0

دانلود آلبوم بوی دیروز ۳ از فریبرز لاچینی

آلبوم بوی دیروز ۳ از فریبرز لاچینی

آلبوم بوی دیروز ۳ اثری است که توسط فریبرز لاچینی آهنگساز مطرح کشورمان به صورت رسمی در پاییز ۱۳۸۷ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی بوی دیروز ۳ اثری از فریبرز لاچینی است. این آلبوم، شامل ۱۵ عدد قطعه موسیقی بی کلام در سبک پاپ را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۵,۰۰۰ تومان است.

پیش از این آلبوم‌های بوی دیروز ۱ و بوی دیروز ۲ از او منتشر شده بود.

آهنگ های آلبوم بوی دیروز ۳

بوی دیروز ۳ شامل ۱۵ عدد قطعه موسیقی است که با تنظیمی از ترانه‌های به‎یادماندنی دیروز برای پیانو توسط فریبرز لاچینی عرضه شده است. این آلبوم توسط شرکت ایران گام منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱غریب آشنا
۲دختر بویراحمدی
۳دستای تو
۴سه د گالماز
۵هنوز
۶قوزک پا
۷دی بلال
۸مهتاب
۹شکار آهو
۱۰پل
۱۱خونه کاغذی
۱۲عزیز جون
۱۳عاشقانه
۱۴دریایی
۱۵ابرو کمون
آلبوم بوی دیروز ۳ از فریبرز لاچینی
آلبوم بوی دیروز ۳ از فریبرز لاچینی

بیوگرافی فریبز لاچینی

فریبرز لاچینی در تاریخ ۴ شهریور ۱۳۲۸ در تهران متولد شد. فریبرز لاچینی نامی آشنا برای اهل هنر، موسیقی و فیلم ایران است. سبک بی همتای وی پاک و بی ریا و مملو از احساس است. وی تحصیلات موسیقی خود را از سن ده سالگی در هنرستان عالی موسیقی آغاز کرد. پس از چندی هنگامیکه هنوز کودکی بیش نبود با تصنیف مجموعه‌ای به نام “فصل‌ها و رنگ‌ها” و …، استعداد خود را در آهنگسازی به نمایش گذارد و بدین ترتیب آینده خود را به عنوان یک آهنگساز انتخاب نمود. پس از اتمام دوره مقدماتی موسیقی به همراه کوله باری از تجربیات علمی و حرفه‌ای که محصول سال‌ها همکاری وی با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بود، جهت ادامه تحصیل و تکمیل معلومات راهی اروپا شد.

بیوگرافی فریبز لاچینی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *