0

معرفی ارز دیجیتال گیم کردیتز GameCredits

ارز دیجیتال گیم کردیتز GameCredits

گیم کردیتز Game Credits (GAME) یک ارز دیجیتال در حوزه متاورس است. هدف گیم کردیتز این است که برای ۲٫۶ میلیارد گیمر در سراسر جهان تبدیل به ارزی جهانی شود تا بتواند توسعه‌دهندگان بازی حرفه‌ای و سطح پایین تر را قدرتمند سازد تا از این طریق صنعت ۱۰۰ میلیاردی بازی را رونق ببخشد و میزان پذیرش ارز های رمزپایه نامتمرکز که جایگزین بهتری نسبت به پول نقد چاپ شده توسط دولت هاست را افزایش دهد.

گیم کردیتز یک ارز رمزپایه دیجیتال متن باز و با ساز و کار همتا به همتا است که برای پرداخت‌های درون بازی‌ها طراحی شده است و البته که توسعه‌دهندگان و گیمر ها نیز می‌توانند با گیم کردیتز دستمزد خود را دریافت کنند.

این ارز ابتدا در سال ۲۰۱۵ و با نام GamersCoin (GMC) شروع به کار کرد. از نظر فنی می‌توان این ارز را یک کپی از ارز دیجیتال لایت کوین (LTC) پیش از این که مجهز به فناوری SegWit شود، دانست که البته یک سری بهبود‌هایی در کارکرد آن رخ داده است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

بنیان گذاران گیم کردیتز چه کسانی هستند؟

از جمله بنیانءگذاران آن می‌توان به نبوجسکا ماکسیمویک (با نام مستعار نله) و الکساندرا میهاجلویک (الکس) اشاره کرد.

تیم گیم کردیتز

این افراد حتی با شرکت خصوصی Datacroft Games هم همکاری داشتند که غول توسعه‌دهنده بازی و بازاریابی است و بیش از ۱۲ میلیون گیمر ثبت شده دارد. به همراه GameCredits تصمیم گرفتند که درگاه پرداخت ساده و پلتفرم کسب درآمد درون بازی بر پایه بلاکچین برای صنعت بازی بسازند.

نکته : این درگاه اختصاصی پرداخت به گیمر‌ها امکان خرید محتوای در داخل بازی را برای بازی‌هایی که در فروشگاه بازی GameCredits فهرست شده است را می‌دهد.

ما در تلاش هستیم تا مهم ترین راهکار پرداخت را بسازیم و آن را در اختیار بازار بزرگ گیمینگ قرار دهیم. ما به صنعت بازی روشی را ارائه می‌کنیم که کمتر پرداخت کنند و سود بیشتری کسب کنند. درگاه پرداخت درون-بازی ما برای صنعت بازی و توسط صنعت بازی ساخته شده است.

شناسنامه توکن گیم کردیتز

نامگیم کردیتز، GameCredits
اختصارGAME
آدرس وبسایتgamecredits.org
قراردادمشاهده
تعداد توکن200,000,000
حجم بازار۱۴ میلیون دلار
رتبه۸۶۳
تلگرامgamecreditsglobal
توییترgamecredits

نحوه خرید توکن گیم کردیتز

توکن Game را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *