0

دانلود آلبوم عاشقانه های کلاسیک از حسین مرشد طلب

آلبوم عاشقانه های کلاسیک از حسین مرشد طلب

آلبوم عاشقانه های کلاسیک اثری است بی کلام با آهنگسازی، تنظیم و اجرای حسین مرشد طلب که به صورت رسمی در سال ۱۳۹۴ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی عاشقانه های کلاسیک اثری از حسین مرشد طلب است. این آلبوم شامل ۱۲ عدد قطعه موسیقی در سبک کلاسیکال را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۸۸,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم عاشقانه های کلاسیک

عاشقانه های کلاسیک نام اثری است که توسط حسین مرشد طلب منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۲ عدد قطعه موسیقی است در سبک کلاسیکال منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری چشم انداز فردا منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱Night Light
۲Endlessness
۳Valse (Spanish)
۴Shinny Dream
۵Eastern Love
۶Suite 1
۷Green Road
۸Rendezvous
۹Adieu
۱۰Johny Guitar
۱۱Study In A
۱۲Romance
آلبوم عاشقانه های کلاسیک از حسین مرشد طلب
آلبوم عاشقانه های کلاسیک از حسین مرشد طلب
آلبوم عاشقانه های کلاسیک از حسین مرشد طلب

بیوگرافی حسین مرشد طلب

حسین مرشد طلب متولد سال ۱۳۵۳ در شهر رشت، آهنگساز و نوازنده سبک پاپ است. وی در سال ۱۳۷۴ آموزه‌های اولیه گیتار در سبک‌های پاپ، راک، جاز را توسط یکی از اساتید به‌نام استان گیلان مهدی پیر بازاری که از شاگردان زنده‌یاد عباس مهر پویا بود فرا گرفت. سال ۱۳۷۶ آغازی بود بر نوازندگی و فراگیری سبک کلاسیک توسط حسین مرشد طلب در نزد استاد سهراب فلک انگیز که مدرس دانشگاه هنر تهران و از نوازندگان به‌نام ایرانی در سبک کلاسیک است.

اولین آلبوم رسمی وی با نام عاشقانه‌های کلاسیک سال ۱۳۹۴ توسط موسسه فرهنگی هنری چشم انداز فردا در سبک تکنوازی گیتار کلاسیک با مجوز از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ارائه شد. حسین مرشد طلب ۳ کتاب در حوزه تخصصی گیتار با نام‌های: نیمه پنهان پاپ (مقدماتی، متوسطه، پیشرفته)، آکوردهای کاربردی گیتار (پاپ، کلاسیک، جاز)، نگاهی گذرا بر ریتم‌های استاندارد (برگردان کوبه ای برای ریتم گیتار) توسط انتشارات دهسرا ارائه نمود.

حسین مرشد طلب با تشکیل گروه موسیقی برهیشاد و اجرای آثار بی کلام آهنگسازی شده خود به سبک فیوژن برای اولین بار در سال ۱۳۹۲ کنسرتی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر رشت برگزار کرد.

بیوگرافی حسین مرشد طلب

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *