0

دانلود آلبوم پروین از محمدرضا علیقلی و علی تفرشی

آلبوم پروین از محمدرضا علیقلی و علی تفرشی

آلبوم پروین اثری است با آهنگسازی محمدرضا علیقلی و خوانندگی علی تفرشی که به صورت رسمی در اسفند ۱۴۰۱ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی پروین اثری از محمدرضا علیقلی و علی تفرشی است. این آلبوم شامل ۵ قطعه موسیقی در سبک کلاسیکال و پاپ را می‌توانیم گوش کنیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم پروین

پروین نام اثری است که توسط محمدرضا علیقلی و علی تفرشی منتشر شده است. ریحانه انصاری، یاسمین حاج ناصر، علی تفرشی و محمدرضا علیقلی همسرایان ترانه‌های پروین اعتصامی هستند. این آلبوم که شامل ۵ عدد قطعه موسیقی است در سبک کلاسیکال و پاپ منتشر شده است. این آلبوم توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱لطف حق
۲کوچ
۳خوان کرم
۴رحمت
۵مزار
آلبوم پروین از محمدرضا علیقلی و علی تفرشی
آلبوم پروین از محمدرضا علیقلی و علی تفرشی
آلبوم پروین از محمدرضا علیقلی و علی تفرشی

بیوگرافی محمدرضا علیقلی

محمدرضا علیقلی (متولد سال ۱۳۳۹ خورشیدی در شهر تهران) آهنگساز فیلم اهل ایران است. علیقلی از ۱۴ سالگی زیر نظر وانکو نایدنف بلغاری شروع به آموختن نوازندگی ترومبون و آهنگسازی کرد. چند سال بعد فعالیت حرفه‌ای خود را با ساخت موسیقی برای چند سریال تلویزیونی و تئاتر آغاز کرد. او ۱۵ بار نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن از جشنواره فیلم فجر شده‌است و ۴ بار از این دفعات را موفق به کسب این سیمرغ بلورین شده است که در این زمینه رکورددار است.

محمدرضا علیقلی در دی ماه ۱۳۹۶ لوح تقدیر بهترین موسیقی متن را از جشنواره فصلی “ASIANS ON FILM” آمریکا برای انیمیشن «چشم‌انداز خالی» به کارگردانی علی زارع قنات نوی کسب کرد.

محمدرضا علیقلی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *