0

دانلود آلبوم آوای زمین از محمدرضا علیقلی

آلبوم آوای زمین از محمدرضا علیقلی

آلبوم آوای زمین اثری است بی کلام از محمدرضا علیقلی که به صورت رسمی در فروردین ۱۳۸۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی آوای زمین اثری از محمدرضا علیقلی آهنگساز مطرح کشورمان است. این آلبوم شامل ۱۵ قطعه موسیقی در سبک نیو ایج را می‌توانیم گوش کنیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

آوای زمین داستان سفر پرنده‌ای نمادین بر فراز کشور ایران است. او با فرود در هر منطقه، برداشت‌هایی از موسیقی آیینی و بومی آنجا به شنونده می‌دهد و سپس به نقطه‌ای دیگر پر می‌کشد. اوج این سفر با غروب آفتاب و طنین آفکن شدن ندای اذان از مساجد (با صدای استاد فقید مؤذن‌زاده اردبیلی) است.

محمدرضا علیقلی در توضیحات این آلبوم نوشته است:

“و زمین آوای خود به هر صدا می‌خواند: با هر نسیم و باران، با جوشش چشمه‌ها از دل سنگ، با بازی موج و صخره و با بهمن و آبشار و پژواک کوه… و مرا فرمان آفریدن است؛ پس پیفام خود به گوش نسیم، در رقص شب و باران می‌‌خوانم: بر گو که مرا بیاموزد، بیاموزد چگونه از نغمه‌ها، برآورم آوای زمین!”

آهنگ های آلبوم آوای زمین

آوای زمین نام اثری است که توسط محمدرضا علیقلی منتشر شده است. این آلبوم شامل ۱۵ عدد قطعه موسیقی است که در سبک نیو ایج منتشر شده است. این آلبوم توسط نشر موسیقی هرمس منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱قسمت ۱
۲قسمت ۲
۳قسمت ۳
۴قسمت ۴
۵قسمت ۵
۶قسمت ۶
۷قسمت ۷
۸قسمت ۸
۹قسمت ۹
۱۰قسمت ۱۰
۱۱قسمت ۱۱
۱۲قسمت ۱۲
۱۳قسمت ۱۳
۱۴قسمت ۱۴
۱۵قسمت ۱۵
آلبوم آوای زمین از محمدرضا علیقلی
آلبوم آوای زمین از محمدرضا علیقلی
آلبوم آوای زمین از محمدرضا علیقلی
بیوگرافی محمدرضا علیقلی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *