0

معرفی شبکه و ارز دیجیتال ادکس AdEx

ارز دیجیتال ادکس adex network

شبکه ادکس AdEx خود را به عنوان یک راه حل جدید که هدف آن رفع و اصلاح برخی از بزرگترین ناکارآمدیهای صنعت تبلیغات آنلاین است توصیف می کند. ادکس AdEx در سال 2017 به عنوان یک تبادل آگهی غیرمتمرکز ایجاد شد و متعاقباً به یک پروتکل کامل برای تجارت در صنعت تبلیغات و آگهی تبدیل شد. شبکه ادکس کلیه تعاملات بین ناشران، تبلیغ کنندگان و کاربران نهایی را پوشش می دهد.

شبکه AdEx با استفاده از پرداختهای خرد در پلتفرم اتریوم و با استفاده از کانالهای پرداخت لایه 2 OUTPACE و تهیه بهره گیری برنامه های غیرمتمرکز مالی در حوزه دیفای DeFi، ارز دیجیتال ادکس ADX را ارائه می دهد.

تیم ادکس AdEx همچنین یک پلتفرم منبع باز Open Source ایجاد کرده است که در بالای پروتکل اتریوم ساخته شده است و در https://platform.adex.network موجود است. از زمان راه اندازی عمومی این شبکه در سال 2020، بیش از 4000 کاربر ثبت شده به دست آورده و 800+ میلیون پرداخت خرد در بلاکچین را پردازش کرده است.

ادکس با علامت اختصاری ADX ارز اصلی شبکه ادکس است که برای ایجاد انگیزه در زمان اعتبارسنجی و اطمینان از اجرای روان همه کمپین های تبلیغاتی در بستر AdEx استفاده می شود.

اعتبارسنج ها برای هر کمپین تبلیغاتی در شبکه منصوب می شوند و وظیفه پردازش پرداخت های خرد بین ناشران و تبلیغ کنندگان از طریق کانال های پرداخت لایه 2 را دارند. هرچه تعداد توکن ها بیشتر باشد، ضمانت های شبکه نیز قویتر هستند. از اواخر سال 2020، APY شبکه بیش از 50 درصد رسیده بود.

استیکینگ در شبکه ادکس

در ژانویه سال 2020، شبکه AdEx پورتال شرکت را راه اندازی کرد، جایی که دارندگان ADX می توانند پاداش های ذخیره یا Staking ارزهای دیجیتال خود را دریافت کنند. این جوایز در ابتدا محدود به بخشی از هزینه اعتبارسنجی بود که در هر کمپین در بستر تبلیغاتی AdEx پرداخت می شد. در سپتامبر همان سال سهام AdEx گسترش یافت و شامل امنیت با استفاده از استخراج نیز شد و بلافاصله پس از آن یک استخر وفاداری نیز با استفاده از فیدهای قیمت Chainlink اضافه شد.

معرفی تیم مدیریت ادکس

شبکه ادکس AdEx توسط Ivo Georgiev و Dimo ​​Stoyanov ایجاد شده است.کار آفرینانی باسابقه زیاد در صنعت تبلیغات. این دو نفر همچنین بنیانگذار رسانه پخش Stremio است که بیش از 14 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. امروز، شبکه ادکس AdEx تیمی متشکل از 20 متخصص در بستر تبلیغاتی AdEx Network و اکوسیستم سرمایه گذاری staking دارد.

کیف پول های ادکس

توکن ادکس براساس استاندارد ERC20 پلتفرم اتریوم ایجاد گردیده است. تمامی کیف پول هایی که توانایی ذخیره اتریوم را دارند، امکان نگهداری از این توکن را دارند که لیست بهترین آنها به شرح زیر است:

قیمت توکن ادکس

توکن ادکس در زنجیره خود 150,000,000 توکن دارد که از این تعداد 120,808,719.66 ADX که معادل 81 درصد از کل توکن ها است، در حال گردش می باشد. حجم بازار توکن ادکس در زمان نگارش این مقاله حدود 102 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 314 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن ادکس

توکن ادکس را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *