0

معرفی ارز دیجیتال کیوب Cube

ارز دیجیتال کیوب

در آینده نزدیک پیش‌بینی می‌شود بازار خودروهای هوشمند به بزرگترین بازار در جهان تبدیل شود، با این حال تعداد شرکت‌هایی که در صنعت خودروهای هوشمند فعال هستند انگشت شمار هستند. دلیل هم واضح است، در صنعت خودروهای هوشمند تعداد تکنولوژی‌های بکار رفته مانند GPS ،Radar و … بسیار بالا است و همین امر باعث محدودیت در تولید کنندگان این صنعت شده است.

پروژه ارز دیجیتال کیوب Cube با شعار پلتفرمی برای امنیت خودروها در حال فعالیت در این بازار است و فناوری خاص خود را در این بازار توسعه داده است و در حال توسعه سایر فناوری‌های مختلف در ارتباط با صنعت خودروسازی است. مدیر این پروژه Richard Biggs نام دارد و دفتراصلی پروژه کیوب در لندن قرار دارد.

ارز دیجیتال کیوب Cube تکنیکی برای جلوگیری از حملات مخرب و هک کردن اتومبیل‌های هوشمند با استفاده از کدهای هش که هسته اصلی فناوری بلاکچین را تشکیل می‌دهند، توسعه داده است. کیوب با استفاده از تکنولوژی Synapse که توسط این پروژه توسعه یافته این حملات را مسدود می کند.

با استفاده از فناوری بلاکچین و قابلیت هایی مانند پاداش دادن به کاربران که در اینجا همان ماشین هایی که قوانین را رعایت میکنند میتوان مشکلات موجود در این حوزه که شامل بی قانونی در رانندگی است را از بین برد.

از طریق راه حل سخت افزاری Cubebox می توانیم داده های تحرک خودروها را در جمع آوری کنیم که برای اطمینان و اعتماد به این اطلاعات در بلاکچین ضبط می شود. ویژگی های کنترل پویا امکان کنترل دقیق داده ها را فراهم می کند و قراردادهای هوشمند معامله ای را که به موجب آن داده ها در ازای نشانه های Cube خودمان ارائه می شوند، اجرایی می کنند.

سرویس پاپا Papa

از ماه مه سال 2019، Cube Car در حال توسعه و بهره برداری از سرویس سواری با نام “Papa” است. ارزش اصلی پاپا “تحرک شاد”، در یک محیط دلپذیر که قبلاً هرگز تجربه نکرده اید را به مشتریان ارائه می دهد. پاپا محیطی مطبوع و قابل مقایسه با صندلی های درجه یک هنگام حرکت را ارائه می دهد، مانند میان وعده خوشامدگویی، بطری آب، کیت زیبایی، کیت اضطراری و لذت موسیقی، کاربران پاپا می توانند از توکن Cube برای پرداخت هزینه سفر خود استفاده کنند.

Cube AI در حال توسعه یک سرویس پارکینگ اتومبیل است. در حال حاضر اتومبیل های هوشمند توسط شرکت های فناوری اطلاعات مانند گوگل و اوبر و شرکت‌های خودروسازی مانند دایملر، ولوو، VW و هیوندای در حال تولید هستند. در حال حاضر، همه ما درگیر رانندگی در جاده ها هستیم، اما هنوز هیچ شرکتی در زمینه پارکینگ در وسایل نقلیه هوشمند کاری نکرده است.

پارکینگ هوشمند

Cube AI در حال توسعه سیستم مدیریت پارکینگ هوشمند است که فرصتی برای کسب و کارها به ارمغان می آورد و با محصولات OEM های خودرو مانند سرویس تحرک و مدل های خودرو سازگار است. سیستم مدیریت پارکینگ هوشمند کاملترین طیف سخت افزاری، نرم افزاری و محصولات مبتنی بر ابر را برای اپراتورها و دارندگان پارکینگ ارائه می دهد.

کیف پول توکن کیوب

از آنجایی که کیوب با استفاده از استاندارد ERC20 پلتفرم اتریوم میباشد، تمام کیف پول هایی که توانایی نگهداری از اتریوم را دارند، میتوانند کیوب را هم نگهداری کنند که در ادامه لیست آنها را میبینید:

قیمت توکن کیوب

در زنجیره کیوب تعداد 7,200,000,000 توکن وجود دارد. حجم بازار توکن کیوب حدود 7.5 میلیون دلار است و این توکن را در رتبه 1132 قرار داده است. این توکن بر روی استاندارد ERC20 پلتفرم اتریوم توسعه داده شده است. قیمت توکن کیوب در زمان نگارش این مقاله 0.001101 دلار است و در یکسال گذشته از 0.00008275 تا 1.16 دلار نوسان داشته است. اطلاعات کامل مربوط به این توکن را میتوانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن کیوب

درحال حاضر فقط صرافی پروبیت این توکن را لیست کرده است.

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *