0

معرفی توکن هودل HODL

معرفی توکن هودل hodl token

توکن هودل Hodl Token یک ارز دیجیتال جامعه محور که در تاریخ 3 ژوئن 2021 معرفی شده است و براساس استاندارد BEP20 کار میکند. هولد یک توکن در حوزه دیفای است و مبتنی بر بایننس اسمارت چین ساخته شده است. این توکن به صورت خودمختار است و به صورت خودکار تولید نقدینگی میکند.

قبل از سرمایه گذاری بر روی توکن های جدید حتما درباره آنها تحقیق کنید چرا که ممکن است سرمایه شما از بین برود.

همانند ارز دیجیتال بافه میتوانید این توکن را در کیف پول خود نگهداری کنید و به صورت خودکار به موجودی شما اضافه میشود. علاوه بر دریافت جایزه از نوع توکن هودل با نگهداشتن آن ارز دیجیتال بایننس کوین BNB نیز به صورت جایزه به شما تعلق میگیرد که مهمترین تفاوت این ارز با سایر ارزهای جامعه محور همین موضوع است. با سرمایه گذاری 2 عدد بایننس کوین در این توکن در سال حدود 9 عدد بایننس کوین پاداش دریافت میکنید.

شعار پروژه هودل “جمع آوری ثروت هرگز به این سادگی نبود” می باشد.

امنیت و کارمزدهای پروژه هودل

توکن هودل براساس بایننس اسمارت چین طراحی شده است بنابراین امنیت بایننس را داراست و همچنین به دلیل قرار گرفتن بر روی این بستر کارمزدهای بسیار پایینی دارد. کارمزدهای این پروژه به شرح زیر است:

  • 2 درصد با توجه به نسبت تعداد توکن هولدران بین آن ها توزیع می شود.
  • 4 درصد در نقدینگی قفل می شود.
  • 4 درصد بایننس کوین BNB با توجه به نسبت تعداد توکن هولدران بین آن ها توزیع می شود.

کیف پول های توکن هودل

توکن هودل براساس استاندارد BEP20 پلتفرم بایننس است بنابراین کیف پول های مطرح از آن پشتیبانی میکنند:

قیمت توکن هودل

توکن هودل در زنجیره خود 1,000,000,000,000,000 توکن دارد که از این تعداد 747,108.35B HODL در حال گردش می باشد. حجم بازار هودل در زمان نگارش این مقاله حدود 11.5 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 2736 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن هودل

صرافی های زیادی این توکن را لیست نکرده اند و از این موضوع میتوان به جدید بودن و ریسک بالای سرمایه گذاری بر روی این توکن برداشت کرد. در ادامه صرافی های ارائه دهنده توکن هودل را میبینید:

برچسب‌ها:, ,

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *