانند دارایی‌های خود را در C.R.E.A.M سپرده گذاری کنند. برای کسب بازده، مشابه یک حساب پس انداز سنتی.

C.R.E.A.M Finance منبع باز، بدون مجوز، مبتنی‌بر بلاکچین است و برای توسعه شبکه خود به کاربران خود پاداش‌های کشاورزی را ارائه می‌دهد. این پروژه (که مخفف عبارت Crypto Runs Everything Around Me است) به طور غیرمنتظره‌ای در شبکه اتریوم در 3 آگوست 2020 از طریق استخر نقدینگی YOLO راه اندازی شد. در سپتامبر 2020 در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) به صورت زنده پخش شد.

توکن CREAM به کاربران این امکان را می‌دهد تا وام دهند، قرض بگیرند، دارایی‌ها را به اشتراک بگذارند و به اداره شبکه کمک کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد به دارایی‌هایی که باید حمایت یا از فهرست حذف شوند رأی دهند.

بنیانگذاران C.R.E.A.M چه کسانی هستند؟

شخص پشت سر C.R.E.A.M. فایننس، کارآفرین تایوانی، جفری هوانگ است که پس از عرضه، خود را “دیکتاتور نیمه خیرخواه کرم” نامید. هوانگ همچنین بنیانگذار Mithril (MITH)، ​​پلتفرم رسانه اجتماعی مبتنی بر اتریوم است. توکن‌ها به شرح زیر تخصیص داده شده اند:

  • 10٪ (900000) از توکن ها به تیم و مشاوران داده می‌شود که 75٪ آن در طول چهار سال و یک صخره شش ماهه تخصیص می‌یابد.
  • 10٪ به عنوان بذر با چهار سال پوشش استفاده می‌شود.
  • 20% (1.8 میلیون) CREAM برای تشویق تامین کنندگان نقدینگی استفاده خواهد شد.
  • 60 (5.4 میلیون) برای حکومت اختصاص داده شده است.

چه چیزی C.R.E.A.M را منحصر به فرد می‌کند؟

کریم فایننس به تأمین نقدینگی دارایی‌های مهم DeFi از طریق بازارسازی خودکار (AMM) کمک می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا دارایی‌های پشتیبانی شده را قرض بگیرند و وام دهند و با ارائه هر دارایی پشتیبانی شده به عنوان وثیقه، پاداش استخراج نقدینگی را در قالب توکن CREAM کسب کنند. در ازای آن، کارمزد مبادله، وام و استقراض را از کاربران دریافت می‌کند.

هدف این پلتفرم فهرست کردن و پشتیبانی توکن‌های مهم برای بخش DeFi است، به‌عنوان مثال بزرگترین استیبل کوین‌ها (USDT، USDC، BUSD، yCRV، و غیره)، توکن‌های حاکمیتی (COMP، BAL، YFI، LEND، CRV، CREAM و غیره)، و سایر ارزهای دیجیتال پیشرو مانند ETH، renBTC و LINK. به‌عنوان یک توکن ERC20 در شبکه اتریوم، CREAM می‌تواند ماشین‌های مجازی اتریوم را از طریق قراردادهای هوشمند اجرا کند، در حالی که کاربران می‌توانند DAoos را برای جامعه خود ایجاد کنند، بنابراین ترکیب پذیری بهتری ایجاد می‌کند، یعنی سرویس‌های مالی مختلف را به یکدیگر متصل می‌کنند. توکن‌های CREAM را می‌توان برای مدت حداکثر چهار سال به منظور جمع‌آوری پاداش،استیک کرد. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که هیچ قفل ادمین در دسترس نیست. بنابراین، شما فقط در پایان دوره استیکینگ خود جوایز را دریافت خواهید کرد.

شبکه C.R.E.A.M چگونه ایمن می‌شود؟

قراردادهای هوشمند CREAM در حال حاضر به طور رسمی توسط انتخاب حسابرسی نمی‌شوند. در عوض، هوانگ از مشاوران متخصص (شامل رابرت لشنر، بنیانگذار Compound) برای بهبود امنیت، بازرسی کد و مدیریت یک کیف پول multisig برای حفظ وجوه کاربران استفاده می‌کند.

کیف پول‌های کریم فایننس

ارز دیجیتال کریم فایننس را میتوانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت کریم فایننس

ارز دیجیتال کریم فایننس در زنجیره خود 2,925,000 توکن دارد. حجم بازار کریم فایننس در زمان نگارش این مقاله حدود ۱۳۱ میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه ۶۶۶ بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید کریم فایننس

توکن کریم فایننس را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *