0

معرفی ارز دیجیتال انزایم (Enzyme)

ارز دیجیتال انزایم

انزایم (Enzyme) شما را قادر می‌سازد تا استراتژی‌های سرمایه گذاری مورد نظر خود را بسازید و مقیاس بندی کنید. امنیت اولویت اول این پلتفرم است. نسل دوم پلت فرم هوشمند اجرایی شده با قرارداد انزایم قبل از هرگونه استقرار شبکه اصلی به طور کامل آزمایش و کنترل می‌شود. توکن بومی پلتفرم انزایم (Enzyme)، MLN نام دارد.

انزایم (Enzyme) در گذشته به نام Melon Protocol شناخته می‌شد. این پلتفرم یک زیرساخت غیرمتمرکز مدیریت دارایی است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است. توکن MLN برای پرداخت هزینه‌های مختلف در طول فرآیند ایجاد vault و چرخه عمر سرمایه گذاری استفاده می‌شود. انزایم به شما امکان دسترسی به جهان گسترده‌ای از توکن‌ها و پروتکل‌های DeFi را می‌دهد.

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال انزایم (Enzyme)

قیمت ارز دیجیتال انزایم (Enzyme)

قیمت انزایم (Enzyme) در زمان نگارش این مقاله 105.77 دلار آمریکا و حجم معاملات 24 ساعته آن 96،548،899 دلار است. انزایم در 24 ساعت گذشته 0.12٪ کاهش یافته است و در حال حاضر در رتبه 159 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. عرضه آن 1،792،738 سکه MLN است و حداکثر منبع در دسترس نمی‌باشد.

صرافی‌های مناسب برای خرید ارز دیجیتال انزایم (Enzyme)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن انزایم (Enzyme) معامله می‌شود، صرافی بایننس Binance با سهم %36.17 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *