0

دانلود آلبوم تکه های بریده شده از افشین بابایی، سینا علم و همایون نصیری

آلبوم تکه های بریده شده از افشین بابایی، سینا علم و همایون نصیری
بازدید 29

آلبوم تکه های بریده شده اثری است بی کلام حاصل همنوازی سینا علم نوازنده کمانچه، افشین بابائی نوازنده تمبک و همایون نصیری نوازنده سازهای ضربی که به صورت رسمی در سال ۱۳۹۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی تکه های بریده شده اثری از افشین بابایی، سینا علم و همایون نصیری است. این آلبوم شامل ۴ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۴,۰۰۰ تومان است.

سينا علم در بروشور اين آلبوم نوشته است:

“تكه‌های بريده شده در ارديبهشت‌ماه سال ۱۳۹۰ به صورت بداهه و هم زمان با نام‌های «آلام و آزال» در چهل دقيقه ضبط شد. اين اثر در دو بخش قدم بر دستگاه نوا و چهارگاه گذاشته و از نظر ساختاری سعی در القای نگاهی متفاوت به اين دو داشته است. ساز كمانچه را در چند دهه اخير با امكانات تكنيكالی بسيار شنيده‌ايم كه با تاثير آن بر شيوه نوازندگی، دستاوردی حاصل گشته كه مبتني بر توانايی مطلوب نوازندگان اين ساز است. در اين اثر سعی داشتم بر آميختن دو مقوله زيبايی و تكنيک و در واقع تكنيك در خدمت حس زيبايی قدمی بردارم.»

آلبوم تکه های بریده شده از افشین بابایی، سینا علم و همایون نصیری

آهنگ های آلبوم تکه های بریده شده

تکه های بریده شده نام اثری است که توسط سینا علم (کمانچه)، افشین بابائی (تمبک) و همایون نصیری (سازهای ضربی) منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۴ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱آلام – تکه آوازی
۲آلام – تکه ضربی
۳آزال – تکه آوازی
۴آزال – تکه ضربی
آلبوم تکه های بریده شده از افشین بابایی، سینا علم و همایون نصیری

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *