0

معرفی ارز دیجیتال جنسیس ویژن (Genesis Vision)

ارز دیجیتال جنسیس ویژن
بازدید 1107

جنسیس ویژن (Genesis Vision) پلتفرمی است که برای بازارهای مدیریت اعتماد خصوصی با استفاده از فناوری بلاکچین و قراردادهای هوشمند ساخته شده است. جنسیس ویژن با هدف جهانی سازی بازار مالی بوسیله‌ی متحد کردن بورس‌ها، بازرگانان، دلالان و سرمایه گذاران از طریق یک سیستم غیرمتمرکز توسعه یافته است. جنسیس ویژن یک راه حل برای مشکلاتی مانند اطلاعات محدود، عدم شفافیت و عدم اعتماد یا مسلماً برای حل مهمترین مشکلات صنعت است.

هدف اصلی این پروژه حول شبکه‌های هوشمند اتریوم است. هر مدیر در شبکه جنسیس ویژن ارز رمزنگاری شده خود را دارد. انتقال وجوه در شبکه با خرید ارز رمزنگاری شده یک مدیر در صرافی داخلی توسط یک معامله گر آغاز می‌شود. تاجر به کار خود در صرافی یا از طریق دلال مناسب ادامه خواهد داد.

برای ارتباط با شبکه GVT، دلال باید plug-in را برای سیستم عامل تجارت خود نصب کند. plug-in به عنوان پلی بین بلاکچین و بستر معاملاتی عمل می‌کند. همچنین به عنوان رابطی عمل می‌کند که به قرارداد هوشمند و همچنین کیف پول دلال دسترسی دارد. plug-in کلیه تراکنش‌های دلال را دریافت می‌کند و داده‌ها را در زمان واقعی برای IPFS می‌نویسد، که یک روش ذخیره سازی نظیر به نظیر در یک سیستم توزیع شده است.

GVT یک توکن ERC-20 است که برای سرمایه گذاری، توزیع و تجارت در مبادلات داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. توکن‌ها در دوره فروش توکن ایجاد شده‌اند. سرمایه گذاران هنگام خرید سکه‌های مدیر در سیستم عامل صرافی از GVT استفاده می‌کنند، در نتیجه در یک بخش خاص سرمایه گذاری می‌کنند و سود مدیر در GVT توزیع می‌شود.

توسعه ارز دیجیتال جنسیس ویژن (Genesis Vision)

برای حمایت از توسعه پلتفرم، یک رویداد جمع آوری کمک مالی از 15 اکتبر تا 15 نوامبر 2017 انجام شد و طی آن هر GVT با قیمت 1 دلار آمریکا فروخته شد. هدف جمع آوری کمک‌های مالی به مبلغ 23،000،000 دلار تعیین شد. در این دوره 33 میلیون توکن برای فروش در دسترس بود.

از این 33 میلیون توکن، 4.8 میلیون به تیم اختصاص داشت. 2.2 میلیون برای “Genesis Vision Fund” اختصاص داشت و 3.9 میلیون نیز برای پاداش، بازاریابی و مشاوره اختصاص داشت.

تفاوت GVT با سایر ارزهای دیجیتال چیست؟

  1. GVT از یک فرآیند معامله‌ای استفاده می‌کند که شفافیت را تضمین می‌کند. یک سرمایه گذار می‌تواند به اطلاعات مربوط به مدیری که در آن سرمایه گذاری می‌کند، دسترسی پیدا کند.
  2. بیش از سرمایه گذاری فقط در ارز رمزنگاری شده، سرمایه گذاران برای جستجوی ایده‌های مدیریتی برای تجارت گزینه سرمایه گذاری دارند. این امر نیاز به مهارت‌های تحلیلی و دانش بازار دارد.
  3. هدف اصلی GVT ایجاد و مدیریت اعتماد به سازمان است، برخلاف بسیاری از ارزهای رمزپایه که فقط یک ارز هستند.
  4. سرمایه گذاران می‌توانند GVT را هم با ارزهای فیات و هم با توکن‌های ETH / BTC خود خریداری کنند، که در واقع به افزایش پایگاه داده سرمایه گذار کمک می‌کند.

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال جنسیس ویژن (Genesis Vision)

GVT یک توکن ERC-20 است، بنابراین فقط باید از کیف پول‌های سازگار با اتریوم برای ذخیره توکن GVT استفاده شود. برخی از گزینه‌های محبوب عبارتند از:

قیمت ارز دیجیتال جنسیس ویژن (Genesis Vision)

قیمت جنسیس ویژن در زمان نگارش این مقاله 4.50 دلار و حجم معاملات 24 ساعته آن 201.058 دلار است. Genesis Vision در 24 ساعت گذشته 3.60٪ کاهش یافته است و در حال حاضر در رتبه 707 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. عرضه آن 4،426،883 سکه GVT است و حداکثر منبع در دسترس نمی‌باشد.

صرافی‌های مناسب برای خرید ارز دیجیتال جنسیس ویژن (Genesis Vision)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن جنسیس ویژن معامله می‌شود، صرافی CoinBene با سهم %47.42 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *