0

لیست سریع ترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی

سریعترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

یکی از مهمترین مولفه‌های صرافی ارز دیجیتال خوب قطعا بهره‌گیری از هسته (نرم افزار) با سرعت بالا برای تطبیق معاملات خریداران و فروشندگان ارزهای دیجیتال است. به عنوان مثال صرافی بایننس که بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است، با بهره گیری از هسته معاملاتی بسیار قوی خود، توانایی انجام معاملات با حجم بسیار بالا و تطبیق سفارش های خریداران و فروشندگان را دارد.

توصیه سایت خوبو ثبت نام و احراز هویت در تمام صرافی‌های ارز دیجیتال لیست شده در ادامه مطلب است.

بعد از محبوبیت رمزارزها در ایران و روی کار آمدن صرافی‌های ارز دیجیتال متعدد، اکنون صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی در حال پیشرفت به سمت ویژگی‌ها و امکاناتی که صرافی‌های پیشرو ارائه می‌دهند، می‌باشند. برخی از امکاناتی که صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی به تازگی آنها را اضافه کرده‌اند را می‌توان استیکینگ ارزهای دیجیتال، وام با بهره‌گیری ارزهای دیجیتال، خرید بلیط هواپیما و حتی معامله لیر ترکیه اشاره کرد.

در بازار رقابتی صرافی‌های ارز دیجیتال برای ارائه ویژگی‌های متنوع و متعدد به کاربران خود، مهمترین مولفه از دیدگاه سایت خوبو همچنان سرعت تطبیق معاملات و حداقل زمان دان تایمی (Down time) صرافی‌ها است. در ادامه ۴ بهترین صرافی ارزهای دیجیتال ایرانی که پیشرو می‌باشند را لیست کرده‌ایم. این صرافی‌ها از دیدگاه کاربران دارای اعتبار می‌باشند.

صرافی نوبیتکس nobitex.ir

بی‌شک بزرگترین و معتبرترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی، صرافی نوبیتکس است. این صرافی لیست متنوعی از ارزهای دیجیتال را ارائه کرده است. هسته معاملاتی این صرافی بسیار سریع بوده و ویژگی های متنوعی را در این صرافی مشاهده خواهید کرد.

صرافی والکس Wallex.ir

یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی با ویژگی‌های متنوع و بهره گیری از هسته معاملاتی پیشرفته و سریع، صرافی والکس است. این صرافی با حجم معاملات بالا و تعداد کاربران بالا یکی از بهترین انتخاب‌های کاربران ایرانی است.

صرافی آبان تتر Abantether.com

صرافی آبان تتر با لیست کردن بیش از ۴۰۰ رمزارز و بیش از ۸۰۰ هزار کاربر یکی از بهترین و معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی است. این صرافی همواره مورد تایید سایت خوبو بوده است. صرافی آبان تتر با بهره گیری از سرویس‌های جانبی، مدت زمان لازم برای احراز هویت کاربران خود را تا کمتر از ۵ دقیقه کاهش داده است.

صرافی تترلند Tetherland.com

صرافی تترلند که کار خود را با معاملات تتر شروع کرد یکی از قدیمی ترین صرافی های ارز دیجیتال است که اخیرا نشان داده است ویژگی های جدید را به سرعت لیست کرده و با توجه به نیاز کاربران خود و بازار ارزهای دیجیتال در حال پیشرفت است.

چرا از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی استفاده کنیم؟

تجربه صرافی‌های اف تی ایکس و هات بیت که به تازگی ورشکسته شده و به طبع آن ارزش توکن‌های این صرافی‌ها صفر شده و از بین رفته‌اند، همواره به کاربران ایرانی توصیه می‌کنیم از صرافی‌های معتبر ایرانی برای انجام معاملات خود بهره گیرند چرا که این صرافی‌ها از خدمات بیمه دارایی‌های کاربران (صرافی آبان تتر) استفاده می‌کنند همچنین توسط مراجع مختلف رصد می‌شوند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *