0

معرفی ارز دیجیتال تامی TOMI

ارز دیجیتال تامی tomy crypto

توکن تامی TOMI یک سکه غیرمتمرکز است که کار خود را از سپتامبر 2021 شروع کرده است که هدف آن قدرت بخشیدن به پروژه‌های مقیاس‌پذیر با تأثیر دگرگون‌کننده بر جوامع، مناطق و جهان آنها است. در هسته این پروژه تمایل به از بین بردن حرص بازار فعلی رمزنگاری در هزینه‌ها و آموزش مردم در مورد مفهوم پیچیده ثروت است. میلیاردها نفر در جهان بدون ابزار لازم برای مشارکت معنادار در سیستم مالی وجود دارند. این می‌تواند ناشی از عدم آگاهی ساده و عدم دسترسی به نحوه حرکت در صحنه سرمایه گذاری باشد. امنیت، اکثر مردم تمام زندگی خود را در مشاغلی کار می‌کنند که نیازهای لحظه‌ای آنها را بدون امنیت مالی بلند مدت برآورده می‌کنند. مهارت‌های ایجاد ثروت اغلب برای اکثریت گریزان است. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم این پروژه بلند پروازانه را که به دنبال پر کردن این کمبود و خلاء است راه اندازی کنیم.

کلمه تامی TOMI یک اصطلاح دوست‌داشتنی نیست بلکه در آنچه که ما به دنبال دستیابی به آن هستیم معنای خاصی دارد. تامی TOMI یک اصطلاح ژاپنی برای ثروت است. ایجاد ثروت واقعی، راه رفتن در پارک نیست. وقتی ثروت نسلی به درستی انجام شود، می‌تواند چندین نسل را قدرتمند کند و به مردم اجازه دهد در زندگی خود ثبات داشته باشند. توانایی ایجاد پول در هنگام خواب یکی از ویژگی‌های ثروت‌سازی است.

نحوه خرید توکن تامی چگونه است؟

توکن تامی TOMI به دلیل هزینه بالای گاز (کارمزد) در شبکه اتریوم ETH در شبکه پالیگان Polygon از طریق صرافی غیرمتمرکز سوشی سواپ Sushiswap راه اندازی شده است. پالیگان Polygon لایه دوم شبکه اتریوم ETH است، بدین‌معنی که همه توکن‌های پالیگان Polygon را می‌توان به صورت دلخواه کاربر به شبکه اتریوم ETH منتقل کرد. همچنین، تیم تامی TOMI از پیچیدگی‌های مورد نیاز برای داشتن ارز دیجیتال ماتیک MATIC در زنجیره پالیگان Polygon آگاه است، بنابراین آنها 0.10 MATIC را برای تأمین هزینه گاز به اولین 5000 دارنده TOMI، ارسال می‌کنند. برای دستورالعمل‌های گام به گام نحوه استفاده از شبکه چند ضلعی در کیف پول متامسک Metamask خود، لطفاً به آموزش ما مراجعه کنید.

برای خرید توکن تامی کافیست کیف پول متامسک خود را به صرافی سوشی سواپ متصل کنید. بعد از اتصال کیف پول کافیست مقداری اتریوم را خریداری کرده و آن را به سوشی سواپ انتقال داده و در آنجا آن را به توکن تامی تبدیل کنید و به کیف پول خود انتقال دهید.

شناسنامه توکن تامی

نامتامی، Tomi
اختصارTOMI
آدرس سایتtomitoken.org
استانداردپالیگان
رتبه2987
توییترtomi_token
تلگرامtomitoken
حجم بازار2 میلیون دلار

قیمت توکن تامی

ارز دیجیتال تامی در زنجیره خود 749,999,000 توکن دارد. حجم بازار تامی در زمان نگارش این مقاله حدود 2 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 2987 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن تامی

توکن تامی را می‌توانید از صرافی آبان تتر خریداری کنید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *