0

دانلود آلبوم صبحگاهی از محسن کرامتی و حسین علیزاده

آلبوم صبحگاهی از محسن کرامتی و حسین علیزاده

آلبوم صبحگاهی اثری است با آهنگسازی حسین علیزاده و خوانندگی محسن کرامتی که به صورت رسمی در سال ۱۳۷۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی صبحگاهی از آثار منتشره توسط حسین علیزاده است که با همکاری محسن کرامتی منتشر کرده است. این آلبوم شامل ۹ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۷۶,۰۰۰ تومان است.

اثری است از حسین علیزاده در دستگاه چهارگاه که توسط «گروه سازهای ملی» به  سرپرستی آهنگساز و با خوانندگی محسن کرامتی اجرا شده است. از جمله هم‌نوازان گروه می توان از ارشد تهماسبی (تار و تارباس)، علی اکبر شکارچی (کمانچه)، داریوش زرگری (تمبک)، پشنگ کامکار (سنتور)، اردشیر کامکار (کمانچه و قیچک) و بیژن کامکار (دف) نام برد.

این اثر از ۹ قسمت تشکیل شده است که به ترتیب عبارتند از: قطعه ی سلام، تک نوازی کمانچه، چهارمضراب (اجرای گروهی)، تک نوازی تار، لزگی (اجرای گروهی با آواز)، قطعه ای بر اساس پیش زنگوله، حصار (دونوازی تار و کمانچه)، ساز و آواز (شعرهای باباطاهر و فائز) و تصنیف «ای ساربان» (بر اساس تصنیفی قدیمی) با غزل سعدی. تک‌نوازان این مجموعه حسین علیزاده، عبدالنقی افشارنیا و سعید فرج پوری اند.

آهنگ های آلبوم صبحگاهی

صبحگاهی نام اثری است که توسط حسین علیزاده و محسن کرامتی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۹ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱سلام
۲تک‌نوازی کمانچه
۳چهارمضراب
۴تک‌نوازی تار
۵لزگی
۶قطعه ای با اقتباس از پیش‌زنگوله
۷حصار
۸ساز و آواز
۹تصنیف «ای ساربان»

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *