0

معرفی برند جرف jerf.com.tr؛ سفارش از jerf ترکیه

خرید آنلاین از برند جرف ترکیه jerf-store

جرف jerf.com با استفاده از فناوری بافندگی دایره‌ای، یکی از تکنیک‌های مدرن تولید، قصد دارد محصولاتی راحت، باکیفیت و در دسترس را ارائه دهد که می‌توانند در زندگی ورزشی فعال مورد استفاده قرار گیرند.

برای تبلیغات در این صفحه و دریافت قیمت و جزییات با شماره 09122252370 در واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید.

بر این اساس مدل هایی را طراحی کرده است که منحصر به فرد، طبیعی بوده و در حین انجام ورزش حس شیک بودن را در کاربر ایجاد می کند.

امروزه جرف جایگاه یک برند بین المللی را دارد که در امکانات کاملا یکپارچه خود با پرسنل 300 نفره با تجربه در تکنولوژی بافندگی دایره‌ای محصولات خود را تولید می کند و محصولات خود را به بسیاری از کشورهای جهان صادر می کند و جایگاهی در بخش خود به دست آورده است. با مجموعه های فعلی و نوآورانه اش.

جرف تمام مدل‌های بدون درز خود را در دفتر کار خود در استانبول طراحی می‌کند و در امکانات خود آنها را می‌بافد، می‌دوزد و رنگ می‌کند. این به ما فرصت می‌دهد تا کل فرآیند را از توسعه تا بسته بندی بررسی کنیم.

بیش از 80 دستگاه بافندگی مدور ایتالیایی در امکانات آنها وجود دارد و شروع هر محصول با عرضه نخ‌هایی آغاز می‌شود که بهترین کارایی را ارائه می‌دهد.

جرف تلاش می کند تا با استفاده از فناوری بافندگی دایره‌ای از ضایعات کمتر پارچه و تولید کارآمدتر اطمینان حاصل کند و به لطف سال‌ها تجربه فنی دوخت، تمام محصولات خود را با کیفیت بالا و تقریباً کمال تولید کند.

بیشتر بخوانید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *